Ελέγχουν οι γυναίκες τη σχέση;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Είδατε που πέφτετε στα ίδια γνωστά καλά λάθη; Αντί να συζητάμε, συζητάει ενας και οι άλλοι πέφτουν επάνω του να τον φάνε.

@adespoto καταρχάς δεν μίλησα για εσένα :) Αλλά για να απαντάς απορώντας για κάτι, μάλλον δε θα το γνωρίζεις :)

@Μάριο, δεν μίλησα για φυλές της αφρικής. Μίλησα για το γενικότερο νόμο της φύσης. Έχεις μπλέξει ανθρώπους και ζωα στο πόστ σου. Κακώς. Δε θέλει ιδιαίτερη τέχνη για να διακρίνεις το δομημένο λόγο κάποιου και να απαντήσεις ανάλογα. Μην βιάζεσαι ποτέ να απαντήσεις σε κάτι το οποίο καν δεν το κατάλαβες. Ουτε υπονόησα καταστάσεις του στυλ "να τις περιποιηθούν οι καλεσμένοι". Εχει διαφορά το πως πρέπει να απαντήσεις και τι θέλεις εσυ να απαντήσεις. Τέλος να πω για το καραμελάκι "Κι αυτο που λες οτι ειμαστε οργανο για να περνανε καλα, ξερεις ποσους αντρες ξερω που θεωρουν τις γυναικες οργανο για να περνανε αυτοι καλα;" θέλω να μου απαντήσεις πραγματικά, πόσες γυναίκες εσυ γνωρίζεις που να έχουν καταφέρει και επιτεύξει τη διάκριση ποιός άντρας είναι τι..... Αλλά φυσικά εκεί παίζει ρόλο το "συναίσθημα" τους (λέγε με ανασφάλεια, ή πολλά μποφόρ στο επίμαχο σημείο). Δε με ενδιαφέρει αν υπάρχουν ζωα άντρες. Ας πράξουν μόνοι τους τη ζωή τους! Με ενδιαφέρει οτι ΕΓΩ είμαι ΚΥΡΙΟΣ και τη δική μου γνώμη λεω και τι εισπράττω απ την κοινωνία. Αν ενοχλούνται οι γυναίκες απ τους άντρες εκμεταλλευτές ας ανοίξουν τα μάτια τους κι ας κλείσουν τα πόδια τους και μετά να κρίνουν. Να δεις, πως όλα ομορφαίνουν ξαφνικά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Λοιπόν..η αλήθεια ειναι πως ναι οι γυναικες ειναι εξυπνες και ξερουν να μας παίζουν.Αλλά γιατί ομως?Γιατι δωσαμε δικαιωματα.Ειμαστε ανικανοι να κρατησουμε με καποιο τρόπο αμοιβαιο σεβασμο.Στην εποχη μας οι γυναικες ειναι αυτες που κουμανταρουν μια σχεση διοτι πιστευω οτι δεν γνωριζουν τι θελουν και δεν θα το αποκτησουν μεχρι να ησυχασουν.Οι περισσοτερες ειναι υπουλες!Ετσι ειναι η γυναικια φυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να πω ,επειδή βλέπω ότι παίζουμε το σπασμένο τηλέφωνο και γίνεται μονόλογος,όπως στην πλειοψηφία τέτοιων θεμάτων,καθώς είναι ένας (συνήθως άντρας) στο κέντρο και τον λιθοβολούν οι υπόλοιποι,χωρίς ουσιαστικά να πουν τίποτα οι ίδιοι τους,απλά αναμασώμενοι τα λόγια του "λιθοβολούμενου".

Πριν κάνετε ένα ποστ,διαβάστε το μακροσκελές ποστ που κάθησε ο άλλος/η και μόχθησε να σας μεταφέρει την σκέψη του στον γραπτό λόγο,με προσοχή και σεβαστείτε ότι το ίδιο ζητάτε και εσείς όταν διατυπώνετε κάτι αναλυτικά.

Δεν είναι σωστό να διαβάζουμε κάτι "σπαρτιάτικα" ,δεν είναι το ίδιο με την άποψη μας που διατυπώνουμε με μία δεκάδα λέξεων.

Έχουμε μία τόσο όμορφη και σύνθετη γλώσσα,ας το εκμεταλλευτούμε για να κάνουμε συζήτηση και όχι ναζιστική διαδήλωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλά βρε covenant, τόσο αδύναμοι είστε εσείς οι άντρες που όλοι σας λιθοβολούν;;;

(Εκτός των άλλων, είσαι και εκτός θέματος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Εγώ ένα έχω να πω ,επειδή βλέπω ότι παίζουμε το σπασμένο τηλέφωνο και γίνεται μονόλογος,όπως στην πλειοψηφία τέτοιων θεμάτων,καθώς είναι ένας (συνήθως άντρας) στο κέντρο και τον λιθοβολούν οι υπόλοιποι,χωρίς ουσιαστικά να πουν τίποτα οι ίδιοι τους,απλά αναμασώμενοι τα λόγια του "λιθοβολούμενου".
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Είδατε που πέφτετε στα ίδια γνωστά καλά λάθη; Αντί να συζητάμε, συζητάει ενας και οι άλλοι πέφτουν επάνω του να τον φάνε.

  1. Είστε τόσο βέβαιοι δηλαδή ότι έχετε δίκιο που όποιος διαφωνεί "πέφτει πάνω σας να σας φάει"; Συζήτηση κάνουμε και πρέπει να είστε προετοιμασμένοι οτι θα ακούσετε και αντίθετη άποψη. Επιχειρήματα υπάρχουν καθόλου ή μόνο παράπονα οτι πέσανε πάνω σας να σας φάνε; Πχ αυτό που είπα για τα ζώα ο Valder δεν το σχολιάσε καθόλου. Πως να το εκλάβω αυτό; :hmm:
  2. Μήπως κάποιοι έχουν μύγα; Λέω εγώ τώρα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Καλά βρε covenant, τόσο αδύναμοι είστε εσείς οι άντρες που όλοι σας λιθοβολούν;;;

(Εκτός των άλλων, είσαι και εκτός θέματος)

Κοπελιά ενα θα σου πω!Όταν δυο γυναικες κάνουν κομμα τοτε κανενας αντρας δεν τα βγαζει πέρα υποστηρίζεται τοσο πολυ η μία την άλλη και ας κανετε λάθος.Sorry αλλά αυτη είναι η αληθεια αλλα μην μου το γυρισεις..........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Για καθήστε δηλαδή ρε σεις (και τα 2 φύλα).... από που κι ως που δεδομένο; Το χετε δει γραμμένο πουθενά και δε το διάβασα ο στραβός ακόμα; Δηλαδή η ελαφίνα ή η ελεφαντίνα στη φύση, την έχει στήσει σταυροπόδι στο ελάφι ή στον ελέφαντα και του κάνει τσαλίμια και διαπραγματεύσεις για το αν θα κάνουν γουτσου γούτσου ή θα βγούνε για καφέ στον παραπόταμο της Άνω Βόλτα στην Αφρική; Τις βάζουν κάτω τα αρσενικά και οι θυληκές δε μουγκανίζουν καν. Αυτό είναι η φύση! Ζώο ή άνθρωπος!
επειδη μαλλον δεν καταλαβα καλα μιας και προφανως δεν κατεχω την τεχνη του να κατανοησω τον δομημενο λογο σου και οχι μονο (που θα παει θα το καταφερω καποτε...), βλεπεις οτι σε ενα θεμα για το ποιος κατευθυνει μια σχεση μιλας για ζωα στην αφρικη.
Οκ,δεν καταλαβα,παω πασο...αστο μιας και ετσι κι αλλιως κατι ουσιαστικο δεν προσφερει το τι κανει ο ελεφαντας και το ελαφι.

Εντάξει εμείς ως είδος ψωνισμένο, δεχτήκαμε να φιλοσοφήσουμε λίγο παραπάνω τα πράγματα από οτι τα ζώα και είπαμε να σκεφτούν τα δυο φύλα το δικαίωμα της γνώμης.
αυτονοητο να εχουν και τα δυο φυλα το δικαιωμα της γνωμης.

Έτσι φτάσαμε στο "μου αρέσεις" ή "δε μου αρέσεις". Τι γίνεται όμως όταν η γυναίκα το χρησιμοποιεί αισχρά;;; Και να σου ο άντρας ως όργανο τόνωσης του γυναικείου εγωισμού, να σου ως όργανο επιδειξης στην στενότερη κοινωνία της γυναίκας, ως όργανο Orgasmatron All in One package το βράδυ, ως τσέπη κυριολεκτικά στα μαγαζιά και στις βενζίνες για να πάει η κυρία, βόλτα στη Λούτσα....

.....η ψυχή κυρίες μου τι έγινε; Την απλώσαμε στην ταράτσα και την πήρε ο μαΐστρος; Αλλά για να την απλώσεις πρέπει να την πλύνεις πρώτα, αλλά που, θα μπουκώσει το αποχετευτικό με τόσο μαύρο που θα βγεί.... Αυτό είμαστε για σας, ενα όργανο για να περνάτε καλά, ενα όργανο για να δείχνετε καλά, ενα όργανο για να νιώθετε καλά, ενα όργανο για να τονώνετε τον εγωισμό σας και να δείτε αν περνάει η μπογιά σας σα γυναίκες.....
Για τις γυναικες που ειναι σαν αυτες που περιγραφεις δεν διαφωνω.
Το ολο σου ποστ ομως προσωπικα μου φανηκε απολυτο.
Και σε ρωτησα γιατι προσωπικα θελω να παραμεινω εντελως στο πρωτο ποστ.
Εσυ πιστευεις οτι την σχεση την κατευθυνει ενας απο τους δυο;
Εσενα δηλαδη σου εχει τυχει;
Εγω εκει κολλησα και λεω οτι αν γινεται ετσι την θεωρω τηλεκατευθυνομενη.
Στο οτι μια σχεση μονο εαν ο ενας ειναι ******ς σαν προσωπικοτητα (να στο πω ετσι), μπορει να γινει ερμαιο στα σχεδια του αλλου.
Τωρα το αν οι γυναικες μπορουν να βρουν περισσοτερα "τεχνασματα", για να παρουν αυτο που θελω,ναι.
Αυτο το πιστευω.

Μίλησα για το γενικότερο νόμο της φύσης.
Τον νομο της φυσης γενικοτερα με ποιον σκοπο τον ανεφερες σε ενα thread που λεει οτι οι γυναικες κατευθυνουν τις σχεσεις;
Έχεις μπλέξει ανθρώπους και ζωα στο πόστ σου. Κακώς. Δε θέλει ιδιαίτερη τέχνη για να διακρίνεις το δομημένο λόγο κάποιου και να απαντήσεις ανάλογα. Μην βιάζεσαι ποτέ να απαντήσεις σε κάτι το οποίο καν δεν το κατάλαβες.
Ειπαμε θα μαθω.:D
[/QUOTE] Ουτε υπονόησα καταστάσεις του στυλ "να τις περιποιηθούν οι καλεσμένοι". Εχει διαφορά το πως πρέπει να απαντήσεις και τι θέλεις εσυ να απαντήσεις.[/QUOTE]
Και πως σου ηρθε εσενα οτι το ανεφερα γιατι ηταν υπονοουμενο δικο σου;
Εγω μιλησα για ενα ειδος φυλης που ζει πιο κοντα στην φυση απ' οτι εμεις και οτι πραττει ετσι, και μαλιστα η γυναικα δεν εχει κανενα προβλημα.
αυτο το ειπα σαν δικο μου παραδειγμα, να δειξω οτι οι διαφορες αναμεσα σε ζωικο βασιλειο,ανθρωπους πολιτισμενους και φυλες ειναι τεραστιες.
Οποτε θελω να πιστευω ξερω τι να πω και πως.
Τραβηγμεν απο τα μαλλια παραδειγμα απλως το ειπα γιατι τα standar αλλαζουν απο περιοχη σε περιοχη, ειδος με ειδος, περιοδο με περιοδο.
Τέλος να πω για το καραμελάκι "Κι αυτο που λες οτι ειμαστε οργανο για να περνανε καλα, ξερεις ποσους αντρες ξερω που θεωρουν τις γυναικες οργανο για να περνανε αυτοι καλα;"
Εδω μια παρατηρηση,αυτο το "καραμελακι" δεν μου αρεσε...
Ειλικρινα.Δεν εχω καμια καραμελα στ οστομα και δεν πιπιλιζω τιποτα.
Εχω φαει στην μαπα τον αμανε που εχουν σηκωσει οι γυναικες με τον φεμινισμο και μαλιστα με αναγκασε να αλλαξω και πανεπιστημιο τετοια συμπεριφορα απο καθηγητρια χανοντας εναν χρονο και πολλα μαθηματα.
Ευχαριστο;;;;Καθε αλλο πιστεψε με!!!!
Δεν το παω αλλου,απλως μην νομιζεις οτι ειμαι υπερμαχος του γυναικειου φυλου χωρις αισθηση και κριτηρια.(Βασικα δεν ειμαι υπερμαχος κανενος.)
Αυτο στο λεω εαν αυτη η λεξη πηγαινε για εμενα.εαν οχι, θεωρησε ακυρο ολο αυτο που εγραψα.

θέλω να μου απαντήσεις πραγματικά, πόσες γυναίκες εσυ γνωρίζεις που να έχουν καταφέρει και επιτεύξει τη διάκριση ποιός άντρας είναι τι..... Αλλά φυσικά εκεί παίζει ρόλο το "συναίσθημα" τους (λέγε με ανασφάλεια, ή πολλά μποφόρ στο επίμαχο σημείο).
Αυτο θελω να μου το εξηγησεις και θα σου πω ειλικρινεστατα.
Δε με ενδιαφέρει αν υπάρχουν ζωα άντρες. Ας πράξουν μόνοι τους τη ζωή τους! Με ενδιαφέρει οτι ΕΓΩ είμαι ΚΥΡΙΟΣ και τη δική μου γνώμη λεω και τι εισπράττω απ την κοινωνία. Αν ενοχλούνται οι γυναίκες απ τους άντρες εκμεταλλευτές ας ανοίξουν τα μάτια τους κι ας κλείσουν τα πόδια τους και μετά να κρίνουν. Να δεις, πως όλα ομορφαίνουν ξαφνικά....
Δεν διαφωνω!
Ουτε εμενα με ενδιαφερει αν υπαρχουν αντρες ζωα ή κοπελες που ειναι σαν αυτες πο ελεγες.
Αλλα θα με ενοχλησει οταν το φαινομενο γινει καθολικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Κοπελιά ενα θα σου πω!Όταν δυο γυναικες κάνουν κομμα τοτε κανενας αντρας δεν τα βγαζει πέρα υποστηρίζεται τοσο πολυ η μία την άλλη και ας κανετε λάθος.Sorry αλλά αυτη είναι η αληθεια αλλα μην μου το γυρισεις..........:)
Σορρυ κιόλας αλλά στα 16 σου πιστευεις οτι έχεις γνωρίσει τόσες γυναίκες που μπορείς να τις κρίνεις τόσο απόλυτα; Μήπως αναφέρεσαι στις έφηβες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Συγνώμη δεσποινίς,εσύ αυτό κατάλαβες από αυτό που έγραψα;:confused:

Ότι μιλάω ότι οι άνδρες είμαστε αδύναμοι και μας λιθοβολούν;:worry:

Σχήμα λόγου λέγεται για να εκφράσω κάτι.Επειδή και εσύ είσαι παθών,διάβασε σε παρακαλώ ξανά και προσεκτικά τί ακριβώς έχω γράψει για να καταλάβεις τελικά.Με το πόστ μου προσπαθώ να γυρίσουμε στο θέμα,επειδή το γυρίσαμε στις προσωπικές κόντρες :)


Την ίδια γλώσσα μιλούμε στην τελική
Φιλικά πάντα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ υποστηρίζ τον εαυτό μου και δεν ανέχομαι να λένε κάποιοι για μένα από τη στιγμή που δεν με γνωρίζουνε... Αλλά απ'οτι φαίνεται αυτό δεν οδηγεί πουθενά σε φόρουμ και γενικότερα σε συζητήσεις με αδιάλλακτους ανθρώπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Σορρυ κιόλας αλλά στα 16 σου πιστευεις οτι έχεις γνωρίσει τόσες γυναίκες που μπορείς να τις κρίνεις τόσο απόλυτα; Μήπως αναφέρεσαι στις έφηβες;

Μα δεν ειπα οτι ολες ειναι ιδιες.Aν δεις στο ποστ μου σε ενα σημειο γραφω αν δυο γυναικες κανουν κομμα.Δεν ειπα οτι ολες κανουν και ειναι υπουλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
  1. Είστε τόσο βέβαιοι δηλαδή ότι έχετε δίκιο που όποιος διαφωνεί "πέφτει πάνω σας να σας φάει"; Συζήτηση κάνουμε και πρέπει να είστε προετοιμασμένοι οτι θα ακούσετε και αντίθετη άποψη. Επιχειρήματα υπάρχουν καθόλου ή μόνο παράπονα οτι πέσανε πάνω σας να σας φάνε; Πχ αυτό που είπα για τα ζώα ο Valder δεν το σχολιάσε καθόλου. Πως να το εκλάβω αυτό; :hmm:
  2. Μήπως κάποιοι έχουν μύγα; Λέω εγώ τώρα... :whistle:

Κούκλα μου,

δε ξέρω ούτε για μύγες ούτε για γάτες και δε με ενδιαφέρει πως βγαίνει ραντεβού ο Ζαν με τη Ζανίνα. Αυτά ενδιαφέρουν τους γατόφιλους, εγω που είμαι ουδέτερος στο θέμα γατοφιλία, δε το θεωρώ άξιο σχολιασμού, οχι επειδή είναι κακό όπως το είπες, απλά επειδή είναι άσχετο με το θέμα. Δε με ενδιαφέρει πως π#δ@ει ο γάτος την γάτα. Εμένα να μη με π#δ@νε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Κούκλα μου,

δε ξέρω ούτε για μύγες ούτε για γάτες και δε με ενδιαφέρει πως βγαίνει ραντεβού ο Ζαν με τη Ζανίνα. Αυτά ενδιαφέρουν τους γατόφιλους, εγω που είμαι ουδέτερος στο θέμα γατοφιλία, δε το θεωρώ άξιο σχολιασμού, οχι επειδή είναι κακό όπως το είπες, απλά επειδή είναι άσχετο με το θέμα. Δε με ενδιαφέρει πως π#δ@ει ο γάτος την γάτα. Εμένα να μη με π#δ@νε!
Τότε είναι και άσχετο με το θέμα αυτό που ανέφερες εσύ περι ζώων και σε αυτό απάντησα. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Κούκλα μου,

δε ξέρω ούτε για μύγες ούτε για γάτες και δε με ενδιαφέρει πως βγαίνει ραντεβού ο Ζαν με τη Ζανίνα. Αυτά ενδιαφέρουν τους γατόφιλους, εγω που είμαι ουδέτερος στο θέμα γατοφιλία, δε το θεωρώ άξιο σχολιασμού, οχι επειδή είναι κακό όπως το είπες, απλά επειδή είναι άσχετο με το θέμα. Δε με ενδιαφέρει πως π#δ@ει ο γάτος την γάτα. Εμένα να μη με π#δ@νε!

ΘΕΟΣ!!!!!!!Πες τα ρε Βαλ... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Εγώ υποστηρίζ τον εαυτό μου και δεν ανέχομαι να λένε κάποιοι για μένα από τη στιγμή που δεν με γνωρίζουνε... Αλλά απ'οτι φαίνεται αυτό δεν οδηγεί πουθενά σε φόρουμ και γενικότερα σε συζητήσεις με αδιάλλακτους ανθρώπους...
Λυπάμαι,αλλά δεν μπορώ να καταλάβω που αναφέρθηκα σε σένα συγκεκριμένα και μίλησα για το ήθος και τον χαρακτήρα σου....μάλλον έτσι το αντιλήφθηκες καθώς εγώ απλά εξέφρασα την προσωπική μου άποψη και μόνο αυτήν.

Και εγώ ξέρω ότι τις περισσότερες φορές δεν βγαίνει άκρη στα forum,αλλά προσπαθώ να βοηθήσω κάποιους να τα καταλάβουνε τα όσα συζητιούνται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Και εγώ ξέρω ότι τις περισσότερες φορές δεν βγαίνει άκρη στα forum,αλλά προσπαθώ να βοηθήσω κάποιους να τα καταλάβουνε τα όσα συζητιούνται:)

Eυχαριστώ που μας βάζεις υπότιτλους στα όσα λέγονται μπας και τα καταλάβει το φτωχό μας μυαλουδάκι. Επιτέλους Covenant κάτι ουσιαστικό έχεις να πεις εκτός απο το να καυχιέσαι για τον εαυτό σου σε κάθε ευκαιρία και να μειώνεις τους άλλους επίσης σε κάθε ευκαιρία; :rolleyes:

(εεεε μα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Μια ερώτηση..γιατι όταν κάποιος λέει την άποψη του συμφωνα με τα βιώματα του και τις εμπειρίες του πέφτουν όλοι να τον φάνε λες και αδικεί έκαστον προσωπικά??Μήπως τελικά όλοι έχουν τις μύγες?ηρεμήστε βρε παιδιά και κάντε διάλογο..Ο καθένας έχει τα δικά του πιστευω όπως και να εχει και έχει ζησει πράγματα διαφορετικα..Σκοπος είναι απλώς να προβληματιστούμε όχι να χαλάσουμε τις καρδιές μας..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Τότε είναι και άσχετο με το θέμα αυτό που ανέφερες εσύ περι ζώων και σε αυτό απάντησα. :rolleyes:

Άλλο το "συγκρίνω με τον κόσμο των ζώων και διατυπώνω το νόμο της φύσης" και άλλο το "έτσι το κάνει η γάτα μου, άρα και που το κάνουν οι γυναίκες δε με χαλάει".

Εγω στερέωσα μια πρόταση διατυπώνοντας ενα αξίωμα, εσυ δικαιολόγησες μια άποψη για ανθρώπινες σχέσεις με βάση τις γατίσιες σχέσεις.

Βατσιτσέλο βατσιτσό βρεκεκέξ κουεξ κουεξ πως κάνει η γάτα μου το σεξ.:) Ελα ρε Μισελακι μου, παιδιά είμαστε;:)


@adespoto: Κοίταξε να δεις, κανείς δε μίλησε για εσένα προσωπικά. Δεν σε ξέρουμε εξάλλου και δεν έχουμε λόγο να σε θίξουμε. Απλά αναφέραμε τις ενστάσεις μας για μια κατηγορία γυναικών δίχως να υποννοήσουμε τίποτε. Εσυ -εφόσον θίχτηκες- είναι σα να μου λες "Καλά τα λες Βάλντερ, είμαι κι εγω μια απο αυτές, αλλά μη μου τη λες κατάμουτρα".

Δεν πιστεύω να ήθελες να πεις αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Eυχαριστώ που μας βάζεις υπότιτλους στα όσα λέγονται μπας και τα καταλάβει το φτωχό μας μυαλουδάκι. Επιτέλους Covenant κάτι ουσιαστικό έχεις να πεις εκτός απο το να καυχιέσαι για τον εαυτό σου σε κάθε ευκαιρία και να μειώνεις τους άλλους επίσης σε κάθε ευκαιρία; :rolleyes:

(εεεε μα!)

Χαλαρωνεεεε..... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Και εγώ ξέρω ότι τις περισσότερες φορές δεν βγαίνει άκρη στα forum,αλλά προσπαθώ να βοηθήσω κάποιους να τα καταλάβουνε τα όσα συζητιούνται:)

Τι κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top