Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,172 μηνύματα σε 75,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 489 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πολυμηχάνημα

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 23:15, 07-02-06:

Παιδάκια ήρθε η ώρα να με βοηθήσετε για την αγορά κάποιου πολυμηχανήματος, λοιπόν θέλω ένα πολυμηχάνημα που να έχει φαξ,σκάνερ,εκτυπωτή(δηλαδή να δουλευει σαν φωτοτυπικό) και να μπορεί να δουλευει και χωρίς να είναι ανοιχτός ο υπολογιστής.
Πολλά ζητάω??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 08:23, 08-02-06:

οχι... αλλα πρεπει να δωσεις αρκετα... αν διαθετεις τουλαχιστον 200Ε εχεις αρκετες επιλογες ... αλλιως ....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 11:01, 08-02-06:

Κοίταξε να δεις, ένα πολυμηχάνημα συμφέρει επό άποψης χώρου (3 μηχανήματα σε ένα), μπορεί ακόμη να σου στοιχίσει και λιγότερο απ'ότι και τα τρια μαζί αυτά μηχανήματα, αλλά η ποιότητά του (τουλάχιστον όσον αφορά τον φωτοτυπικό τομέα) δεν είναι και η καλύτερη, το ξέρω από τον πατέρα μου ο οποίος ασχολείται με φωτοτυπικά. Βέβαια εντάξει αν δεν το θέλεις ντε και καλά να σου βγάζει τέλειες φωτοτυπίες, οκ. Πρέπει να κοστίζει εκεί γύρω στα 200 ευρώ,ίσως και παραπάνω, οπως είπε και ο exposed bone.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 11:38, 08-02-06:

Ρε παιδιά το πρόβλημα μου ξέρετε ποιό είναι? ότι βρίσκω κάποιο μηχάνημα και όταν ρωτάω αν μπορώ να το χρησιμοποιήσω χωρις να είναι σε λειτουργία ο υπολογιστής μου λένε όχι.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 12:05, 08-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Ρε παιδιά το πρόβλημα μου ξέρετε ποιό είναι? ότι βρίσκω κάποιο μηχάνημα και όταν ρωτάω αν μπορώ να το χρησιμοποιήσω χωρις να είναι σε λειτουργία ο υπολογιστής μου λένε όχι.
Δεν ξερω για φαξ, αλλα το δικο μου που δεν εχει φαξ δουλευει σαν φορωτυπικο οταν ειναι κλειστο το pc
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:06, 08-02-06:

αν δεν βρίσκεις κάτι που να τα συνδυάζει όλα και να μην λειτουργεί με τον υπολογιστή, σκέψου ότι μπορείς να τα πάρεις ξεχωριστά και να κάνεις τη δουλειά σου (ίσως και πιο φτηνά).
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:09, 09-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Toυλαχιστον για φωτοαντιγραφο γινεται σιγουρα.

Τελος το πιο φτηνο που συνδιαζει και fax ειναι το HP OFFICEJET 4255 και κοστιζει 140Ε περιπου

edit: ΛΑΘΟΣ είναι το LEXMARK F-4270 που κοστίζει 120Ε
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 09-02-06 στις 16:12.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:08, 10-02-06:

Το Λεξμαρκ το είχα δει κι εγώ στο e-shop πήρα τηλ να τους ρωτήσω αν μπορώ να το χρησιμοποιήσω χωρίς να είναι σε λειτουργία ο υπολογιστής και μου είπαν οτι δεν γίνεται
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:15, 10-02-06:

αν καταλαβα καλα ειναι εσυ το θες για φωτοαντιγραφα ... σωστα;
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:10, 10-02-06:

Θέλω να έχει φαξ
Θέλω να εκτυπώνει απο τον υπολογιστή οταν έχω κάτι που θέλω να εκτυπώσει αλλά ρε παιδί μου να σου δώσω ένα παράδειγμα αν θέλω να βγάλω την ταυτότητα μου μια φωτοτυπία να μην είμαι αναγκασμένη να ανοίγω τον υπολογιστή να σκανάρω και να εκτυπώνω αλλά να είναι κλειστός ο υπολογιστής και να μπορώ να βγάλω μια φωτοτυπία.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:26, 10-02-06:

Τι να πω ... με ενα φτηνο μηχανημα που εχω δοκιμασει γινονταν αυτα(φαχ δεν ειχε )
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 11:42, 11-02-06:

θα πάρω να ξαναρωτήσω και αν μου πουν οτι δεν γίνεται θα τους ζητήσω να μου προτίνουν αυτοί κάποιο που να γίνεται
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 07:53, 12-02-06:

εχτες μου ηρθαν τρια HP2840 ειναι laser εγχρωμα, scanner, printer, fax, εχουν συνδεση USB/LPT/LAN αλλα κανουν και 999###8364; το ενα

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/en...&lang=en&cc=us
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 09:32, 12-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
εχτες μου ηρθαν τρια HP2840 ειναι laser εγχρωμα, scanner, printer, fax, εχουν συνδεση USB/LPT/LAN αλλα κανουν και 999? το ενα

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/en/sm/WF06b/18972-238444-410635-12004-f51-445194-445197-445191.html?jumpid=oc_R1002_USENC-001_HP%20Color%20LaserJet%202840%20All-in-One&lang=en&cc=us

καλέ τί καλός που είσαι, θα μου το κάνεις δωράκι??

εντάξει δεν θέλω και τόσο σούπερ μηχάνημα μέχρι 200 ευρώ δίνω

έχω βρει κάποια αλλά το θέμα είναι πως δεν δουλευυν χωρίς τον υπολογιστή και αυτό με χαλάει.
θα πάρω αυριο τηλ να τους ρωτήσω πάλι.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:32, 18-02-06:

Σκουλήκι το πολυμηχάνημα που έχεις έχει φαξ??
δουλευέι χωρίς τον υπολογιστή??
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 14:05, 18-02-06:

Για φωτοαντίγραφα μπορεί να χρησιμοποιηθεί χωρίς συνδεση με τον Η/Υ
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:41, 18-02-06:

ναι??
επιτέλους βρήκα ένα, φαξ έχει??
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 14:55, 18-02-06:

τσου...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:13, 18-02-06:

πάει κι αυτό
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:01, 18-02-06:

βρε bunny γιατι ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ολα γινονται να ειναι και φωτοαντιγραφικα αρκει να εχουν scanner; ευχομαι βρω λιγο χρονο να παω ρωτησω εγω την τριτη... κυριως να μου φυγει η απορια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος