Ιδέα για σχεδιο με φωτογραφίες

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Καλησπέρα!με εχει πιασει το καλλιτεχνικο μου αυτο το διαστημα και θελω να μου δωσετε μερικες ιδεες...θελω να φτιαξω ενα σκιτσο με φωτογραφιες μου στον τοιχο του δωματιου μου...ειχα δει σε μια φιλη μου που ειχε φτιαξει τρενο με τ φωτο κ θελω κ εγω να φτιαξω αλλα ελεγα μηπως βρω καμια αλλαη ιδεα...ας μην εχει σχεση με μεταφορικο μεσο απλα να εχει να κανει με φωτογραφιες...ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Katerina-Maria γεια σουυ!!!!!!!!Κοίτα εγώ στο δωματιό μου,συγκεκριμένα στη μέση του τοίχου μου έχω μια κορδέλα γύρω γύρω με λουλουδάκια κ μου ήρθε τώρα μια ιδεα,να έκανες το ιδιο με τις πιο ομορφες φωτογραφίες σου..επίσης θα μπορούσες να φτιάξεις πάνω σε ένα χαρτόνι διάφορα σχεδιάκια κ να τα κολλήσεις σαν κάδρα στο δωματιό σου..να σου πω κ κάτι αλλο???είναι φωτογραφίες σου γι'αυτό οτι κ αν κάνεις να είσαι σίγουρη οτι θα είναι πολύ όμορφο!!!!!!!!Αυτά είχα να σου πω..Φιλάκιααα!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμένα θα μου άρεσε ένα τεράστιο ταμπλό χωρίς κάποιο συγκεκριμένο σχέδιο
απλά να πιάνει από πάνω ως κάτω τον τοίχο
να γίνει κάτι σαν ταπετσαρία :)
το σχέδιο μου ακούγεται πολύ παιδικό :redface: σορρυ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν κατάλαβα καλά τι εννοείς με σκίτσο με φωτογραφίες σου στον τοίχο, αλλά θα σου πω κάτι που είδα στο σπίτι ενός γνωστού μου.
Είχε ζωγραφίσει στον τοίχο με μολύβι το σκίτσο του γιου του.
Τον ρώτησα πως το κατάφερε αυτό και μου είπε ότι τον τράβηξε σε slide (θετική φωτο που με ειδική μηχανή προβάλεται σε οθόνη ή τοίχο) και τον πρόβαλε στον τοίχο, και έπειτα σιγά-σιγά με ένα μολύβι κατάφερε και έκανε το περίγραμμα και βγήκε ένα ωραίο αποτέλεσμα στον τοίχο που με εντυπωσίασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Αν το θέμα των φωτογραφιών είναι αγάπης θα μπορούσες ίσως να σχηματίσεις μια καρδιά με τις φώτο και να βγάλεις σε μεγέθυνση εσένα και τον άλλο και να τους βάλεις μέσα στην καρδιά :worry:

Κάτι, ίσως μελαγχολικό όμως, είναι να βάλεις φώτο με τις εμπειρίες σου σε χρονική σειρά, να δείχνουν σε έναν άξονα χρόνου με βέλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Με αφορμή το ποστ του Φοίβου μου ήρθε άλλη μία ιδέα
Θα μπορούσες να τις κάνεις κάτι σαν μπορντούρα γύρω γύρω σε όλο το δωμάτιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τις φωτογραφίες τις έχεις ήδη; Ή απλά θέλεις με κάποιο τρόπο να έχεις τις εικόνες στον τοίχο σου; Γιατί υπάρχει και πρόγραμμα που στις κάνει μωσαϊκό.
Δες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις ιδεες σας...ναι τις εχω τις φωτο απλα θελω να φτιαξω με αυτες κατι σε ενα σημειο του τοιχου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top