Οδηγίες χρήσεως: Τις διαβάζετε;

Πως διαβάζετε τις οδηγίες χρήσεως;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
αρχικά τις διαβάζω αλλά κάπου στη μέση βαριεμαι και τα παρατάω..:P
βέβαια τις κρατάω πάντα, μαζί με το κουτί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eγώ μόνο του αμαξιού διάβασα κι αυτές τις μισές. Ακόμα δεν έχω μάθει να χειρίζομαι τα κουμπάκια κάτω από το ραδιόφωνο, ίσως κάποια στιγμή τις ξανακοιτάξω. :)

Γενικά τα βρίσκω όλα πανεύκολα, οπότε σπάνια ασχολούμαι κι αυτό μόνο για λίγο. Την εγγύηση δεν την κοιτάζω ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Παλιότερα όχι, αλλά από όταν έμπλεξα με τη σχολή μου, με τις τόσες φορές που 'χω ακούσει για απάντηση σε διάφορες ερωτήσεις το "RTFM." μου 'χει κολλήσει και τις διαβάζω ενώ το περιεργάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Σχεδόν ποτέ, μόνο αν χαλάσει ή αν θέλω να ψάξω καλύτερα κάποια χαρακτηριστικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Πιο συγκεκριμένα αν κάτι ξέρω πως να το χειρηστώ δεν χρειάζομαι τις οδηγίες χρήσεως,
μόνο ότι είναι άγνωστο τις διαβάζω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ανάλογα πόσο όρεξη έχεις να ψάξεις και πόσο εξειδικευμένο και mission critical είναι το πράγμα του οποίου το manual διαβαζεις. Όσο περνάει ο καιρός πάντως βρίσκω οτι πρέπει όλο και πιο συχνά να διαβάζω manuals.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

[V]

Νεοφερμένος

Ο [V] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Αν παρω κατι πολυπλοκο ναι τις διαβαζω. Αν ομως ειναι κατι απλό και το βρω μονος μου οχι. Τη φωτογραφικη μηχανη που πήρα π.χ τις διαβασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Διαβάζω τα πρώτα βήματα, μην κάνω τίποτα λάθος, μετά τα βρίσκω μονάχη και στο τέλος τις διαβάζω για τυχόν λεπτομέρειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ τις διαβάζω σχεδόν πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σαφως κα πειραματιζομαι μονη μου στην αρχη οσο περιπλοκο και εαν ειναι...
Σε περιπτωση που τα καταφερω καλως...εαν τα βρω σκουρα , ε τοτε καταφευγω στι οδηγιες χρησεως για να τελειωνω γρηγορα, μιας και δε χαρακτηριζομαι απο ιδιαιτερη υπομονη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Αν τα παίξει το εργαλείο μόνο τότε ψάχνω τις οδηγίες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top