Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,165 μηνύματα σε 75,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 484 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχολιασμός φθηνών laptops

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 18:22, 24-07-09:

Το λαπτοπ θα της το κανεις δωρο εσυ η εβαλε απλα εσενα να ψαξεις και να του προτεινεις εσυ λαπτοπ?(σορυ δεν αντεξα...να μεινω με την απορια?)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RebeccaforJimani (Ρεβέκκα)

Δραστήριο Μέλος

H Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 20:38, 24-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από KostasTheGreek
Το λαπτοπ θα της(του εννοείς) το κανεις δωρο εσυ η εβαλε απλα εσενα να ψαξεις και να του προτεινεις εσυ λαπτοπ?(σορυ δεν αντεξα...να μεινω με την απορια?)
Εντάξει μη μας σκάσεις κιόλας. Το αγόρι μου θέλει εδώ και καιρό να πάρει laptop και επειδή γενικά με συμβουλεύεται πάντα για τα πάντα με ρώτησε και αυτή τη φορά τι του προτείνω. Και για να μην του πω ότι να 'ναι είπα να ρωτήσω και τις δικές σας γνώμες. Δεν θα του πάρω εγώ δώρο το laptop. Με κόβεις για πλούσια?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

superman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 567 μηνύματα.

O superman έγραψε: στις 20:41, 24-07-09:

έλεος . . .
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 21:11, 24-07-09:

Sorry για τον λαθος προσδιορισμο παραπανω..(του εννοεις)
Λεω και γω δωρο λαπτοπ και μεχρι 1500..μα τι γινεται?

Ριξε μια ματια εδω

http://www.plaisio.gr/product.aspx?p...907&catalog=21

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.906634

Αν επερνα λαπτοπ αυτη την στιγμη θα διαλεγα ενα απο αυτα που προτεινα.
Και τα 3 εχουνε πολυ δυνατα χαρακτηριστικα για λαπτοπ και θα του επιτρεψουν να παιζει παιχνιδια ανετα.

Αν το διαθεσιμο budget ητανε 1600+ τοτε θα πηγαινα σε vaio ασυζητητη
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 22:09, 24-07-09:

Δεν το πιασα?......
-----------------------------------------
Sorry για τον λαθος προσδιορισμο παραπανω..(του εννοεις)
Λεω και γω δωρο λαπτοπ και μεχρι 1500..μα τι γινεται?

Ριξε μια ματια εδω

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.906634

Αν επερνα λαπτοπ αυτη την στιγμη θα διαλεγα ενα απο αυτα που προτεινα.
Και τα 3 εχουνε πολυ δυνατα χαρακτηριστικα για λαπτοπ και θα του επιτρεψουν να παιζει παιχνιδια ανετα.

Αν το διαθεσιμο budget ητανε 1600+ τοτε θα πηγαινα σε vaio ασυζητητη
Ευχαριστώ πάρα πολύ!:no1:
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 12:37, 25-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από RebeccaforJimani
πρέπει να 'σαι τρελός με τα μακ ε?
Πώς το κατάλαβες;;;;
Αλλά εγώ σοβαρά μιλάω, τα macbook έχουν καλούς επεξεργαστές και αντέχουν το WoW, αλλά μπορεί σε 7-8 μήνες να τα παίξει η μπαταρία...
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

O KostasTheGreek έγραψε: στις 12:43, 25-07-09:

Gaming laptop ψαχνει η κοπελα και προτεινεις mac?
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 14:17, 25-07-09:

Είπαμε ρε, για τα διάσημα παιχνίδια της Microsoft υπάρχει η Mac-soft, που τα κάνει για mac, ενώ το WoW το έβγαλε η Blizzard απευθείας για mac.
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

O KostasTheGreek έγραψε: στις 14:21, 25-07-09:

Ε καλα wow θα μπορει να παιζει.Αν θελει να παιξει και αλλα παιχνιδια?
Ξερω γω πχ της ΕΑ,codemasters κλπ?
Gaming laptop μονο windows based μηχανημα.
Παράθεση

Mefistofelis

Δραστήριο Μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 281 μηνύματα.

O Mefistofelis έγραψε: στις 20:03, 25-07-09:

gaming laptop είναι σχήμα οξύμωρο.
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

O KostasTheGreek έγραψε: στις 20:14, 25-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Mefistofelis
gaming laptop είναι σχήμα οξύμωρο.
Ε ναι οντως..Αλλα στην συγκεκριμενη περιπτωση αυτο ταιριαζει...
Θελει λαπτοπ η κοπελα...
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

O nioniosmeg έγραψε: στις 20:19, 25-07-09:

Ε καλα wow θα μπορει να παιζει.Αν θελει να παιξει και αλλα παιχνιδια?
Ξερω γω πχ της ΕΑ,codemasters κλπ?
Gaming laptop μονο windows based μηχανημα.
Διάσημα παιχνίδια κι έτσι ξέρω 'γω Air Lines ή Rise of Nations και το codemasters που λες (δεν το ξέρω...) υπάρχουν να τα κατεβάσεις, ακόμα κι αν είναι πειρατικά. Αλλά και τα mac έχουν πολύ ωραία παιχνίδια (ασύμβατα σε windows) όπως Nanosaur, Tropico (αυτό τελικά βγήκε σε windows αλλά τέσπα...), Marble Blast Gold (μεγάλο κόλλημα...) και έχει προγράμματα για κάθε τι ζητήσεις. Πρώτα πρώτα το iTunes που τελικά, ε, έγινε και για windows. Αλλά iCal, iChat, iDVD, iMovie, iPhoto, macam κλπ, όλα αυτά που μπαίνουν; Ένα mac μπορεί να σου χρημεύσει σε gaming, έστω και λίγο, αλλά από προγραμματισμό, επεξεργασίες (και πράσινες φοράδες) τα Windows δεν σου χρησιμεύουν καθόλου.
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 20:25, 26-07-09:

Μόνο ο Κώστας έχει πιάσει το νόημα!
Γιάννη πάντως εγώ με 'σένα είμαι. Αν έπαιρνα λάπτοπ μάλλον σε μακμπουκ θα κατέληγα αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν είναι αυτό που θέλουμε...
Παράθεση

Blackjack

Νεοφερμένος

Ο Blackjack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Blackjack έγραψε: στις 20:44, 28-07-09:

να πω κατι??δν ξερω αμα σε πειραξει αλλα δν λες στον φιλο σου να αφησει να παιζει παιχνιδακια στο pc και να ασχοληθει με εσενα παραπανω ωρες!!..παρα να παιζει παιχνιδακια...
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 21:41, 29-07-09:

Ασχολείται και μ' εμένα πιστεψέ με.....:fss:Δεν έχω παράπονο.....
Παράθεση

Orestes (Ορέστης)

Διάσημο Μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 663 μηνύματα.

O Orestes Dderp έγραψε: στις 23:14, 29-07-09:

Games και λάπτοπ δεν πάνε μαζί, εκτός αν θέλει να τον gankaroun διαρκώς στο wow που θα παίζει με 10 fps.
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

O KostasTheGreek έγραψε: στις 23:46, 29-07-09:

Παιδια ξερουμε ολοι οτι λαπτοπ και παιχνιδια δεν πανε μαζι..
Δεν χρειαζονται πολλαπλα ποστ για να το επαληθευσετε ολοι..
Τι να κανουμε ομως λαπτοπ θελει η κοπελα..Με το ζορι σταθερο..?:whip:
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 18:07, 30-07-09:

+10000000000000000000000000
Παιδιά ξεκολλήστε τα μυαλά σας. Είπαμε θέλω γενικά ένα καλό λαπτοπ που να έχει και τη δυνατότητα να παίζεις και παιχνίδια. Δεν θα ξημεροβραδιάζεται σ' αυτό το αγόρι μου! Έχει κι άλλα πράγματα να κάνει....
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 18:35, 30-07-09:

Πόσο γαμάτο? Τόσες απαντήσεις και ούτε μία να σε βοηθάει.

Ναι τέλος πάντων, από την περιγραφή σου (τα θέλω του) προτείνω 18αρι (με 18.2''αρα οθόνη)

Σ αυτά τα λ7 θα τρέχει και αξιοπρεπέστατα παιχνίδια (παιδιά ξεκολλήστε από anti-aliasing και anisotropic filtering, μην το παρουσιάζετε σαν μηχάνημα 1500Ε -εστω κ λαπτοπ- να έχει πρόβλημα να τρέξει αξιοπρεπώς παιχνίδια)

Toshiba Qosmio G50-11R

http://www.skroutz.gr/s/70895/Toshib...Qosmio+G50-11R

Εγώ αυτό θα έπαιρνα.
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 19:06, 30-07-09:

thnx!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια