Πρώτη κίνηση από γυναίκα

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βασικα ειναι ολα θεμα συνηθειας και συγκυριων...

Μια χαρα ειναι το να κανει η γυναικα την πρωτη κινηση... Φυσικα παντα μετραει και ο τροπος... Αλλα αυτο δεν συμβαινει κι οταν η πρωτη κινηση γινεται απο τον ανδρα???

Πολλες φορες ομως επειδη δεν ειναι τοσο συνηθισμενη η πρωτη κινηση απο την γυναικα ξαφνιαζει τον ανδρα και τον οδηγει σε λαθος συμπεριφορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
λολ
απλά δεν ανέλαβε ακόμα γυναίκα καλλιτέχνιδα ο ψινάκης
μνη κανεις πλακα,ισχυει αυτο...
απο την εποχη του Πασχαλη και πολλων αλλων οι επιθετικες ειναι οι γυναικες..οχι ο ανδρες,,εφηβοι..

τσιριδα,υστερια επιθετικοτητα..μονο σε κοριτσια τα βλεπουμε..(ειναι δεδομενο για ολους τους ανδρες τραγουδιστες..φοβουνται τις αγελες κοριτσιων σχεδον..σε ελλαδα και εξωτερικο..
οσο μεγαλωνουν βεβαια ηρεμουν ..


ακομα και ψυχιατρους εχω ακουσει οτι ισχυει αυτο..
βλεπεις μικρα κοριτσακια να στριμωχνουν αγορακια σε ντουλαπες και να κοιτανε τι εχουν στο παντελονι τους..

το αντιθετο σχεδον ποτέ δεν γινεται..

με αλλα λογια ο ωριμος ανδρας ειναι επιθετικος.

.η ωριμη γυναικα ειναι ελκυστικη
..(γιατι το παθητικη ακουγεται καπως σε μερικους).

αυτος ειναι ο φυσικος κανονας στους ανθρωπους τουλαχιστον..
και οι εξαιρεσεις ανωριμοτητας επιβεβαιωνουν τον κανονα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
μνη κανεις πλακα,ισχυει αυτο...
απο την εποχη του Πασχαλη και πολλων αλλων οι επιθετικες ειναι οι γυναικες..οχι ο ανδρες,,εφηβοι..

Μ΄αρέσει που το ονομάζεις και εποχή του Πασχάλη. Ήταν η εποχή του χαλκού η εποχή του σιδήρου και μετά ήρθε η εποχή του Πασχάλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
συνεχιζουμε το χαβαλε?
στην ουσια απαντα κατι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δεν μπορεί να σου απαντήσει , γιατί είναι πολύ νεότερος για να θυμάται την εποχή

την εποχή του Πασχάλη , ο φαντ ήταν ακόμα στιγμιαίο λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
την εποχή του Πασχάλη , ο φαντ ήταν ακόμα στιγμιαίο λάθος
γιατι,εγω τι ημουνα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
.....τι να πω ειναι το ριζικο μου....σχεδον παντα την πρωτη κινηση τηνεχωκανει εγω....:redface::redface::redface:και οχι μονο αυτο...τις στιγμες εκεινες λαμβανω απο τον ανδρα ....αυτο το κατι που μου ζηταει να παρω εγω την πρωτοβουλια,,,:redface:....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
.....τι να πω ειναι το ριζικο μου....σχεδον παντα την πρωτη κινηση τηνεχωκανει εγω....:redface::redface::redface:και οχι μονο αυτο...τις στιγμες εκεινες λαμβανω απο τον ανδρα ....αυτο το κατι που μου ζηταει να παρω εγω την πρωτοβουλια,,,:redface:....

Τι είναι αυτό το κάτι που λαμβάνεις;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
δεν έχω κανει ποτέ την πρώτη κινηση!! Βασικα μ αρεσει πιο πολυ να κανει την πρωτη κινηση ο ανδρας!! να ειναι ο κυνηγος,
Ποσες ευκαιριες εχουν χαθει!!ασχετο δεν σχολιαζουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν έχω κανει ποτέ την πρώτη κινηση!!
εννοεις την πρώτη επιθετικη κινηση,,προς αυτον..
γιατι οι γυναικες συνηθως ριχνουν το πρωτο προκλητικο τραβηχτικο βλεμμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
εννοεις την πρώτη επιθετικη κινηση,,προς αυτον..
γιατι οι γυναικες συνηθως ριχνουν το πρωτο προκλητικο τραβηχτικο βλεμμα
Ακριβώς!!Εντάξει βλέμματα πολλά!!!Πάντως θα θελα να έκανα μια επιθετική κίνηση!πλάκα θα χε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Μάλλον εγώ κάνω πρώτη τις "επιθετικές" κινήσεις. Αν περιμένω από τους άνδρες, ζήτω που καήκαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν περιμένω από τους άνδρες, ζήτω που καήκαμε.
τοσο λαπαδες πια οι ανδρες..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Τι είναι αυτό το κάτι που λαμβάνεις;;;;:hmm:
Συνηθως ειναι το βλεμα ...........ελα καλη μου τι ειδους ερωτηση ειναι αυτη...μη μου πεις οτι δε σου εχει τυχει ποτε:whistle:ή σε καποια φιλη σου:whistle:πρωτη φορα το ακους:whistle::whistle::whistle:χαχαχα:redface::redface::redface:με κανεις και κοκκινιζω........τι αλλο θα μπορουσα να λαμβανω δλδ.......;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Πλακα εχει να κανει την πρωτη κινηση η γυναικα διοτι ετσι ο αντρας μπορει
να καταλαβει κατι που ειχε τοσο καιρο διπλα και δε το εβλεπε και να εξελειχθει σε κατι καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Devil πες μας καμιά ιστορία για πρώτη κίνηση από γυναίκα. Κι όποιος άλλος θέλει βέβαια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Devil πες μας καμιά ιστορία για πρώτη κίνηση από γυναίκα. Κι όποιος άλλος θέλει βέβαια. :)

Μπορώ και 'γω δλδ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,589 μηνύματα.
Devil πες μας καμιά ιστορία για πρώτη κίνηση από γυναίκα. Κι όποιος άλλος θέλει βέβαια. :)


Nα μου έχει κανει εμένα γυναικα δηλαδή την πρώτη κινηση να με προσεγγισει;;;; ή δικες μου κινησεις;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Nα μου έχει κανει εμένα γυναικα δηλαδή την πρώτη κινηση να με προσεγγισει;;;; ή δικες μου κινησεις;;;;

Ερώτηση προς γυναίκες: Σας έχει τύχει να σας αρέσει κάποιος πάρα πολύ και να αποφασίσετε να κάνετε εσείς την πρώτη κίνηση; Μιλάω για κάποιον που γνωρίζετε ας πούμε κάποιον καιρό και δεν έχετε ιδέα αν του αρέσετε ή όχι. Πείτε μας τις εμπειρίες σας αν το έχετε κάνει. Τι αποτέλεσμα είχε; Πώς νιώσατε; Πώς αντέδρασε ο συγκεκριμένος;

Ερώτηση προς άντρες: Πώς θα σας φαινόταν αν μια γυναίκα έκανε την πρώτη κίνηση για να σας πλησιάσει και να σας δείξει το ενδιαφέρον σας; Θα σας άρεσε; Θα ήταν ανάλογα με τον τρόπο; Αν δε σας άρεσε, πώς θα αντιδρούσατε;

Υπόψιν οτι μιλάω για περιπτώσεις όταν ξέρεις τον άλλον και τον πλησιάζεις για κάτι σοβαρό, όχι να τον δεις στο μπαρ ξέρω γω και να πας να τοιυ προτείνεις one night stand.

Για πείτε τις εμπειρίες σας!
Το σωστό θα ήταν από μιά ιστορία ο καθένας μας. Κάτι σαν το δεκαήμερο του Βοκάκιου ένα πράμα. Των αναλογιών τηρουμένων ενννοείται. Μην βρεθούμε οι μισοί μπαναρισμένοι αύριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,589 μηνύματα.
Λοιπον δεν θα ειχα πρόβλημα να μου την πέσει κάποια με την προοπτική να γνωριστούμε.


Συνηθως βεβαια προλαβαίνω και την κάνω εγω την κινηση δεν κάθομαι να περιμένω. Δυο περιπτώσεις που μου έρχονται τωρα στο μυαλο είναι


όταν κάποια μου ζητησε αναπτηρα στην στάση λεωφορείου και μετά μου ξαναπιασε την κουβεντα ρωτώντας ποτε θα έρθει και αν ξέρω κτλπ
και μια άλλη που μου χαμογελούσε οποτε πλησιασα εγω και της έπιασα την κουβεντα. Από την δευτερη ανταλαξαμε κινητα και γνωριστηκαμε.
Με την πρωτη μαλακιστηκα και δεν πηρα τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top