Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,815 μέλη και 2,441,800 μηνύματα σε 76,734 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 274 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναβάθμιση του vbadvanced

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 04:34, 26-01-06:

Πριν λίγο αναβαθμίσαμε το vbadvanced στην τελευταία έκδοση, η οποία βελτιώνει την ταχύτητα σε αρκετές απο τις λειτουργίες του.
Το vbadvanced είναι το software που αφενός μεν παράγει την πρώτη σελίδα και την αριστερή και δεξιά στήλη που βλέπετε σε ορισμένες σελίδες, και αφετέρου μας βοηθά σε αρκετές "behind the scenes" λειτουργίες.
Ωστόσο, λόγω της αναβάθμισης αυτής παρουσίασε προβλήματα το block με τις τυχαίες εικόνες, οπότε απενεργοποιήθηκε μέχρι νεωτέρας.

Επειδή μπορεί να υπάρξουν κι άλλα προβλήματα που πιθανόν να μην προσέξουμε θα σας παρακαλούσαμε να τα αναφέρετε στο forum του Σχολιασμού.

Καλή σας μέρα!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,298 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 15:26, 26-01-06:

Αυτο αν καταλαβα καλα παράγει στατικά την 1η σελίδα κάθε τόσο για να τη σερβίρει χωρίς query απο τη βάση; (Αν ναι λογικό να μή δουλεύει η τυχαία εικόνα αν δεν το είχαν λάβει υπ όψη τους) Η τυχαία εικόνα ειναι κάποιο mod του vBulletin η το είχε σαν λειτουργία;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια