Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,788 μέλη και 2,440,500 μηνύματα σε 76,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 307 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα έγγραφα μου

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,269 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 10:49, 30-09-09:

θέλω να χαρίσω το παλιό μου λάπτοπ σε ένα φίλο. τι θα κανατε εσεις για να το ''καθαρίσετε" από τα δικά σας έγγραφα πριν κάνετε την αγαθοεργία?

φορμάτ?
κάποιο space wiper?

ευχαριστώ!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 11:41, 30-09-09:

εγώ όταν πούλησα (οι αγαθοεργίες κομμένες... είμαστε εν μέσω κρίσης ) το παλιό μου laptop του πάτησα ένα format και δεν ξανασχολήθηκα. Βέβαια το παιδί που το πήρε δεν είναι και κανάς γκουρού των υπολογιστών οπότε δεν πιστεύω να το "σκάλισε" περισσότερο.
Παράθεση

Heptamer (von Sentonof!)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο von Sentonof! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 560 μηνύματα.

O Heptamer von Sentonof έγραψε: στις 13:00, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
θέλω να χαρίσω το παλιό μου λάπτοπ σε ένα φίλο. τι θα κανατε εσεις για να το ''καθαρίσετε" από τα δικά σας έγγραφα πριν κάνετε την αγαθοεργία?

φορμάτ?
κάποιο space wiper?

ευχαριστώ!
1.Πολλαπλο φορματ με διαφορετικα tools.

2. Shredding με καταλληλα tools. Αυτα σβηνουν παντελως τα οποιαδηποτε αρχεια και οχι μονο το index τους.

Αν ο φιλος ειναι πεπειραμενος - και εχει και λογο - ,μπορει με καταλληλα tools να κανει ανακτηση αρχειων,μεχρι και ολοκληρης σβησμενης κατατμησης (partition).
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια