Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,625 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 143 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποντίκι: Τι να πάρω;

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:22, 29-12-05:

Μιας και το ποντικη που εχω τωρα αρχησε να τα παιζει ... Ειναι ενα της microsoft που το σχεδιασε ο starck ... (Παραθετω και στο τελος του μνμ μια φωτο του ποντικιου που εχω τωρα ) ... Θα αγορασω καποιο καινουριο ... Επειδη ομως , οπως εχετε καταλαβει , με ενδιαφερει πολυ το design δεν εχω βρει καποιο που να μου αρεσει πολυ ... Μεχρι στιγμης προς την προταση της apple κλεινω ... αλλα με χαλαει παρα πολυ το οτι ειναι ασπρο ... ψαχνω κατι σε μαυρο ή σε κατι σκουρο ... Λοιπον εχετε να προτεινετε κατι;

Η φωτο του παλιου μου ποντικιου

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 13:40, 29-12-05:

Μέχρι πόσα χρήματα είσαι διατεθειμένος να δώσεις;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:41, 29-12-05:

Οσο το λιγοτερο τοσο το καλλιτερο .... Αλλα αυτο που με ενδιαφερει πραγματικα ειναι να ειναι ομορφο ... Πχ το ασυρματο της apple που σκεφτομαι να παρω κανει 68 ...
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 13:53, 29-12-05:

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=38&Nav_Section_Id=38&Catalog_Id=1&Product_Id=284293&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Ρίξε μια ματιά.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:54, 29-12-05:

Δυστιχος με ωραιο design ειναι δυσκολο να βρεις... Εγω δεν εχω βρει ακομα...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:04, 29-12-05:

Απο την στιγμη που το G7 έχει Li-ion ... θα προσπαθησω τελικα να βρω καποιο με li-ion μιας και επειδη δεν θελω να αντιμετωπισω το φαινόμενο της μνημης ... Ας ξεχναμε οτι θα αλλαξω ποντικη οταν χαλασει ...
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 02:36, 30-12-05:

Η logitech βγάζει ωραία ποντικάκια..
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 06:12, 31-12-05:

εχει δουλεψει κανεις το ασυρματο ποντικι της apple σε windows ; ξεκιναει να δουλευει αμεσως με το λογκ-ιν ή πρέπει να κάνω κάτι;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:34, 03-01-06:

Ξέρει κάνεις τι μπαταρία έχει το Logitech MX1000;
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:20, 03-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Ξέρει κάνεις τι μπαταρία έχει το Logitech MX1000;
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,211 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 13:32, 03-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
μπαταρία
καλό
εμένα συνδέεται στον ηλιακό
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:58, 03-01-06:

Εχει Li-ion ... πολυ καλο ... αυτο σημαινει οτι δεν θα εχω το φαινομενο μνημης ... Αντε να δουμε ...

Υ.γ.: το αγορασα ... 80Ε μου στοίχισε το σκασμένο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος