Αγαπημένα αυτοκίνητα

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Aγαπημένο αμάξι,ταυτίζεται με αυτό που μαθαίνω αυτόν τον καιρό να οδηγάω,το οποίο θα το έχω αποκλειστικά σε κανένα 2 μηνο το αργότερο που θα έχω το δίπλωμα :)



Είναι μιας παλιότερης εποχής αλλά από τη στιγμή που έχει λίγα km για τα χρόνια του,δεν έχει βγάλει μηχανικές βλάβες και πιάνε ακόμα και τώρα τα 200 γιατί να το αλλάξω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πόσα κυβικὰ εἶναι ἡ μπέμπα; Γιὰ μένα, ἡ σωστὴ μπέμπα εἶναι ἀπὸ δίλιτρη καὶ πάνω.

Στὴν οἰκογένεια ἔχουμε ἕνα Golf II. Ἂν εἶχα τὴν οἰκονομικὴ δυνατότητα νὰ βάλω ὅλα τὰ σύγχρονα συστήματα σὲ ἕνα τέτοιο αὐτοκίνητο, δὲ θὰ εἶχα κανένα πρόβλημα νὰ εἶναι αὐτὸ τὸ ἁμάξι μου. Πολὺ ὄμορφο ἁμάξι καὶ λειτουργικό.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
peugeot 406
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.


Το ταμπλό που πρωτοέλιωσα, που αγάπησα μέσα από τα χιλίομετρα. (30 χιλιάδες χιλίομετρα μέσα σε 14-15 μήνες, του πατέρα μου έχει 40 χιλιάδες χιλιόμετρα και το έχει 6 χρόνια...)
Το εξωτερικό του έχει γεμίσει γραντζουνίες, βαθουλόματα κλπ, ούτος ή άλλος ήτανε άσχημο όμως, και ακόμα κυκλοφορεί στους δρόμους εξυπηρετόντας κάποιων.


Η πραγματική αγάπη, που άντεξε στα χέρια μου μόνο 5 μήνες.


Ο έρωτας, που έχει γίνει εθισμός!



Εκτός από την Z όμως, θα ήθελα το γκαράζ μου να έχει μια Iron και μια Boxter, κατι που παίζει στα όρια ρεαλισμού και ονείρου


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Πόσα κυβικὰ εἶναι ἡ μπέμπα; Γιὰ μένα, ἡ σωστὴ μπέμπα εἶναι ἀπὸ δίλιτρη καὶ πάνω.

Στὴν οἰκογένεια ἔχουμε ἕνα Golf II. Ἂν εἶχα τὴν οἰκονομικὴ δυνατότητα νὰ βάλω ὅλα τὰ σύγχρονα συστήματα σὲ ἕνα τέτοιο αὐτοκίνητο, δὲ θὰ εἶχα κανένα πρόβλημα νὰ εἶναι αὐτὸ τὸ ἁμάξι μου. Πολὺ ὄμορφο ἁμάξι καὶ λειτουργικό.



1600 κυβικά σειρά 3 :)
Πολύ ωραία αμάξια τα VW ,κλασικά με πολύ καλό σασί :redface:

PS Και γω ρίχνοντας ένα 400αρι θα μπορούσα να το ξαναβάψω και να διορθωθεί λίγο η ταπετσαρία στα πίσω καθίσματα.Δε σκάω,για πρώτο αμάξι καλό είναι.Αργότερα βλέπουμε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
guilietta-alfa romeo

mini cooper
mini-cooper-blue-mini-cooper-363020.jpg
jaguar


αυτά...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
μινι κούπερ, μπεμβέ ξ5 ή τεριος τζιπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apep

Νεοφερμένος

Ο Apep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Κάτι από παλιά, μια alpine renault :D Δυστυχώς αλλά και ευτυχώς, μόνο στο GranTurismo του PS3 την...οδηγώ! :vroum:
Κάποια αυτοκίνητα, θα παραμείνουν εντελώς μοναδικά και αυτή ακριβώς η ιδιότητα τους τα κάνει αναντικατάστατα.

Πάρτε μια ιδέα για το πως κινείται το..."βατραχάκι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.


Ducati MH900e
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Έχω μερικές ferrari και τις οδηγώ στον...ύπνο μου. Αυτή είναι η αγαπημένη μου, την "ξεκαπνίζω" κάθε Kυριακή :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.
Bentley bentayga 250.000 κάνει!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Φωτη ειναι εγγλεζικο, εισαι σιγουρος;;;;

Βασικά είναι βρετανική που ανήκει σε γερμανικό πολυμετοχικό όμιλο (Volkswagen AG)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Βασικά είναι βρετανική που ανήκει σε γερμανικό πολυμετοχικό όμιλο (Volkswagen AG)
ακόμη χειρότερα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Δεν έχει ρε ανάγκη ο fotis απο τα ακριβά αγγλικά αυτοκίνητα βολέυεται με ένα γαλλικό πατριωτικό citroen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Δεν έχει ρε ανάγκη ο fotis απο τα ακριβά αγγλικά αυτοκίνητα βολέυεται με ένα γαλλικό πατριωτικό citroen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top