Greece's Next Top Model 2018

Ποια είναι το Greece's Next Top Model;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παιδιά η φωτογράφηση πάντως δεν έβγαζε κανένα νόημα. :hehe: Έχει νόημα για παράδειγμα να φιλήσεις το μοντέλο με το κραγιόν για να δείξεις ότι δεν φεύγει αλλά αυτό σε βίντεο. Στην φωτογραφία δεν είναι λογικό να θες να δείξεις το κραγιόν και να πρέπει να φιλήσουν το μοντέλο. Ξέρω γω στην καλύτερη να ήταν αρκετά κοντά τα χείλη τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ρε παιδιά η φωτογράφηση πάντως δεν έβγαζε κανένα νόημα. :hehe: Έχει νόημα για παράδειγμα να φιλήσεις το μοντέλο με το κραγιόν για να δείξεις ότι δεν φεύγει αλλά αυτό σε βίντεο. Στην φωτογραφία δεν είναι λογικό να θες να δείξεις το κραγιόν και να πρέπει να φιλήσουν το μοντέλο. Ξέρω γω στην καλύτερη να ήταν αρκετά κοντά τα χείλη τους.


ποιο βιντεο ρε σοφ, κραγιον της dust and cream εχεις, δεν χρειαζεται να φιλησεις για να φυγει, αναπνεεις και δεν εχει μεινει ιχνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Η πρώτη μου σκέψη, τι καλά που έφυγε η κακιασμένη οχέντρα, η Μάγκι.
Δεύτερη σκέψη: "Και τώρα τι θα γένουμε χωρίς βαρβάρους;" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η Εύη όταν ανακοινώθηκε ότι φεύγει η Μέγκυ:


Οι υπόλοιπες κοπέλες όταν ανακοινώθηκε ότι φεύγει η Μέγκυ:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,775 μηνύματα.
Μεγάλο λάθος της παραγωγής. Προσωπικότητες όπως της Μέγκι πρέπει να τις κρατάνε μέχρι την 10αδα. Χάσαμε πολύ ωραίες μελλοντικές στιγμές από αυτή την αποχώρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Έφυγε το κακομουτρο η Μέγκυ; Mια χαρά! Δεν θα μας λειψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Προσωπικά συμπαθούσα την Μέγκι και στενοχωρήθηκα που έφυγε εχτές..... πιστεύω ότι μεγάλος παράγοντας gia to hate που έφαγε ήταν και το Μοντάζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Προσωπικά συμπαθούσα την Μέγκι και στενοχωρήθηκα που έφυγε εχτές..... πιστεύω ότι μεγάλος παράγοντας gia to hate που έφαγε ήταν και το Μοντάζ.


Σεμνο κοριτσάκι φιλε ;D

https://www.instagram.com/p/BGJ5XvoALVa/?utm_source=ig_embed

και οπως εγραψα και σε άλλο μηνυμα .... η κοπελιτσα αυτη δεν έχει αναστολές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Η ανωτερω φωτο κατα τη γνώμη μου ειναι για να τη στειλει στο γκομενο της κανα βραδάκι που θα θέλουν να φτιαχτούν. Δεν ειναι για να βγαινει δημοσια εκτος και αν θέλει να κανει γυμνη φωτογραφιση. Προσωπικα την κοβω να κάνει στο μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,775 μηνύματα.
Διώξανε τη Ροζάνα δεν πάνε καλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Γενικα οτιδηποτε σε μια φωτο δειχνει οσα θα έδειχνε και ενα μαγιό στην παραλια μπορει να δημοσιευτει κατα τη γνωμη μου. Πχ και εγω μπορει ή και οποιοσδηποτε / οποιαδήποτε να ανεβάσουν (λεμε τωρα) μια φωτο εδω με το σώμα τους αν γουστάρουν. Δεν ειναι κακο αμα εβγαινες με μαγιο στη παραλια δεν θα σε έβλεπε ο κάθε και η κάθε, αγνωστοι; αλλα σε πιο "προσωπικες" ληψεις δεν τιθεται καν θεμα. Μονο στην συντροφο σου. Αυτη έβγαλε το μ@@@νι της έξω. Φαινεται ξεκάθαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

konstantinantia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Γενικα οτιδηποτε σε μια φωτο δειχνει οσα θα έδειχνε και ενα μαγιό στην παραλια μπορει να δημοσιευτει κατα τη γνωμη μου. Πχ και εγω μπορει να ανεβάσω (λεμε τωρα) μια φωτο εδω με το σώμα μου αν γουστάρω. Δεν ειναι κακο αμα εβγαινες με μαγιο στη παραλια δεν θα σε έβλεπε ο κάθε και η κάθε αγνωστοι; αλλα σε πιο "προσωπικες" ληψεις δεν τιθεται καν θεμα. Μονο στην συντροφο σου. Αυτη έβγαλε το μ@@@νι της έξω. Φαινεται ξεκάθαρα.

Αρκεί να μην συχνάζεις σε παραλίες γυμνιστών ή απ'αυτές που μαζεύουν άτομα με χαμηλή αυτοεκτίμηση (κυρίως γυναίκες) που τα πετάνε όλα έξω μόδας ένεκα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Αρκεί να μην συχνάζεις σε παραλίες γυμνιστών ή απ'αυτές που μαζεύουν άτομα με χαμηλή αυτοεκτίμηση (κυρίως γυναίκες) που τα πετάνε όλα έξω μόδας ένεκα! :P


ε προφανως οταν λεμε για μαγιο δεν εννοουμε παραλιες γυμνιστων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι η Ροζάνα :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Εγώ στεναχωρέθηκα που έφυγε η Μεγκυ. Ένας λόγος που έβλεπα gntm ήταν η Μεγκυ και η ... κακιά της. Ας το καλο.
Σαν μοντέλο δεν ξέρω. Για το μόνο λόγο που δεν βλέπω gntm είναι για να δω ποια θα βγει το επόμενο top model της Ελλάδας.

Παντως η Άσπα Τσινα ήταν, είναι και θα παραμείνει το nr 1 μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σήμερα για το επισόδιο μπορούμε να πούμε ότι ήταν απλά αίσχος (όχι για τα κρέατα). Ο τύπος στην αρχή είπε να μιλήσει για την ανορεξία και έλεγε ΒΛΑΚΕΊΕΣ. Πήρε ένα νόσημα που είναι πολύ σοβαρό και το μετέτρεψε με εφηβικό quote του στιλ "be yourself". Ή ότι κάποιος που παθαίνει νευρική ανορεξία είναι επειδή ξύπνησε μια μέρα και είπε "αχ έχω 5 κιλά παραπάνω". Ωραία αντιμετώπιση στις διατροφικές διαταραχές. Αν ήταν να κάνουν ενημέρωση για το θέμα όφειλαν να την κάνουν σωστά τουλάχιστον.

Επίσης αυτό είναι όταν κάθεσαι σπίτι και έχουν βγει τα κοψίδια από τα κάρβουνα. Είπαμε πολίτικαλ κορέκτ και διαφορετικότητα αλλά και η αηδία έχει τα όρια της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Bλέπω φανατικά gntm αν και βρίσκομαι εξωτερικό. Σαν ριάλιτι μου αρέσει επειδή αγαπώ την μόδα και την φωτογραφία αλλά φτάνοντας στο δεύτερο μήνα που το παρακολουθώ με έχει κουράσει με τις ίντριγκες, το θάψιμο και με γελοίες αψιμαχίες μεταξύ των κοριτσίων. Συν τοις άλλοις κάνει μπαμ ότι όλο το σκηνικό είναι στημένο για τα νούμερα. Εκτός από την Μέγκι που η κοπέλα το είχε με το θάψιμο, όλο το υπόλοιπο είναι φουλ ψεύτικο. Κριμα γιατί σαν ριάλιτι πιστεύω αξίζει, συμμετέχουν πολύ σημαντικά άτομα από τον χώρο της μόδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


Παίζει να γυρνάει το ουράνιο και τόξο. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ας ξανά ''συμμετέξει'' η κοπέλα , γιατί τα μέχρι στιγμής κατινιάσματα είναι αδιάφορα....:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σχετικά με τη κόντρα Ειρήνης και Ξανθής, θεωρώ και τις δύο εξίσου κουραστικές και ευνοημένες απ' τη κριτική επιτροπή. Τα σχόλια της πρώτης όντως τα βρίσκω τρομερά άκομψα αλλά ο τρόπος που αντιδράει η Ξανθή λέει πολλά για την ίδια που δήθεν τα ακούει βερεσέ. Μου είχε κάνει από την αρχή κακή εντύπωση, καθώς στην οντισιόν ακόμα φαινόταν ότι είχε κόμπεξ, δεν παραδεχόταν ότι είναι πλας σάιζ λες και είναι κάτι κακό. Τώρα με το που γίνεται αναφορά σε αυτό τριγκάρεται πολύ άσχημα. Ε, αυτό δεν είναι πρότυπο συγγνώμη κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top