Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,625 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 147 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπορω να ζευγαρώσω usr9105 και 3com 11g;

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:36, 15-12-05:

Αυτο που θελω να κανω ειναι το εξεις... τα χριστούγεννα θα ειμαι θεσσαλονικη εκει σαν router εχουμε το user9105(PSTN) ... ομως εγω θα χρειαστω wifi ... αυτο που σκεφτηκα για να μην αγορασω καινουριο εξοπλισμό είναι να παρω μαζι μου το 3com 11g (ISDN) αλλα το χρησιμοποιησω σαν απλο access point ... γίνετε;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 16:42, 15-12-05:

Νομίζω ότι αν συνδέσεις με LAN το usr με το 3com και φιάξεις σωστά το routing θα γίνει...
Δεν παίρνω κι όρκο αλλά νομίζω πως θα δουλέψει....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:43, 15-12-05:

Όχι δεν γίνεται. Έχω κάνει στο user9105 μου στείρωση

(σορρυ, δεν αντεξα )
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 16:47, 15-12-05:

Φέρτα σε μένα να τους κάνω εξωσωματική!!!
(ούτε εγώ άντεξα!)
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:03, 15-12-05:

Και εγω αυτο πιστευω αλλά ηθελα το επιβεβαιώσω...
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

O giostau έγραψε: στις 17:05, 15-12-05:

πότε θα ανέβεις;
αν είμαι ακόμα εδώ μπορώ να σου δώσω ένα χεράκι να το φιάξεις...
(μέχρι 24 θα είμαι Θεσσ.)
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:07, 15-12-05:

μετα τις 26 θα ανεβω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια