Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,087 μηνύματα σε 75,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 422 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχολιασμός φθηνών laptops

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 15:46, 26-10-08:

Δεν υπάρχει αυτό που ζητάς, δυστυχώς.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 16:41, 26-10-08:

Για τι εφαρμογές το θες; Να παίζει παιχνίδια αξιοπρεπώς με 400 ευρώ δεν παίζει, για μουσική, ταινίες και mobile Internet κάτι γίνεται....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 17:00, 26-10-08:

Εγώ νομίζω πως και οικονομικό να είναι το θέμα, κάνε υπομονή και πάρε κάτι καλό μόλις μαζέψεις αρκετά
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 18:43, 26-10-08:

να δωσεις 400 ευρω και να μην παρεις και καλο δεν αξιζει...καντα 700 και να παρεις πολυ καλυτερο..
Παράθεση

Orestes (Ορέστης)

Διάσημο Μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 663 μηνύματα.

O Orestes Dderp έγραψε: στις 01:29, 27-10-08:

Αν δεν σε επηρεάζει απαραίτητα η φορητότητα θα σου πρότεινα ανεπιφύλακτα 1 desktop απο το e-shop(που με 400euro και παιχνίδια παίζει και απ'ολα) ... Τα λάπτοπ δεν τα αξίζουν τα λεφτά τους αναλογικά με τις δυνατότητές τους. Πληρώνεις το μέγεθος ουσιαστικά.
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 01:37, 27-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Orestes
Αν δεν σε επηρεάζει απαραίτητα η φορητότητα θα σου πρότεινα ανεπιφύλακτα 1 desktop απο το e-shop(που με 400euro και παιχνίδια παίζει και απ'ολα) ... Τα λάπτοπ δεν τα αξίζουν τα λεφτά τους αναλογικά με τις δυνατότητές τους. Πληρώνεις το μέγεθος ουσιαστικά.
E, φορητό υπολογιστή παίρνεις για την, εχμ, φορητότητά τους
Παράθεση

Orestes (Ορέστης)

Διάσημο Μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 663 μηνύματα.

O Orestes Dderp έγραψε: στις 01:55, 27-10-08:

Προσωπικά έχω φίλο με λάπτοπ το οποίο δεν έχει βγεί ούτε 1 μέρα απο το σπίτι του(ακόμα τον κράζω )..
Και παιδί 2ας γυμνασίου τι να το κάνει το λάπτοπ και ειδικά των 400 ευρώ που δεν ενδύκνειται παρά για σερφάρισμα στο internet (και αν) ???
Να βγαίνει στο σύνταγμα να παίζει WoW??
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 09:52, 27-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Orestes
Προσωπικά έχω φίλο με λάπτοπ το οποίο δεν έχει βγεί ούτε 1 μέρα απο το σπίτι του(ακόμα τον κράζω )..
Και παιδί 2ας γυμνασίου τι να το κάνει το λάπτοπ και ειδικά των 400 ευρώ που δεν ενδύκνειται παρά για σερφάρισμα στο internet (και αν) ???
Να βγαίνει στο σύνταγμα να παίζει WoW??
Μπορεί να τον παίρνει στα Starbucks για να βλέπει το ischool και το hi5 πίνοντας τον σούπερ φρεντουτσίνο χωρίς καφέ με σαντιγί, μαζί με τους φίλους του.

Εντάξει δεν ξέρω τι μπορεί να τον θέλει. Πάντως σε αυτό που συμφωνούμε όλοι είναι: Δεν υπάρχει καλό λάπτοπ που να κάνει 400 ευρώ (Αν λέμε για το eeePC και τα συναφή είναι netbook και δεν αντικαθιστάει έναν υπολογιστή)
Παράθεση

zaxosm (Χαρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.

O zaxosm έγραψε: στις 10:29, 27-10-08:

Να προσθεσω οτι μπορεις να παρεις ενα λαπτοπ, για εξοικονομηση χωρου!
Δηλαδη αν εχεις ενα μικρο γραφειο, χρησιμοποιεις οποτε θες το λαπτοπ και μετα στην τσαντουλα του και στην ντουλαπα...... Δεν ειναι μονο για να το βγαλεις εξω απο το σπιτι.....
Παράθεση

Carl (panos)

Νεοφερμένος

Ο panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Carl έγραψε: στις 11:46, 27-10-08:

Για την ακριβεια,εγω θελω το laptop για να παιζω games,να ακουω music,να βλεπω videos και movies και το κυριοτερο να σερφαρω στο ιντερνετ και να μιλαω στο msn...Ξερω πως σ ενα μαγαζι στη γειτονια μου(connet)πουλαει laptop,αλλα δεν ξερω εαν περειεχει ολα αυτα που θελω...κοστιζει 400euro περιπου!Θα ηθελα εαν μπορειτε να μου προτεινετε αλλα μαγαζια που να πουλανε καλα και σχετικα φθηνα laptop(300εως500euro)...Θελω να το παρω γρηγορα για να το χω τα Χριστουγεννα,οπoυ και να παω/Βοηθηστε με,PLEASE!!!!!!!!
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 11:47, 27-10-08:

Δεν υπάρχει περίπτωση με 400 ευρώ laptop να μπορείς να παίξεις παιχνίδια. Δεν ξέρω καν αν υπάρχει κάτι τόσο φτηνό γενικότερα.
Παράθεση

Carl (panos)

Νεοφερμένος

Ο panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Carl έγραψε: στις 11:49, 27-10-08:

EEE...Τουλαχιστον εως 600euro μπορω να αγορασω κατι τετοιο>?
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

O 932df0a57b έγραψε: στις 13:43, 27-10-08:

Όχι
-----------------------------------------
1200 και πάνω
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 14:31, 27-10-08:

Ε όχι και 1200...Με 800 ευρώ βρίσκεις κάτι αξιοπρεπές...
Ο δικός μου υπολογιστής, που είναι σχετικά καλός, έκανε 1000 ευρώ.
Μην το παρακάνουμε και όλας...
Παράθεση

*Deatheater* (Αλέξανδρος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O *Deatheater* έγραψε: στις 14:44, 27-10-08:

ναι ρε συμφωνώ με την βαλια!! δικαιο έχει!!! 1200 εναι πολυ...
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

O 932df0a57b έγραψε: στις 14:47, 27-10-08:

laptop με λιγότερα από 1200 δεν αξίζει, όταν μιλάμε για windows vista και μάλιστα για gaming. Δεν μπορείς να παίξεις παιχνίδια με μούφα μηχάνημα. Επίσης, δεν αγοράζεις ποτέ (σε laptop πάντα) εταιρίες όπως turbo-x, innovator κτλ, οπότε πας σε ένα packard bell, ένα toshiba ή ένα dell
http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.907212
Νά ένα καλό notebook που μπορεί να καλύψει τις απολύτως βασικές ανάγκες gaming
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 14:52, 27-10-08:

BTW,Laptop και Gaming δεν συνδυάζονται.
Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Διάσημο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O PIL έγραψε: στις 14:53, 27-10-08:

Αφου θα μενεις και σπιτι σου,παρε καλυτερα ενα σταθερο.Για παιχνιδια,τα λεφτα που δινεις στο λαπτοπ δεν αξιζουν
Παράθεση

zip_unzip

Δραστήριο Μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O zip_unzip έγραψε: στις 14:54, 27-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valandil
BTW,Laptop και Gaming δεν συνδυάζονται.
+1

Εγώ προτείνω να αποφύγεις οτιδήποτε σε acer.

Αν το laptop το θέλεις μόνο για gaming και έχεις σκοπό να παίζεις παιχνίδια με μεγάλες απαιτήσεις, τότε, πιστεύω, πως πρέπει να δώσεις τουλάχιστον 1100-1200 ευρώ για laptop.
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

O 932df0a57b έγραψε: στις 14:57, 27-10-08:

Συνδυάζονται καλά μόνο με κάτι τέτοιο http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/...tegoryId=16154

Αλλά και εδώ μην περιμένεις να παίξεις τίποτα τρελό
Αρχική Δημοσίευση από zip_unzip
+1
Εγώ προτείνω να αποφύγεις οτιδήποτε σε acer (λόγω σέρβις).
Επίσης, δεν βρίσκω κάποιον λόγο για να μην αγοράσεις turbo-x.

Αν το laptop το θέλεις μόνο για gaming και έχεις σκοπό να παίζεις παιχνίδια με μεγάλες απαιτήσεις, τότε, πιστεύω, πως πρέπει να δώσεις τουλάχιστον 1100-1200 ευρώ για laptop.
Όταν αγοράζεις turbo-x είναι σαν να αγοράζεις hyundai
Με hyundai δεν πας στο ράλλυ ακρόπολής
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια