[Αρχείο] Tι κινητό να πάρω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Μουσικούλα θέλεις να παίζει? Φωτογραφίες να τραβάει? Να υποστηρίζει τρίτης γεννιάς υπηρεσίες ?? Πόσα περίπου χρήματα σκέφτεσαι να ξοδέψεις ?? Εξτρά καρτούλες μνήμης να δέχεται? Οθόνη αφής χρειάζεσαι?? Να είναι ανθεκτικό?? Μεγάλης διάρκειας μπαταρία ?? Να είναι candybar, clamshell, ή συρόμενο ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πόσο μ' αρέσουν οι ερωτήσεις!!!!! :D:D
Μουσικούλα θέλεις να παίζει? Φωτογραφίες να τραβάει? Να υποστηρίζει τρίτης γεννιάς υπηρεσίες ?? Πόσα περίπου χρήματα σκέφτεσαι να ξοδέψεις ?? Εξτρά καρτούλες μνήμης να δέχεται? Οθόνη αφής χρειάζεσαι?? Να είναι ανθεκτικό?? Μεγάλης διάρκειας μπαταρία ?? Να είναι candybar, clamshell, ή συρόμενο ??

Για να μην τ' αναφέρω πάει να πει... I don't care a lot. :P
Ως τώρα το χρησιμοποιώ μόνο για τα βασικά... τηλέφωνο, άντε και κάνα SMS στο τσακίρ κέφι. Από τα άτομα που το χρησιμοποιούν πολύ-πολύ λίγο έως καθόλου το κινητό τους. :P

  • Ραδιοφωνάκι δεν θα με χάλαγε πάντως. :)
  • Για μουσικούλα και κάμερα μου 'ναι αδιάφορο, αλλά κάθε πρόταση καλοδεχούμενη.
  • :Τρίτης γενιάς υπηρεσίες": Μπαρδόν; :P
  • Δεν χρειάζομαι οθόνη αφής.
  • Εξτρά καρτούλες μνήμης.... δεν νομίζω ότι χρειάζομαι, αλλά νταξ, σε μία υποδοχή θα κολλήσουμε; :D Βάλτη μέσα στο καλάθι!
  • Χρήματα; Μ.... δεν ξέρω καθόλου τι τιμές παίζουν! :P Καθόλου όμως. Νταξ... ως όριο (στη χειρότερη θα 'λεγα.... 300-400 ευρά, αλλά δεν ξέρω τι τιμές παίζουν, ειλικρινά, είμαι n00b λέμε)
  • Μπαταρία μεγάλης διάρκειας... ποιος θα 'λεγε όχι; Χρήσιμη.
  • Να έχει κάποια καλή αντοχή σε μηχανική καταπόνηση (με απλά λόγια "ανθεκτικό")
  • "Candybar, Clamshell, συρόμενο": ??!?! :confused: :P




Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωω!!!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μιας και έχεις αποφασίσει για SE καλό θα ήταν να κοιτάξεις στην official σελίδα. Μάλιστα, εδώ έχει ένα καλό συστηματάκι για να διαλέξεις κινητό ανάλογα με τις απαιτήσεις σου. Έχει δεξιά και τους τύπους (clamshell, συρόμενο κτλ) αλλά σε σχήματα (αφού δεν ξέρεις την ορολογία) καθώς και διάφορες άλλες επιλογές. Επίσης, αφού κάνεις τις επιλογές από πάνω και έχουν βγει πχ 10 τηλέφωνα που σε ενδιαφέρουν. Διαλέγεις από κάτω ποια σου αρέσουν και εμφανιστιακά και πατάς σύγκριση, όπου μπορείς να κάνεις drag n drop 3 διαφορετικά τηλέφωνα για να συγκρίνεις τα χαρακτηριστικά τους.

Αν και μετά από αυτό δεν έχεις καταλήξει, μπορούμε να σου κάνουμε προτάσεις. :)

Επίσης, αφού καταλήξεις σε κάποια, μπορείς να ελέγξεις τιμές σε γνωστές αλυσίδες καταστημάτων από τα site τους στο internet.

Όσον αφορά την συνδεσιμότητα, θεωρώ ότι πλέον όλα τα νέα κινητά της SE επικοινωνούν μέσω usb με το PC και υπάρχει και μια πολύ καλή σουίτα για να κάνει την διαχείριση που ζητάς (έχει τα πάντα) που λέγεται MyPhoneExplorer. Νομίζω ότι συνεργάζεται με όλα τα καινούρια SE. Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ-πολύ, όταν βρω χρόνο θα το κοιτάξω!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Kαλα, υποψην οτι τα SE του σημερα με το SE που εχεις εσυ Γιωργο, δεν εχουν τιποτα σχεδον κοινο.
Περαν του οτι ακομα να βαλουν το τελικο "ς" σε πολλα μοντελα.:P
Τωρα για SE ή γενικοτερα θα κοιταξω καλυτερα αυτα που ειπες και θα σου πω την γνωμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όλα όσα ζητάς θα τα βρεις σε κάποιο symbian nokia με τιμές να αρχίζουν από 250 ευρώ!
Σκέψου σοβαρά το γεγονός να αλλάξεις εταιρεία!
nokia 6120: https://www.nokia.com.gr/A4433715
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Ζώρζ εγώ σε ενημέρωσα χθες, οπότε κάτσε να τσεκάρεις την σελίδα της se με το βοηθό επιλογής που διαθέτει.

Είμαι υπέρ των κινητών της σειράς W (walkman), που παίζουν μουσική, έχουν καλή καμερούλα, υποστηρίζουν ραδιόφωνο, μερικά είναι 3ης γεννιάς (δηλαδή υποστηρίζουν βιντεοκλήσεις και άλλες φρέσκιες υπηρεσίες), διαθέτουν υποδοχή για κάρτα μνήμης. Μερικά έχουν καλή αντοχή στην κακομεταχείρηση. Αν τώρα θέλεις συγκεκριμένα να συνδέεσαι ασύρματα με υπολογιστή, προτίμησε το W950 (το παλαιό μοντέλο) ή το W960i (που είναι η εξέλιξη του 950). Αν τώρα θέλεις καθαρά να το παίζεις "σοβαρός", προτίμησε το P1 (εξέλιξη των P800+ ) που έχει δυνατότητες μουσικής, βίντεο, κάμερας, εξτρά μνήμης, αλλά έχει εφαρμογές office σαν κύριο ατού του (είναι ελαφρύ αρκετά, μεγάλη οθόνη [αφής] διαθέτει και καλή αυτονομία μπαταρίας).

Ζώρζ μου καλή επιλογή


(candybar= μονοκόματο κινητό, όπως τα κλασσικά που έχουμε τόσα χρόνια / clamshell= κινητό που κλείνει σα βότσαλο / συρόμενο= θυμάσαι τα S700, ή τα νόκια που όταν τα έσπρωχνες προς τα επάνω εμφανιζόταν το πληκτρολόγιό τους ??...ε, αυτά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γιώργο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
w610i Δοκιασμένο σε επίπονες συνθήκες :P

Γενικά η σειρά w τα σπάει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γιώργο κατά την γνώμη μου πρέπει να πάρεις κάποιον Symbian s60.( Μακριά από UIQ). Έστω κάποιο παλιό π.χ. e50.

Τι είναι το Symbian; Είναι λειτουργικό για κινητά. Κυκλοφορεί σε πολλές s60 και UIQ και αλλά πολλά.

Το s60 μέχρι στιγμής το συναντάμε κυρίως σε Nokia και το χαρακτηριστικό του είναι ότι δεν υποστηρίζει Touch Screen. Αυτό είναι καλό εν μέρει επειδή τα πάντα γίνονται με το ένα χέρι. Ενώ με το Touch Screen κάποιες φόρες χρειάζεσαι δυο χεριά.

Γιατί σου προτείνω κάτι τόσο "πολύπλοκο"; Επειδή κρατάς ένα κινητό για πολύ καιρό που σημαίνει ότι πρέπει να έχει και κάποιες δυνατότητες εξέλιξης. Π.χ. κάποια στιγμή ίσως αποφασίσεις ότι κάποια pdf αρχεία τα χρειάζεσαι πάντα μαζί σου.

Επίσης είναι ευκαιρία να ξεκινήσεις να χρησιμοποιείς Outlook , πραγματικά θα σου λύσει τα χεριά. Τα Symbian S60 έχουν τέλειο συγχρονισμό δεν χάνεις τίποτα απολύτως.
Ποίο το νόημα όταν είσαι στο σπίτι να κάθεσαι να βλέπεις την to-do list από μια μικρή οθόνη;

Αν μπορείς να δώσεις 400ευρώ πάρε e51 (έχει και wifi) αλλιώς πάρε e50 που νομίζω κάνει 250. Φοβερή κατασκευή.

τώρα θέλεις συγκεκριμένα να συνδέεσαι ασύρματα με υπολογιστή, προτίμησε το W950
Οποιοδήποτε κινητό με bluetooth μπορεί να συγχρονιστεί ασύρματα με PC
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Με καλυψες απολυτα Πανο, και σταματησα στα μισα το κειμενο μου γιατι εγραφα πανω κατω τα ιδια με εσενα.
Εαν θελει συμβατικο κινητο καλως.
Αλλιως κι εγω ειμαι υπερ της αποψης του να μεινει μακρια απο το UIQ.
Το symbian (αν βγαλουμε στην ακρη τα WM) εχει γινει ιδιατερα φιλικο ακομα και για πρωταρηδες, εχει παρα πολυ μεγαλη γκαμα εφαρμογων και αναπτυσεται συνεχεια.
Ακομα υπαρχουν παρα πολλες συσκευες που εχουν και symbian και ειναι πλουσιες σε multimedia kai oxi mono χαρακτηριστικα.
Οθονη,καμερα για φωτο και βιντεο,ραδιο,mp3 player...ακομα και WiFi.

Γενικα ο Πανος με καλυψε.Και οι προτασεις που εκανε ειναι πολυ καλες.
+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γιώργο κατά την γνώμη μου πρέπει να πάρεις κάποιον Symbian s60.( Μακριά από UIQ). Έστω κάποιο παλιό π.χ. e50.

Τι είναι το Symbian; Είναι λειτουργικό για κινητά. Κυκλοφορεί σε πολλές s60 και UIQ και αλλά πολλά.

Το s60 μέχρι στιγμής το συναντάμε κυρίως σε Nokia και το χαρακτηριστικό του είναι ότι δεν υποστηρίζει Touch Screen. Αυτό είναι καλό εν μέρει επειδή τα πάντα γίνονται με το ένα χέρι. Ενώ με το Touch Screen κάποιες φόρες χρειάζεσαι δυο χεριά.

Γιατί σου προτείνω κάτι τόσο "πολύπλοκο"; Επειδή κρατάς ένα κινητό για πολύ καιρό που σημαίνει ότι πρέπει να έχει και κάποιες δυνατότητες εξέλιξης. Π.χ. κάποια στιγμή ίσως αποφασίσεις ότι κάποια pdf αρχεία τα χρειάζεσαι πάντα μαζί σου.

Επίσης είναι ευκαιρία να ξεκινήσεις να χρησιμοποιείς Outlook , πραγματικά θα σου λύσει τα χεριά. Τα Symbian S60 έχουν τέλειο συγχρονισμό δεν χάνεις τίποτα απολύτως.
Ποίο το νόημα όταν είσαι στο σπίτι να κάθεσαι να βλέπεις την to-do list από μια μικρή οθόνη;

Αν μπορείς να δώσεις 400ευρώ πάρε e51 (έχει και wifi) αλλιώς πάρε e50 που νομίζω κάνει 250. Φοβερή κατασκευή.

Οποιοδήποτε κινητό με bluetooth μπορεί να συγχρονιστεί ασύρματα με PC
Και εμένα με κάλυψες! :)
Μόνο που πλέον θα δυσκολευτεί πολύ να βρεί το Ε50 και για αυτό πρότεινα το 6120 που φέρει τη πιο πρόσφατη εκδοχή symbian και βρίσκεται στη ίδια τιμή. :)
Εναλλακτικά να δει το Ε51 που είναι εξαιρετικό και έχει και wifi και δεν έχει τον όγκο του E61i (300 ευρώ)!



Γιώργο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blablabla

Νεοφερμένος

Η αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εγω εχω βαλει στο ματι αυτο
https://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/m600i?cc=gr&lc=el
αυτη τη στιγμη κοστιζει 300 ευρω αλλα δεν το προωθουν απ οτι καταλαβα για να σου πουλησουν αυτο
https://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/p1i?cc=gr&lc=el
το οποιο κοστιζει περιπου τα διπλασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
εγω εχω βαλει στο ματι αυτο
https://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/m600i?cc=gr&lc=el
αυτη τη στιγμη κοστιζει 300 ευρω αλλα δεν το προωθουν απ οτι καταλαβα για να σου πουλησουν αυτο
https://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/p1i?cc=gr&lc=el
το οποιο κοστιζει περιπου τα διπλασια
Το Μ600i δε θα το βρείς πουθενά πλέον! Σε κάποια φάση η wind το έδινε 200 ευρώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blablabla

Νεοφερμένος

Η αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Το Μ600i δε θα το βρείς πουθενά πλέον! Σε κάποια φάση η wind το έδινε 200 ευρώ. :)
ευχαριστω.θα πω σε ενα φιλο που ειναι τεχνικος στην sony ericsson μηπως μπορει να κανει κατι.:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το έχει ο αδελφός μου! Καλό είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Θα σε βολεψει το M600????
Γενικα σου μιλαω...ευχρηστια,πληκτρα κτλ κτλ.
Ο Πανος θα σου πει καλυτερα βεβαια.

Το P1 παντως δεν εχει σχεση με το M600.
Το P1 ειναι η Ναυαρχιδα της SE και διαδοχος του P990.
Δεν το κανουν γι'αυτο τον λογο, αλλα γιατι πραγματικα πλεον δεν το βρισκεις το Μ600 πουθενα.(σχετικο το πουθενα αλλα καταλαβαινεις τι εννοω)
Οτι εχει μεινει σε στοκ μονο δηλαδη.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νομίζω ότι έχετε ξεφύγει κατά πολύ από τις απαιτήσεις που θέτει ο Γιώργος. Ο ίδιος δήλωσε ότι δεν είναι και τόσο σχετικός, οπότε λογικό είναι να θέλει κάτι απλό, το οποίο συγχρόνως καλύπτει όσες περισσότερες γίνεται από τις 3 απαιτήσεις του, ειδικά την 2η. Μάλιστα, για την δεύτερη (γκρουπάρισμα τηλεφώνων σε επαφή) νομίζω ότι όλα τα SE πλέον το κάνουν.

Εγώ είμαι κάτοχος του W610i και δηλώνω αρκετά ευχαριστημένος, μιας και πριν από αυτό είχα το T610. Από την κούτα του έχει κάρτα μνήμης 512MB, έχει ραδιόφωνο, πολύ καλό Handsfree ωραίο design και είναι απλό και απέριττο. Θεωρώ ότι οτιδήποτε περισσότερο από αυτό είναι αχρείαστο για τον Γιώργο. Και όλα αυτά με ~200? νομίζω μπορεί και λιγότερα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blablabla

Νεοφερμένος

Η αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Θα σε βολεψει το M600????
Γενικα σου μιλαω...ευχρηστια,πληκτρα κτλ κτλ.
Ο Πανος θα σου πει καλυτερα βεβαια.

Το P1 παντως δεν εχει σχεση με το M600.
Το P1 ειναι η Ναυαρχιδα της SE και διαδοχος του P990.
Δεν το κανουν γι'αυτο τον λογο, αλλα γιατι πραγματικα πλεον δεν το βρισκεις το Μ600 πουθενα.(σχετικο το πουθενα αλλα καταλαβαινεις τι εννοω)
Οτι εχει μεινει σε στοκ μονο δηλαδη.;)
το εχω δει σε καποιον που το εχει και το θεωρω ευκολο για μενα.παντα σε συναρτηση βεβαια με την τιμη βεβαια προτιμω το m600.
αν το βγαζει η ericsson ειναι υποχρεωμενο το μαγαζι να στο φερει.αυτο θα μαθω απο τον φιλο μου.οσο γι αυτο που λες ειμαι σιγουρη πως εχεις δικιο αλλ και τοσα λεφτα:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα σε βολεψει το M600????
Γενικα σου μιλαω...ευχρηστια,πληκτρα κτλ κτλ.
Ο Πανος θα σου πει καλυτερα βεβαια.

Το P1 παντως δεν εχει σχεση με το M600.
Το P1 ειναι η Ναυαρχιδα της SE και διαδοχος του P990.
Δεν το κανουν γι'αυτο τον λογο, αλλα γιατι πραγματικα πλεον δεν το βρισκεις το Μ600 πουθενα.(σχετικο το πουθενα αλλα καταλαβαινεις τι εννοω)
Οτι εχει μεινει σε στοκ μονο δηλαδη.;)
Πολύ δύσκολα ακόμη και σε στοκ να το βρεις! Εντυπωσιακό και εύχρηστο είναι αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο!
Προσωπικά δε θα το πρότεινα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top