Ποια είναι η αγαπημένη σας ιστοσελίδα;

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Πρότεινε ό,τι θέλεις...Καθένας έχει τα αγαπημένα του ακόμα κι αν είναι η σελίδα της CIA:P

Ναι, ok. Αλλά αλλού ξέρουμε να κάνουμε move ή delete posts.

Θα ανεβάσω άρθρα που έχω ανεβάσει και στο kazani.gr, απλά λίγο αλλαγμένα:


  • Σελίδα που συνδυάζει Φυσική και φωτογραφία. Εκπληκτική παρουσίαση θεωρίας Φυσικής με διαδραστικό τρόπο.
  • Eλληνική σελίδα δημοσκοπήσεων με εντυπωσιακή παρουσίαση αποτελεσμάτων
  • Εύχρηστος και αποτελεσματικός online image editor
  • Η μηχανή του χρόνου του Internet! Δείτε πώς ήταν παλιά σχεδιασμένο το κάθε site!
  • Ενδιαφέρουσα σελίδα του παιδαγωγικού ινστιτούτου για αναζήτηση σπουδών σε Ελλάδα και Κύπρο
  • Στίχοι, ποιήματα και μεταφράσεις για όσους αγαπούν τις δημιουργίες
  • Online περιοδικό για μουσική, κινηματογράφο, θέατρο κλπ
  • Mηχανή αναζήτησης αγγελιών ζήτησης εργασίας
  • Από τα μεγαλύτερα ελληνικά blog με πληθώρα θεμάτων και καθημερινή ενημέρωση
  • Στείλτε ηλεκτρονικές ευχετήριες κάρτες για τις γιορτές
  • Tα πάντα για την υγεία των γυναικών
  • Αθλητικό portal με μεγάλη κατηγοριοποίηση και δυνατότητα σύγκρισης ομάδων
  • Ελέγξτε κατά πόσο αξιόπιστο είναι ένα site μέσω της McAfee
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
E το μπέρδεψα με τις ενδιαφέρουσες. :P

Άντε, να σε δω να ποστάρεις και στο θέμα "Περίοδος (girls only)" δίνοντας συμβουλές και ας πεθάνω :P

Ένα site που μπαίνω κάθε μέρα: www.sport24.gr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Άντε, να σε δω να ποστάρεις και στο θέμα "Περίοδος (girls only)" δίνοντας συμβουλές και ας πεθάνω :P

Ένα site που μπαίνω κάθε μέρα: www.sport24.gr.

νομιζω ειναι καλυτερο το www.sport.gr :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΜΠ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Λοιπον εγω μπαινω καθημερινα εδω!
Τα παντα για ολες τις κονσολες εδω: www.Xgamers.tk
Για κινητα εδω: myphone.gr
Για τους φαν της nintendo εδω: www.ninty.gr


Αλλα συνολικα απο τις αγαπημενες μου ιστοσελιδες ειναι οι εξης:
-ischool.gr
-ninty.gr(για τους φιλους της nintendo)(παλι)
-travian.gr
-ikariam.gr
-greektvsubs (κυριως για το prison break που δυστυχως τελειωσε)
-hip-hop.gr(φοβερο site)
και τελος μια νεα ιστοσελιδα που βρηκα:
-xgamers.tk(για videogames ειναι και αυτη, φοβερη ιστοσελιδα)(παλι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
www.thelab.gr (Τα παντα για τους υπολογιστες,reviews,o/c και αλλα πολλα.)
www.hwbox.gr (Τα παντα για τους υπολογιστες,reviews,o/c και αλλα πολλα.)
www.ipmart-forum.com (Τα παντα για το ppc μου games,apps,roms etc)
www.ischool.gr (Ετσι για να περναει η ωρα βρε αδερφε:P)
www.myphone.gr (Τα παντα για τα κινητα,νεες κυκλοφοριες κλπ)
www.adslgr.com (Τα παντα για το ιντερνετ αλλα και γενικα για pc,reviews)
www.youtube.com (Για να περναει η ωρα βλεποντας βιντεο)
www.subs4free.com (Για να βρισκω subs για τις ταινιες,σειρες που θελω)
https://troktiko.blogspot.com/ (Για πραγματικη εγκυρη ενημερωση)
www.google.gr (Για τις αναζητησεις μου προφανως:P)

Δεν συμπεριλαμβανω τα τορρενταδικα και οποια αλλα site γυρω απο τον κοσμο του P2P(Οχι δεν ειμαι πειρατης:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΜΠ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αν επρεπε να αναφερω τα p2p θα χρειαστω 1-2 σελιδες, αλλα ουτε εγω ειμαι πειρατης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ischool.gr
vampirefreaks.com

και σπάνια facebook για να επικοινωνώ με κανένα φίλο/η μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 363 μηνύματα.

nick#18

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
insomnia.gr
google.gr
ischool.gr
youtube.com
vimeo.com
gamato.info
xda-developers.com
gmail.com
facebook.com
deviantart.com
in.gr
skai.gr
wikipedia.org


τα επισκεπτομαι συχνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Χριστός κι απόστολος...

Δεν είναι όπως ακούγεται...

Ξέχασα το Deviantart...:xixi:
Και αυτό είναι από τα αγαπημένα μου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Καλέ σου αρέσουν τα βαμπίρ..?Δεν έχω κάτι με το σάιτ αλλά δεν σκιάζεσαι..?

Και ξαναλέω, δεν είναι όπως ακούγεται...Για παράδειγμα, όπως είναι το myspace.com μόνο που έχει μέσα περισσότερα γκρουπ διαφόρων θεμάτων, φόρουμ και πολλά προφίλ νέων αλλά και καθιερωμένων στο μουσικό στερέωμα συγκροτημάτων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.

djgiannis

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
https://www.fyletikesmaxes.gr κολημαααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
lol.gr
iSchool.gr
YouTube.com
Gladiatus.Gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Το ischool μη το γραφετε :D γιατι εννοειται οτι ειναι απο το ποιο αγαπημένο μας site....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top