Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,129 μηνύματα σε 76,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 170 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προσωρινή διακοπή στις υπηρεσίες του mycat.gr

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:01, 26-11-07:

Την Τρίτη 27/11/07 θα υπάρξει διακοπή στην πρόσβαση του Mycat έτσι ώστε να γίνουν οι απαραίτητες διαδικασίες στην συντήρηση του server. Επειδή θα υπάρξει και αλλαγή στους nameserver του Mycat ο χρόνος αποκατάστασης της πρόσβασης εξαρτάτε από τον ISP. Το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 29/11/07 , ωστόσο , ελπίζουμε όλοι οι Ελληνικοί ISP να επιτρέπουν την πρόσβαση στο Mycat
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 11:46, 26-11-07:

Ευχαριστουμε για την ενημέρωση.......
Θα προσπαθησουμε να κανουμε οτι μπορουμε για να επιζησουμε απο την στερηση.....:up::up:
Παράθεση

drusilia

Νεοφερμένος

H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε: στις 12:25, 26-11-07:

Η Τζούλια με κάλειψε!
Παράθεση

Desdemona (Όλγα)

Νεοφερμένος

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Desdemona έγραψε: στις 13:05, 26-11-07:

Απαπααα...κι εγώ τι θα κάνω όλη μέρα;
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 13:07, 26-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Την Τρίτη 27/11/07 θα υπάρξει διακοπή στην πρόσβαση του Mycat έτσι ώστε να γίνουν οι απαραίτητες διαδικασίες στην συντήρηση του server. Επειδή θα υπάρξει και αλλαγή στους nameserver του Mycat ο χρόνος αποκατάστασης της πρόσβασης εξαρτάτε από τον ISP. Το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 29/11/07 , ωστόσο , ελπίζουμε όλοι οι Ελληνικοί ISP να επιτρέπουν την πρόσβαση στο Mycat
Τα πραγματα ειναι σοβαρότερα...... μπορει να . χρειαστεί μεχρι την ΠΕΜΠΤΗ.....!!!!!!

ΩΪΜΕ..... ΘΕΟΙ!!!!!!!
Παράθεση

Desdemona (Όλγα)

Νεοφερμένος

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Desdemona έγραψε: στις 13:09, 26-11-07:

(Κατάθλιψη)
Παράθεση

jasmine

Νεοφερμένος

H jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H jasmine έγραψε: στις 13:09, 26-11-07:

Ευχαριστούμε και ελπίζουμε να γίνουν όλα καλά και να ξαναβρεθούμε σύντομα γιατί έχουμε τοοοοόσα θέματα σε εκρεμότητα!!! Πώς θα μάθουμε τις εξελίξεις?
Παράθεση

μαγισσα

Νεοφερμένος

H μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H μαγισσα έγραψε: στις 19:07, 30-11-07:

αχ τωρα το διαβασα και τόσες μέρες έλεγα τι γίνεται;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια