e-steki on vBulletin 3.5.2

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όπως πιθανώς να παρατηρήσατε το λογισμικό του forum αναβαθμίστηκε στην τελευταία έκδοση του vBulletin, την 3.5.2.
Η έκδοση αυτή διορθώνει πολλά bugs και προσθέτει νέες λειτουργίες, η σημαντικότερη εκ των οποίων είναι το Skype Integration.
Εαν παρατηρήσετε κάποιο bug μετά την αναβάθμιση παρακαλούμε να το αναφέρετε για να το διορθώσουμε. Άνθρωποι είμαστε κι εμείς και μπορεί να ξεχάσαμε κάτι! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έτοιμο και το προφιλ. Έκανα και εντιτ το πρώτο ποστ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... νομιζω δεν λειτουργεί η gallery!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ΦΤΟΥΥΥΥΥ ΤΟ Κ####### ΜΟΥ ΜΕΣΑ Γ#####Ο!!!! :mpinelik: :mpinelik:
ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Nταξει φτιάχτηκε :)
Τα καντήλια πριν δεν πήγαιναν σε κανέναν εδω μέσα αλλά σε μένα και την παράλειψη μου να τσεκάρω αν δουλευει :)
Phew. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω μια σημαντική παρατήρηση ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ανοίγει πιο γρήγορα τώρα η σελίδα:clapup: :clapup: :clapup: δεν ξέρω εάν είναι αποτέλεσμα της αναβάθμισης αλλά επιτέλους ανοίγει πιο γρήγορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Aντε μακάρι...
Αν και κάτι μου λεει οτι δεν είναι θέμα της αναβάθμισης, απλά μάλλον ο hoster ξύπνησε καλά σήμερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top