Κάτι κάηκε....

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Προχθές έγινε διακοπή της ΔΕΗ και είχα ανοιχτό το Pc.Μόλις "ήρθε" το ρεύμα το pc μετά από λίγη προσπάθεια άνοιξε.Την επόμενη μέρα που πήγα να τον ανοίξω,δεν άνοιγε καθόλου.Δοκίμασα το τροφοδοτικό σε άλλο pc και δούλευε μια χαρά.Μάλλον παώ για καινούρια motherboard.Άμα έχει πρόβλημα η μνήμη ή η κάρτα γραφικών δε θα ανοίξει έστω και για λίγο το pc;;Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Taxydromos

Νεοφερμένος

Ο Taxydromos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αμα κάηκε η μάδερμπορντ τότε φίλε μου δυστυχώς την πάτησες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Άμα έχει πρόβλημα η μνήμη ή η κάρτα γραφικών δε θα ανοίξει έστω και για λίγο το pc;;Ευχαριστώ.
Πρόβλημα στη μνήμη η την κάρτα γραφικών προκαλεί μια σειρά beeps απο τη μητρική σα morse code που το καθένα σημαίνει διαφορετικό πρόβλημα. Νομίζω ειναι μητρική κι εγω.

PS: Πάνω απο το 93% των ΔΕΗτζήδων μηχανικών που γράφουν στο e-steki συνηστώ UPS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top