Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,232 μέλη και 2,423,789 μηνύματα σε 75,676 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 213 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχολιασμός φθηνών laptops

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,521 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 14:35, 27-08-09:

Κοίτα εγώ που έχω Toshiba είμαι πολύ ευχαριστημένη.Τώρα HP υπολογιστή δεν έχω ιδέα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 15:37, 27-08-09:

ευχαριστω πολυ παιδια για την βοηθεια σας τελικα πηρα toshiba γιατι δν ειχε το hp που ηθελα...

πηρα αυτο----http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1287818&MPT=Core+2+Duo&Manufacturer=Toshiba&category=69977907&catalog=21&MSCSProfile=DCCDF22EB27065BE78648BEA519355296B458C3DF10B5BD90A12F9745313E7200E8EAC857F7999736FFFA304E042F63106B6621271323731E0B64D4EE6E5E5B8CD3B4440AE4FFC4F7BB5ADB9B3FB2861287F90974F594884F2F0CD57902B99DEF94FD9087947E1ED6F27B8CA601A99B9FFED80B58523E59995EF3BCC8D95328B
-----------------------------------------
Toshiba Satellite A300-235
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

constantinekots (Κωστας)

Δραστήριο Μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

O constantinekots έγραψε: στις 15:42, 27-08-09:

Tο HP. Το Toshiba ειναι πανάκριβο γι'αυτα που προσφέρει, που είναι και λίγα. Μπορει να φταιει βεβαια και οτι η τιμή ειναι του Κοτσοβολου που δεν ειναι αμιγώς μαγαζι με υπολογιστές κ ηλεκτρονικά. Αν το Toshiba δεν δινει πολυ καλυτερη εγγυηση για καμμένα pixels απ'οσο δινει η HP, τότε απευθειας αγοράζεις το HP.
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,521 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 15:43, 27-08-09:

Καλορίζικος ο υπολογιστής σου
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 15:43, 27-08-09:

ευχαριστω να σαι καλα
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 15:45, 27-08-09:

Τίποτα
Παράθεση

constantinekots (Κωστας)

Δραστήριο Μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

O constantinekots έγραψε: στις 15:50, 27-08-09:

Nαι, οκ ο Α300 ειναι αρκετά καλυτερος από τον άλλο toshiba που είπες στην αρχή, αλλά με τα ίδια λεφτά θα μπορούσες να πάρεις έναν καλύτερο που έχω μπανίσει, της γνωστης σειράς Vaio της Sony.
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi έγραψε: στις 16:20, 27-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από constantinekots
Nαι, οκ ο Α300 ειναι αρκετά καλυτερος από τον άλλο toshiba που είπες στην αρχή, αλλά με τα ίδια λεφτά θα μπορούσες να πάρεις έναν καλύτερο που έχω μπανίσει, της γνωστης σειράς Vaio της Sony.
αν χαλασει ομως o vaio sony μου ειπανε οτι φευγει βελγιο για επισκευη.... για δωσε link να τον δω
Παράθεση

constantinekots (Κωστας)

Δραστήριο Μέλος

O constantinekots έγραψε: στις 16:24, 27-08-09:

Ε τι σε νοιάζει εσένα που φεύγει, το θέμα ειναι να έχει εγγύηση...

http://www.plaisio.gr/product.aspx?p...A55991889DD834
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi έγραψε: στις 16:32, 27-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από constantinekots
Ε τι σε νοιάζει εσένα που φεύγει, το θέμα ειναι να έχει εγγύηση...

http://www.plaisio.gr/product.aspx?p...A55991889DD834
δεν θελω να μεινω χωρις pc για 2 μηνες αν συμβει κατι....αλλο ελαδα αλλο βελγιο...
το pc που εχω εχει καλυτερο επεξεργαστη απο το sony
Παράθεση

constantinekots (Κωστας)

Δραστήριο Μέλος

O constantinekots έγραψε: στις 16:53, 27-08-09:

Δεν ειναι ο επεξεργαστης θέμα στο laptop, ούτως ή άλλως έχουν αρκετά μικρούς. Τα 1024 επιπλεον MB στη RAM του Vaio ειναι μεγαλυτερο προτέρημα.
Παράθεση

biousra

Δραστήριο Μέλος

H biousra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H biousra έγραψε: στις 03:40, 01-09-09:

Macbook pro!:no1:
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 07:39, 01-09-09:

Για gaming οτι πρεπει
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 16:57, 01-09-09:

Είπαμε! Το θέλει για WoW! Εγώ στο powerbook έχω WoW. Ok; Aντιλαβού; Σώσον ελέησον!
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi έγραψε: στις 17:05, 01-09-09:

http://www.ideal.gr/index.php?option...459&Itemid=345
αυτο τα σπαει...
εικονες http://toshiba.press.jadis.net/share...html?pfid=1190
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 17:19, 01-09-09:

Από τη στιγμή που έχει (S)Vista,δεν είναι υπολογιστής για gaming.
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi έγραψε: στις 17:24, 01-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από John The Greek
Από τη στιγμή που έχει (S)Vista,δεν είναι υπολογιστής για gaming.
δν γινεται να του βαλεις οτι θες? στα vista θα κολλησουμε?
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 17:28, 01-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από nefi
δν γινεται να του βαλεις οτι θες? στα vista θα κολλησουμε?
Γιατί να πληρώσεις extra και να του βάλεις άλλη έκδοση των Windows (γνήσια) ή να "κατεβάσεις" κάποια έκδοση Windows "σπασμένη";;Τέσπα.Συμφωνώ να πάρει το παραπάνω υπολογιστή,να δοκιμάσει τα παιχνίδια που θέλει και αν δεν την βολεύει ας πάρει δωρεάν* τα Windows 7 (RTM Version).

*Μαζί με κάθε υπολογιστή με pro-εγκατεστημένα τα Windows (S)Vista δώρο τα Windows 7 (κατ'όπιν παραγγελίας μέσω net).Περισσότερες πληροφορίες στα καταστήματα ηλεκτρονικών ειδών.(:
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 18:09, 01-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
Είπαμε! Το θέλει για WoW! Εγώ στο powerbook έχω WoW. Ok; Aντιλαβού; Σώσον ελέησον!
Το οτι το θελει για wow σημαινει οτι δεν θα θελει να παιξει κανα αλλο παιχνιδι αργοτερα ρε μπεμπη?Μονο για wow θα το παρει?Ξες πολλους που περνουνε mac για gaming?:papas:
Παράθεση

RebeccaforJimani (Ρεβέκκα)

Δραστήριο Μέλος

H Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 16:18, 11-09-09:

Μην τσακώνεστε! Ηρεμία. Του άρεσαν σχεδόν όλα που προτείνατε, αλλά μάλον θα αργήσει να πάρει λόγω διάφορων συγγηριών. Πάντως συνεχίστε να προτείνετε! Έχω κι εγώ σκοπό να πάρω λάπτοπ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια