Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,801 μέλη και 2,440,902 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 127 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Smart board

Antigoni_18

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Antigoni_18 έγραψε: στις 11:15, 09-03-09:

Δεν βρήκα να υπάρχει πουθενά θέμα για τα smart board!
Τι γνωρίζουμε για αυτά; Πόσα διαδεδομένα είναι; Πως δημιουργήθηκαν; Βοηθάνε στην καλύτερη εκπαίδευση; Και άλλες δραστηριότητες που κάνει αυτή η νέα τεχνολογία!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:32, 09-03-09:

Πόσα διαδεδομένα είναι;
Στην Ελλάδα καθόλου

Βοηθάνε στην καλύτερη εκπαίδευση;
Βοηθάει στην καλύτερη εκπαίδευση το ... βιβλίο; Σαφώς και όχι όταν το βιβλίο δεν είναι καλογραμμένο ή είναι "δογματικό" ή ... ή όταν δεν καλύπτει καλά το αντικείμενο.

Έτσι λοιπόν και αυτή η τεχνολογία κάποιες φορές βοηθάει κάποιες όχι. Προσωπικά, αν φανταστώ τον εαυτό μου σαν καθηγητή, πιστεύω ότι θα με βοηθούσε

Αν και θεωρώ ότι δεν πρέπει να δίνουμε τόση σημασία στο hardware αλλά στο software όταν μιλάμε για θέματα εκπαίδευσης και παιδείας.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 13:01, 09-03-09:

Λογικά είναι εύκολο με ένα search να βρει κανείς τι είναι τα smart boards, αλλά μήπως θα ήταν καλό να μας εξηγήσει κάποιος μέσα στο θέμα για τι πράγμα μιλάμε; Προσωπικά δηλώνω πλήρη μεσάνυχτα
2
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:36, 10-03-09:

Λίγο "παλιάς" τεχνολογίας πίνακας, αλλά έβαλα αυτό το video επειδή με την δύναμη του software δείχνει τα πραγματικά θαύματα της τεχνολογίας αυτής.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια