Πρόσκληση απάντησης σε ερωτηματολόγιο

Stauros.

Νεοφερμένος

Ο Stauros. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την συμπλήρωση και κυρίως για τις συμβουλές ... μαθαίνω ακόμα :P
Σας υπόσχομαι στο επόμενο εξάμηνο καλύτερο ερωτηματολόγιο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Το συμπλήρωσα και εγώ :P
Δεν θα επαναλάβω κάτι απλά άκου τις συμβουλές που σου έδωσαν παραπάνω για ένα μελλοντικά καλύτερο ερωτηματολόγιο:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauros.

Νεοφερμένος

Ο Stauros. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ε ένταξη είναι και λίγο εσκεμμένο που είναι μικρο και απλό γιατί όσο νάνε ήδη αντιμετώπισα μεγάλο πρόβλημα στο να βρω άτομα με όρεξη να το συμπληρώσουν... σκεφτείτε εσείς που το συμπληρώσατε αν το ανοίγατε και ήταν 30 ερωτήσεις αντί για 13ις θα το κάνατε ? :P
Καλά όχι ότι είχε η ομάδα μου και ιδέες για 30 ερωτήσεις άλλα είναι μια δικαιολογία και αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Απάντησα στο ερωτηματολόγιό σου! Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες αλλά έχω να προσθέσω πως είναι πολύ καλή προσπάθεια εκ μέρους σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arctic

Νεοφερμένος

Ο Arctic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά,
Παρακάτω βρίσκεται το link για ένα ερωτηματολόγιο εργασίας σχετικά με την επιχειρηματική ηθική. Αν έχετε χρόνο και διάθεση παρακαλώ συμπληρώστε το.

Δε θα σας πάρει πάνω από 5 λεπτά πραγματικά.
Ευχαριστώ πολύ!
https://docs.google.com/forms/d/1Dw...-ZLicpZm_s/viewform?edit_requested=true&pli=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauros.

Νεοφερμένος

Ο Stauros. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κάτι άλλο, μήπως έχει να μου προτείνει κανείς καμιά καλύτερη μέθοδο να κανω ερωτηματολόγιο για να το εχω υπόψιν μου για μελλοντική χρηση γιατι μερικοί θεωρησαν οτι το google form είναι πρόχειρο αλλα δυστυχώς δεν ξερω καποιον αλλο τρόπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
done!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Το συμπλήρωσα!! Σε ποιο μαθημα έχεις τέτοια εργασία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
και γω το κανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arctic

Νεοφερμένος

Ο Arctic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Το συμπλήρωσα!! Σε ποιο μαθημα έχεις τέτοια εργασία?
σε μάθημα Διοίκησης! Σε ευχαριστώ :)
και γω το κανα

Σε ευχαριστώ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά,
Παρακάτω βρίσκεται το link για ένα ερωτηματολόγιο εργασίας σχετικά με την επιχειρηματική ηθική. Αν έχετε χρόνο και διάθεση παρακαλώ συμπληρώστε το.

Δε θα σας πάρει πάνω από 5 λεπτά πραγματικά.
Ευχαριστώ πολύ!
https://docs.google.com/forms/d/1Dw...-ZLicpZm_s/viewform?edit_requested=true&pli=1

done!
παλι καλα που μου εμαθε και το αοδε κατι για τις επιχειρησεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Ενδιαφέρον το θέμα που επέλεξες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arctic

Νεοφερμένος

Ο Arctic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
done!
παλι καλα που μου εμαθε και το αοδε κατι για τις επιχειρησεις:P
χαχαχαχα :P ... σίγουρα βοηθησε μας κάπως γενικά... Σε ευχαριστώ!
Ενδιαφέρον το θέμα που επέλεξες!!
Ναι ε; :P Χαίρομαι που αρέσει σε κάποιον! Αν σε ενδιαφέρει θα σου στείλω τη τελική εργασία μαζί με τα αποτελέσματα του ερωτηματολογίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauros.

Νεοφερμένος

Ο Stauros. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Λίγοι ακόμα και θα έχω τις απαντήσεις που θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
ετοιμο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
απλά μου δίνει ιδέες σαν θέμα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Λίγοι ακόμα και θα έχω τις απαντήσεις που θέλω!

..το απάντησα και εγώ..και μιας και ειδήμων(στατιστικός) έχω να σου πω καλή η προσπάθεια αλλά το δείγμα σου αφορά αποκλειστικά και μόνο τους καταλωτές της συγκεκριμένης μάρκας...άρα η πρώτη σου ερώτηση δεν θα έπρεπε να είναι αν τρώτε ζυμαρικά αλλά αν αγοράζετε την συγκεκριμένη ΜΑΡΚΑ...
ΑΝ ΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΣΤΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ....
ΑΝ ΟΧΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΑΡΚΑ (π.χ ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ, ΛΟΓΩ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ, ΔΞ.ΔΑ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
ΟΚ και από μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
..το απάντησα και εγώ..και μιας και ειδήμων(στατιστικός) έχω να σου πω καλή η προσπάθεια αλλά το δείγμα σου αφορά αποκλειστικά και μόνο τους καταλωτές της συγκεκριμένης μάρκας...άρα η πρώτη σου ερώτηση δεν θα έπρεπε να είναι αν τρώτε ζυμαρικά αλλά αν αγοράζετε την συγκεκριμένη ΜΑΡΚΑ...
ΑΝ ΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΣΤΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ....
ΑΝ ΟΧΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΑΡΚΑ (π.χ ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ, ΛΟΓΩ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ, ΔΞ.ΔΑ)...

Μήπως μιστερ στατιστισαν θα επρεπε πρώτα να είναι το όχι και μετά το ναι? γιατί τώρα πρέπει να κάνεις ολόκληρο σκρολ ντάουν για να πείς το "ΟΧΙ" :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
το έκανα και εγώ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top