Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,440,974 μηνύματα σε 76,702 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 347 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το MyCat στο Computer Active!

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 06:23, 07-06-06:

Στο τεύχος Ιουνίου 2006 γίνεται μια σύντομη αναφορά στο MyCat στη σελίδα 97 (στήλη "Είδαμε Προτείνουμε") συνοδευόμενη απο screenshot της αρχικής σελίδας.
Δυστυχώς δεν έχω scanner για να σας το δείξω αλλά θα προσπαθήσω να τραβήξω μια φωτογραφία και να την ανεβάσω εδώ

Ευχαριστούμε!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 07:36, 07-06-06:

αντε κ σε ανωτερα να φτασουμε κ σε περιοδικα κ εφημεριδες κ σε ολο το τυπο ολε ολε ολε
Παράθεση

giota

Νεοφερμένος

H giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H giota έγραψε: στις 09:34, 07-06-06:

ετσι ετσι! Μπραβο!
Παράθεση

Gemini

Νεοφερμένος

H Gemini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Gemini έγραψε: στις 10:53, 07-06-06:

Mπράβο Michelle!! Kαιρός ήταν να αρχίσει η δουλειά σου να παίρνει την αναγνώριση που της αξίζει.
Mπράβο και εις ανώτερα!!:up:
Παράθεση

Gemini

Νεοφερμένος

H Gemini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Gemini έγραψε: στις 10:55, 07-06-06:

Mπράβο Michelle! Kαιρός ήταν να αρχίσει η δουλειά σου να παίρνει την αναγνώριση που της αξίζει.
Mπράβο και εις ανώτερα!:up:
Παράθεση

maxi2

Νεοφερμένος

H maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H maxi2 έγραψε: στις 15:54, 07-06-06:

Μπράβο!!!!!!:up: :up: :up:
Άντε και για τα καλύτερα!!
Παράθεση

mela

Νεοφερμένος

Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O mela έγραψε: στις 19:20, 08-06-06:

Όχι που δε θα κάνανε αναφορά! :up:
Χρόνια ψάχναμε να βρούμε κάτι αντίστοιχο...
Ευτυχώς βρέθηκε η Michelle και βρήκαμε και μεις οι γατογονείς τα ίσα μας...
Α μα πια θα'σκαγα άμα δε τό'λεγα!
Παράθεση

lactoula

Νεοφερμένος

H lactoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H lactoula έγραψε: στις 20:03, 14-06-06:

Το ειδα και εγω επειδη παιρνουμε το περιοδικο αυτο και χαρηκα πολυ! Πριν το δω ο πατερας μου, μου λεει οτι στο Computer Active σου βρηκα και αλλο ενα σαιτ για γατες (για το My cat το ξερει ηδη απο τοτε που αρρωστησε ο Μισκα και εψαχνα στο διαδυκτιο να βρω τι ειχε) και μολις το ειδα λεω αυτο το βρηκα πριν απο το περιοδικο και κολλησα!!! :up: Και εις ανωτερα!!!
Παράθεση

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε: στις 15:29, 24-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Στο τεύχος Ιουνίου 2006 γίνεται μια σύντομη αναφορά στο MyCat στη σελίδα 97 (στήλη "Είδαμε Προτείνουμε") συνοδευόμενη απο screenshot της αρχικής σελίδας.
Δυστυχώς δεν έχω scanner για να σας το δείξω αλλά θα προσπαθήσω να τραβήξω μια φωτογραφία και να την ανεβάσω εδώ

Ευχαριστούμε!!
Εκπληξη...το πηρα το περιοδικο μια που ειχε κι ενα ενδιαφερον θεμα κι ειπα να τη βαλω την εικονα
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Copy of σάρωση.jpg
Εμφανίσεις:  68
Μέγεθος:  85,4 KB  
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 12:20, 25-06-06:

ολε ολε ολε
Παράθεση

Ευαγγελίτσα

Νεοφερμένος

H Ευαγγελίτσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Ευαγγελίτσα έγραψε: στις 12:35, 25-06-06:

:up: ΠΟΛΥΥΥΥ ευχάριστο νέο αυτό!!!
Περιμένουμε τη φωτό από το περιοδικό λοιπόν!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια