Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,165 μηνύματα σε 75,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 485 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχολιασμός φθηνών laptops

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 14:12, 04-08-09:

Ρε το hp αγόρασε!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 14:17, 04-08-09:

η οθονη του ειναι που με προβληματιζει....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 14:22, 04-08-09:

Πήγαινε σε ένα κατάστημα Πλαίσιο και δες το.
Ρίξε του μια ματιά απο κοντά να δεις αν σε βολεύει ή αλλιώς πάρε απο κάποια φίλη ή απο κάποιο συγγενη που έχει 13άρι να δεις.
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 20:58, 20-08-09:

παιδια δεν ξερω αν το σωστο θρεντ αλλα θελω να παρω ενα λαπτοπακι εκτος απο αυτο που εχω.
το θελω να ειναι μικρο , ελαφρυ , γρηγορο γιατι δεν εχω υπομονη , μονο για να γραφω το θελω και να αποθηκευω τα γραφομενα τιποτα αλλο.. επισης να ειναι φτηνο αυτα . εσεις που ειστε γατες σ'αυτα πειτε μου ποιο ρε παιδια καθοτι γνωριζετε οτι εγω μπουφος σ'αυτα..

υγ. σημερα ειχα δει μια κοπελα που ειχε ενα στο καταστημα acer ηταν ροζακι εξωτερικα αυτα καλα ειναι?
Παράθεση

constantine10346 (Κωνσταντίνος)

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O constantine10346 έγραψε: στις 03:39, 21-08-09:

hp+acer=fail:iagree:
αν θες καλο λαπτοπ παρε ενα dell ή ενα toshiba(αψογο aftersales service).τωρα το ποιο ειναι αναλογα το budget k τις αναγκες σου.

υπαρχουν βέβαια κ πιο ψαγμένες επιλογές αλλά ερχονται απο εξωτερικο μονο.
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 996 μηνύματα.

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 09:57, 21-08-09:

Βάλε ξανα λινκς γτ δε δουλέυουν
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:31, 21-08-09:

Γιατί ΔΕΝ ψάχνεις κάτι σε netbook;
https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=12880
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

joiner

Νεοφερμένος

Ο joiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O joiner έγραψε: στις 01:04, 26-08-09:

Γειά σας και σας χαιρετώ με το πρώτο μου ποστ.

Θα ήθελα όσοι είστε γνώστες επί του θέματος ή αν είναι κάποιος κάτοχος του λάπτοπ για το οποίο έχω απορία να μου δώσει κάποιες πληροφορίες.

Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για το Dell Studio 1537 με επεξεργαστή Intel Core 2 Duo. 2.1 Ghz, 3 gb RAM, 320 gb σκληρό.

Έχω ακούσει και εγώ πως η μάρκα Dell είναι αρκέτα αξιόπιστη. Επίσης και για την Toshiba.
Θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει κάτι για αυτό το μοντέλο της Dell ή γενικά για τη μάρκα Dell και γενικά για όποιοδήποτε μοντέλο της Dell ή Toshiba να με βοηθήσει. Θα ήθελα την άποψη σας και τις εμπειρίες σας με αυτές τις μάρκες πριν προχωρήσω με την αγόρα του λάπτοπ. :no1:
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 01:10, 26-08-09:

εγω αγορασα τοσιμπα αρχες αυγουστου με 4 χρονια εγγυηση! ποσα λεφτα διαθετεις?
Παράθεση

joiner

Νεοφερμένος

Ο joiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O joiner έγραψε: στις 01:19, 26-08-09:

Μέχρι 900-1000 ευρώ περίπου. Βασικά με ενδιαφέρει να πληρεί περίπου τα χαρακτηριστικά που θέλω, τα όποια είναι αυτά του Dell που έχω υπόψην μου.
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi έγραψε: στις 01:21, 26-08-09:

δες αυτο http://www.plaisio.gr/product.aspx?p...DB2590A0F0DC50
-----------------------------------------
εγω εχω αυτο http://www.plaisio.gr/product.aspx?p...BBA616D6379949
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 18:45, 26-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από joiner
Γειά σας και σας χαιρετώ με το πρώτο μου ποστ.

Θα ήθελα όσοι είστε γνώστες επί του θέματος ή αν είναι κάποιος κάτοχος του λάπτοπ για το οποίο έχω απορία να μου δώσει κάποιες πληροφορίες.

Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για το Dell Studio 1537 με επεξεργαστή Intel Core 2 Duo. 2.1 Ghz, 3 gb RAM, 320 gb σκληρό.

Έχω ακούσει και εγώ πως η μάρκα Dell είναι αρκέτα αξιόπιστη. Επίσης και για την Toshiba.
Θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει κάτι για αυτό το μοντέλο της Dell ή γενικά για τη μάρκα Dell και γενικά για όποιοδήποτε μοντέλο της Dell ή Toshiba να με βοηθήσει. Θα ήθελα την άποψη σας και τις εμπειρίες σας με αυτές τις μάρκες πριν προχωρήσω με την αγόρα του λάπτοπ. :no1:
Μμμ...καλό ακούγεται...από κάρτα γραφικών ξέρεις τίποτα...
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 18:47, 26-08-09:

Έχω 1 philips freevents 12nb5805 λάπτοπ και θέλω γενικά την άποψη σας για αυτή την εταιρία!!
Παράθεση

joiner

Νεοφερμένος

O joiner έγραψε: στις 23:00, 26-08-09:

Ευχαριστώ πολύ nefi. Το σκεφτόμουν για να είμαι ειλικρινείς για toshiba αλλά τελικά κατέληξα στο Dell στο οποίο είχα αναφερθεί στο αρχικό ποστ. Για να δούμε, δεν είχα ποτέ στο παρελθόν Dell, ελπίζω να βγει καλό. Όσον αφορά όμως τα toshiba, σίγουρα έχουν κάνει μεγάλο άλμα και βρίσκονται πολύ ψηλά στις προτιμήσεις, τα έχουν 2-3 φίλοι μου και μέχρι στιγμής είναι όλα οκ.

Όσον αφορά την κάρτα γραφικών φίλε χωρίς να είμαι εντελώς σίγουρος είναι ATI Radeon HD3450 256MB.
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 09:15, 27-08-09:

Κοιταξε η φιλιπς είναι μια πολύ καλή εταιρεία στα ηλεκτρικά είδη. Στα ηλεκτρονικά δεν είναι και τόσο δημοφιλης, ωστόοοοσο εφ οσον δεν ειχα ποτε κατι σε φιλιπς τι να σου πω. Εσυ πρεπει ν αμας πεις αν είσαι ευχαριστημένος σαν ποιοτητα απο την συγκεκριμένη εταιρεία
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 09:47, 27-08-09:

Κοίταξε εγώ το μόνο πρόβλημα που είχα ποτέ με το λάπτοπ είναι τα windows και σ'αυτό δεν φταίει η εταιρία!!Δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα εδώ και 1 χρόνο!!
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 11:13, 27-08-09:

1 χρόνος δεν είναι τπτ. Αν μιλάς για τα xp, λίγοι εχουν παραπονα εως ελάχιστοι. Για (s)vista ομως δεν νομίζω κάποιος να εχει μείνει ικανοποιημένος
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 11:14, 27-08-09:

Για vista μιλάω!!
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 11:15, 27-08-09:

Η πιο απλή λύση που εφάρμοσα και εγώ είναι να βάλεις χπ και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 11:19, 27-08-09:

Σε μερικές μέρες θα βάλω τα 7!
-----------------------------------------
Τα βαρέθηκα τα xp!!Αν και είναι τα πιο καλά με κουράζει λίγο η εμφάνιση!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια