Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,087 μηνύματα σε 75,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 422 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχολιασμός φθηνών laptops

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O M4dn3sS έγραψε: στις 11:49, 02-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από !!!..evaki..!!!
Μέχρι 1000 ευρώ.. Δηλαδή, γύρω στα 1000 ευρώ.....

Νομιζω πως ο HP PAVILION DV5-1299EV NG267EA(ψαξε google) ειναι μια καλη περιπτωση.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

!!!..evaki..!!! (Εύα)

Νεοφερμένος

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H !!!..evaki..!!! έγραψε: στις 12:40, 02-07-09:

Τι διαφορά έχουν οι dv5 με τους dv7..?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 12:44, 02-07-09:

Τα dv7 είναι 17άρια, ta dv5 είναι 15άρια.
Παράθεση

!!!..evaki..!!! (Εύα)

Νεοφερμένος

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H !!!..evaki..!!! έγραψε: στις 13:37, 02-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από djohn
Α, ok..!
-----------------------------------------
Δηλαδή παιδιά να το πάρω τελικά, ε? Σίγουρα αξίζει για τα λεφτά του.....?? Μνήμη, Χωρητικότητα, ανάλυση, κλπ, είναι όλα ok..?
Παράθεση

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 13:40, 02-07-09:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?p...8C5DCF1FFA693E

Εγώ θα πρότεινα αυτό.
Παράθεση

mi3s

Δραστήριο Μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O mi3s έγραψε: στις 14:17, 02-07-09:

Εγώ θα προτείνω ένα macbook που είναι τα πιο αξιόπιστα εδώ και χρόνια.Δεν ξέρω γιατί αλλά κατά έναν μαγικό τρόπο όλες οι κοπέλες καταφέρνουν να κάνουν τα laptop pc τους σε ένα-δυό μήνες να σέρνονται,για αυτό προτείνω μια πλατφόρμα mac os που δεν υπάρχουν ιοι κολλήματα και όλα τα σχετικά.Άλλωστε απαιτήσεις για παιχνίδια δεν έχεις οπότε θα σε βολέψει πολύ.
Παράθεση

!!!..evaki..!!! (Εύα)

Νεοφερμένος

H !!!..evaki..!!! έγραψε: στις 14:36, 04-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από djohn
Τελικά δεν ισχύει αυτό..
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

O Unkown-User έγραψε: στις 15:17, 04-07-09:

Τελικά δεν ισχύει αυτό..
Ζατί????
Παράθεση

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O mimos έγραψε: στις 16:53, 04-07-09:

Γιατι δεν περιμενεισ λιγο??μπορει να ν μπεισ στη σχολη σ,,απ τουσ πρωτουσ δηλαδη στο 25% των εισαχθεντων και να παρεισ επιδοτηση 400 ευρω....!!ε?σκεψου το.
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 17:49, 04-07-09:

h η φιλη μου πηρε HP Pavilion κ της χαλασε και το χει λιγοτερο απο χρονο...
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 18:33, 04-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από nefi
h η φιλη μου πηρε HP Pavilion κ της χαλασε και το χει λιγοτερο απο χρονο...
Γι αυτό υπάρχει η εγγύηση.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:05, 04-07-09:

(ειδικά από τότε που άφησα μόνο το ubuntu πάνω )
είμαι απολύτως ευτυχής
Αυτά τα δύο έρχονται σε αντίθεση

Υ.γ.: Πάντως τα netbook DVD ταινίες τις αντέχουν ...
Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε: στις 23:01, 04-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Αυτά τα δύο έρχονται σε αντίθεση

Υ.γ.: Πάντως τα netbook DVD ταινίες τις αντέχουν ...
Από άποψη λειτουργικότητας το είπα πιο πολύ, εμένα πχ δε με βολεύει να βλέπω βίντεο σε τόσο μικρή οθόνη.
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

O Unkown-User έγραψε: στις 00:46, 05-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Γι αυτό υπάρχει η εγγύηση.
Πώς και δεν σχολίασες την υπογραφή μου ?

Γενικά τα pavilion τα σπάνε. Πολύ πολύ καλά εργαλεία, και σίγουρα vfm
Παράθεση

Sadie Moody

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

H Sadie Moody έγραψε: στις 01:45, 05-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από mi3s
Εγώ θα προτείνω ένα macbook που είναι τα πιο αξιόπιστα εδώ και χρόνια.Δεν ξέρω γιατί αλλά κατά έναν μαγικό τρόπο όλες οι κοπέλες καταφέρνουν να κάνουν τα laptop pc τους σε ένα-δυό μήνες να σέρνονται,για αυτό προτείνω μια πλατφόρμα mac os που δεν υπάρχουν ιοι κολλήματα και όλα τα σχετικά.Άλλωστε απαιτήσεις για παιχνίδια δεν έχεις οπότε θα σε βολέψει πολύ.
Συμφωνώ! Εγώ έχω στείλει το δικό μου (ένα Toshiba Satelite) τουλάχιστον 8 φορές στην αντιπροσωπεία τα τελευταία 3 χρόνια! (χώρια ο τεχνικός για μικροδιορθώσεις κολλημάτων). Αpple for the win, είμαι φανατική, ό,τι έχω αγοράσει αυτής της εταιρείας έχει βγει καλή επένδυση - είναι και στυλάτα
Παράθεση

vasokak (βάσω)

Νεοφερμένος

H βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H vasokak έγραψε: στις 15:46, 05-07-09:

Hiii τι κάνετε;;;; Να ρωτήσω αυτό το λάπτοπ το Vaio VGN-NS31M/S είναι καλό;; Το βρήκα γύρω στα 700 Ε... αξίζει;;;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 05-07-09 στις 15:51. Αιτία: Απαγορεύονται δια ροπάλου τα greeklish
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:29, 06-07-09:

Έχει 4GB Ram, κάρτα γραφικών με dedicated ram και wifi που υποστηρίζει το πρωτόκολλο n και 700 ευρώ ... χμμ δεν είναι άσχημη πρόταση, αν εξαιρέσεις ότι είναι 3 κιλά.
Παράθεση

vasokak (βάσω)

Νεοφερμένος

H βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H vasokak έγραψε: στις 11:31, 11-07-09:

Καλημέρα,έχετε να μου προτείνετε κανένα αλλο στην τιμή αυτου περιπου,με καλυτερα χαρακτηριστικά?
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 17:42, 11-07-09:

για τα acer τι εχετε να πειτε?
Παράθεση

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 10:48, 12-07-09:

Βρε ουυυυυυστ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια