Σχολιασμός φθηνών laptops

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Τί εννοείς? Και το πλαίσιο έχει πλήρη (για την ακρίβεια πληρέστερη απ τον κωτσόβολο) φόρμα με τα χαρακτηριστικά του λάπτοπ κάτω απ το κείμενο.
:oops: Δεν το είδα το παρακάτω.:P
Υπάρχει σύγκριση 1ο vs 2o.

Εσύ κοιτάς μόνο το 1ο, λες ότι σε καλύπτει, και το δέχεσαι? Και δεν κοιτάς καν το 2ο?

Το είδα το δεύτερο. Δεν είδα τα χαρακτηριστικά του όμως επειδή βρίσκονταν κάτω από το κείμενο. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
:hmm: χωρις να εχω δει τα χαρακτηριστικα θα σου ελεγα toshiba γιατι εχω ακουσει οτι βγαζουν τα καλυτερα λαπτοπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μαλιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
:hmm: χωρις να εχω δει τα χαρακτηριστικα θα σου ελεγα toshiba γιατι εχω ακουσει οτι βγαζουν τα καλυτερα λαπτοπ...

Μπράβο!Να κλειδωθεί το θέμα την βρήκαμε την απάντηση!
Λοιπόν να μην τα πολυλέμε το hp λέω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μαλλον hp θα παρω....:what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Και καλά θα κάνεις.
Αλλά πες περίπου τιμή και χρήση μπας και σου δείξουμε και εμείς κάποιο ίσως καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
τιμη 700-760 αντε 800 το πολυ... το θελω για τν σχολη μου εργασιες κτλ...για να ακουω μουσικη -για να σερφαρω αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Γάντι πάει το συγκεκριμένο hp!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εγω θα πηγαινα στο HP κατευθειαν μονο και μονο επειδη εχει dedicated καρτα γραφικων σε αντιθεση με το τοσιμπα που εχει integrated και μαλλον shared.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
κπ αλλη γνωμη? σημερα ειδα αυτο πως σας φαινεται??

https://www.electroniki.gr/electroniki/el_computers/pc/laptop/toshiba-satellite-300-1-2-15-4.php
-----------------------------------------
η ιστοσελιδα αργει...λιγο

Τα άλλα ήταν 13,3άρια (και υπέθεσα ότι 13,3 άρι ήθελες γενικά) αυτό 15,4αρι. Τελικά τι οθόνη (και κατά συνέπεια μέγεθος λαπτοπ) προτιμάς?

Σε 15,4άρια υπάρχουν πολύ καλύτερα και με λιγότερα λ7.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
προτιμω 15.4 κ μαυρο χρωμα
-----------------------------------------
αλλα αμα δν βρω βολευομαι και με 13.3...
-----------------------------------------
μια βοηθεια πρεπει σημερα να επιλεξω
-----------------------------------------
Ο Toshiba Satellite A300-1TM αποτελεί ολοκληρωμένη λύση στη χαμηλότερη τιμή. Ισχυρός, διπύρηνος επεξεργαστής της Intel, άφθονος αποθηκευτικός χώρος με σκληρό δίσκο 320GB και μνήμη 3GB, γρήγορη κάρτα γραφικών της ΑΤΙ, για εξαιρετική ποιότητα απεικόνισης, δυνατότητες ασύρματης δικτύωσης για απόλυτη φορητότητα, καθώς και ενσωματωμένη κάμερα υψηλής ανάλυσης για άμεση διαδικτυακή επικοινωνία.


ΚατασκευαστήςTOSHIBAΚατασκευαστής ΕπεξεργαστήIntelΕπεξεργαστήςIntel® Core™2 Duo Processor T3400 (2.16 GHz, 1 MB L2 Cache, 667 MHz FSB)Τύπoς Μνήμης RAMDDR2 (800MHz)Μέγεθος RAM3 GB (2GB+1GB) επεκτάσιμη ως τα 8GBΣκληρός ΔίσκοςSerial ATA (5,400rpm)Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου320GBΟπτικά Μέσα (CD/DVD)DVD Super Multi (Double Layer) driveΟδηγός ΔισκέτταςΌχιΚάρτα ΓραφικώνATI Mobility Radeon™ HD 3470 (256MB dedicated memory, 2046 shared memory), 16x PCI ExpressΔιαστάσεις ΚουτιούΥ x Π x Β: 34,5-38,5 x 363 x 267mmΒάρος Υπολογιστή2,7kgΕνσύρματο ΔίκτυοFast Ethernet LAN (10/100 Mbps)Ασύρματο ΔίκτυοWireless LAN (802.11b/g), Bluetooth® 2.1 με EDR (Enhanced Data Rate)Πληκτρολόγιο87 πλήκτρων, Windows® keysΔιαγώνιος Οθόνης15,4"Μέγιστη Ανάλυση1.280x800Λειτουργικό ΣύστημαWindows Vista® Home Premium 32-bit EditionΕπιπλέον ΛογισμικόMicrosoft® Works, Microsoft® Office Home και Student 2007 (δοκιμαστική έκδοση 60 ημερών), McAfee® Internet Security Suite - Toshiba Edition (με δωρεάν updates για 30 ημέρες), Toshiba Face Recognition, Toshiba Camera Assistant Software, Toshiba Assist .ΧρώμαΜαύροΕπιπλέον ΧαρακτηριστικάΔιασυνδέσεις: 1 x DC-in, 1 για εξωτερική οθόνη, 1 x RJ-11, 1 x RJ-45, 1 x TV-out (S-video), 1 x i.LINK® (IEEE 1394), 1 για εξωτερικό μικρόφωνο, 1 για ακουστικά, 1 x S/PDIF (optical), 4 x USB 2.0. Επεκτάσεις: 2 υποδοχές μνήμης, 1 θύρα Express Card™, 1 θύρα 5-σε-1 Bridge Media. Ενσωματωμένη κάμερα ανάλυσης 1.3MPixel, ενσωματωμένο μικρόφωνο, κλειδαριά τύπου Kensington, στερεοφωνικά ηχεία.


τιμη 699 ευρο


οριστε τα χαρακτηριστικα αν δυσκολευεστε με τν ιστοσελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πάρε το Toshiba 15.4.....αφού σου αρέσει...μια χαρά είναι!!Έτσι κι αλλιώς δεν το θες για παιχνίδια οπότε μια χαρά είσαι...αλλά και της hp καλό είναι!!
-----------------------------------------
Το Toshiba πάρε...τώρα διάβασα και τα χαρακτηριστικά του!!Μια χαρά θα σου είναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Όχι αυτό το toshiba (το 2ο που πρότεινες), με τίποτα, σ αυτά τα λ7 υπάρχουν πολύ καλύτερα π.χ.:

https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.906687
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν κοίταξα τα χρήματα...από όψη και δυνατότητες το είπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
εγω εχω αγορασει το δευτερο το hp.σου προτεινω να παρεις αυτο κ δν θα χασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
acer δν θελω να παρω ουτε με σφαιρες εχω ακουσει τα χειροτερα για το σερβις τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
acer δν θελω να παρω ουτε με σφαιρες εχω ακουσει τα χειροτερα για το σερβις τους

Βασικά παράδειγμα έδωσα, ούτε εγώ θα το παιρνα.. Σέρβις τι ακριβώς εννοείς? Αν χαλάσει π.χ.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
εγω εχω αγορασει το δευτερο το hp.σου προτεινω να παρεις αυτο κ δν θα χασεις.



για το hp φοβαμαι μν ειναι πολυ κουραστικη η οθονη...
-----------------------------------------
Βασικά παράδειγμα έδωσα, ούτε εγώ θα το παιρνα.. Σέρβις τι ακριβώς εννοείς? Αν χαλάσει π.χ.?


ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
για το hp φοβαμαι μν ειναι πολυ κουραστικη η οθονη...
-----------------------------------------



ναι

Οι 13,3άρες δεν φημίζονται για την άνεσή τους, τα 13,3 άρια εγώ τα συγκαταλέγω στα ultra-portable

Από εκεί και πέρα όμως το θέμα είναι αρκετά υποκειμενικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top