Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,440 μηνύματα σε 75,700 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 394 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Windows XP Service Pack 2

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:01, 21-01-06:

Έχω το SP2 της Microsoft στον υπολογιστή μου, ποιά η γνώμη σας??
είναι καλό ή τσάμπα μου πιάνει χώρο????όχι οτι έχω πρόβλημα χώρου απλά θέλω να ακούσω την γνώμη σας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,244 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 16:05, 21-01-06:

To SP2 διορθώνει τις διάφορες τρύπες των Windows και προσθέτει και άλλες υπηρεσείες για την καλύτερη ασφάλεια του υπολογιστή.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε: στις 05:23, 22-01-06:

καλο ειναι να το εχεις,αλλα κ γω που δεν το χω δεν αγχωνομαι
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:42, 22-01-06:

Για εμενα το sp2 ειναι φοβερο ... καταρχας σταθεροτητα ... απο τοτε που μπηκε το sp2 το μηχανημα μου εγινε απιστευστά σταθερο
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 559 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 13:28, 22-01-06:

Το service pack είναι συμαντικο για την προστασία του υπολογιστεί.Κλείνει κάποιες τρύπες!
Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε: στις 15:00, 22-01-06:

Καλο ειναι ομως να ειναι ενσωματωμενο στο λειτουργικο απο την αρχη της εγκαταστασης. Γιατι εχει παρατηρηθει οτι "χαλαει" καποια προγραμματα αν το βαλεις μετα απο πανω. Πχ ξερω οτι δεν τα παει καλα με το AUTOCAD 2005...Μπορειτε να το ενσωματωσετε με ενα προγραμματακι που λεγεται NLite. Ή χειροκινητα αν ξερετε τον τροπο μεσω του "run".
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:13, 22-01-06:

ναι το έω ακούσει κι εγώ αυτό
πάντως σε εμένα ήταν ενσωματωμένο
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:30, 22-01-06:

ε τοτε εισαι μια χαρα ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια