Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,237 μέλη και 2,423,867 μηνύματα σε 75,677 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 353 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο κομμάτι θα αφιερώνατε... (2nd edition)

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 02:44, 17-12-05:

Λοιπόν, το thread "Ποιο κομμάτι θα αφιερώνατε..." επιστρέφει πιο spicy!!!

Ποιο κομμάτι θα αφιερώνατε...
σε κάποιο άλλο (ή άλλα) μέλος/η του e-steki ?

ps. Παρακαλώ δώστε τίτλο κομματιού και nickname
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 17:05, 17-12-05:

Στον Ifrit το Ninja απο Πλοκαμι Του Καρχαρια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 23:46, 19-12-05:

Λοιπον στον αρχοντα Valder! μιας και μου φαίνεται ξανά in love...

SHABBA RANKS (WITH CHEVIL FRANKLIN) - MR. LOVERMAN!!!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 00:42, 20-12-05:

κι εγώ στον ifrit το non zero possibility των at the drive-in.
άντε άκου και καμμιά σοβαρή μπάντα χλιμιτζουροειδές τρίποδο πλάζμα .
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 11:01, 22-02-06:

Πολύ μ'αρέσει αυτό το θεματάκι!!!!
Γιατί δεν το είχα δει τόσο καιρό??????

Αφιερώνω στον γλυκό μου Μαριούλη το "Φιλαράκι" της Βόσσου και στο Φουρνάκι το "Γίνε Ολυμπιακός" των Going Through
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 19:19, 27-07-06:

Στο φουρνάκι τον ύμνο της Πανάθας για να με θυμάται
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 19:46, 27-07-06:

Στη misslittledevil το lucifer over london, γιατι οποτε βλεπω το νικ της μου ρχεται αυτη η διαολια:p
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 18:48, 11-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Στη misslittledevil το lucifer over london, γιατι οποτε βλεπω το νικ της μου ρχεται αυτη η διαολια:p

"Εισαι ενα τρελοκοριτσο" στην dooo.
Δεν ξερω.. αλλα οποτε βλεπω μηνυμα της λυνομαι στα γελια.
Το τραγουδι σαν κομματι μπορει να μην της ταιριαζει, αλλα ο τιτλος του νομιζω ειναι ακριβως στα μετρα της.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη misslittledevil : 11-08-06 στις 18:53.
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 17:53, 21-08-06:

Το ΄΄ Girls just want to have fun ΄΄ σε όλα τα κοριτσούδια του e-steki και κυρίως στη Vkey, δεν ξέρω γιατί αλλά μου το βγάζει.
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 18:12, 21-08-06:

εγω αφιερωνω στον καθηγητη μαθηματικων του στεκιου ,tanos56, το.....''μαλιστα κυριε'' του ζαμπετα
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 18:25, 21-08-06:

Τhanx πάρα πολύ prime μου!ε...είμαι λίγο χαζοχαρούμενο το ξέρεις
Μάκιαααααα!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:57, 22-08-06:

Στην γλυκιά μου prime αφιερώνω ένα παλιό τραγουδάκι (με κόλλησε χθες που μιλούσαμε ) που λέει:
Τα κορίτσια ξένυχτανε με ενα μυστικο
Έτσι είμαι και γω
Τα κορίτσια ξένυχτανε μόνα ή δυο-δυο
Έτσι κάνω και γω
Έτσι είμαι και γω
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime έγραψε: στις 17:23, 22-08-06:

Ευχαριστώ πολύ, πανέμορφη

Θέλω να αφιερώσω στις μέλλουσες μαμάδες Κουε και torry το

nocturneαπό secretgarden###8230;μου θυμίζει νανούρισμα και είναι άκρως μελωδικό..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prime : 22-08-06 στις 18:18.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:47, 09-10-09:

Lorien:

Jrot:
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:46, 11-10-09:

Για τον Strangelove:
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια