Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,815 μέλη και 2,441,796 μηνύματα σε 76,735 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 268 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Καλή πρωταπριλιά] Αντίο...

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:06, 01-04-08:

Καλησπέρα!
Τα περισσότερα μέλη του site γνωρίζετε την αναταραχή που προκλήθηκε πριν από λίγες μέρες, λόγω κακόβουλων επιθέσεων και σχολίων. Τα μέλη της ομάδας διαχείρισης του MyCat προέβησαν στις ενέργειες που θεωρήθηκαν σωστές για τη δεδομένη στιγμή, ενέργειες που αποτελούν κοινή πρακτική στα περισσότερα fora.
Δυστυχώς, ο βαθμός εξοικείωσης με τις πρακτικές του internet δεν είναι ίδιος για όλους, με αποτέλεσμα να δεχτώ ακόμα και απειλές για μηνύσεις.
Επειδή όμως αυτή την περίοδο έχω και σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθώ και επειδή τελικά δεν με υποχρεώνει και κανείς να ταλαιπωρούμαι τόσο για ένα site που δεν μου αποφέρει τίποτα, αποφάσισα το MyCat να κλείσει, μέχρι να δούμε τι ακριβώς θα γίνει.
Οι λογαριασμοί σας θα μείνουν βέβαια ενεργοί, για την περίπτωση που κάποια στιγμή το site επανέλθει.
Αν θέλετε να αποθηκεύσετε αρχεία σας από το site, (π.χ. από τη Gallery) θα μπορέσετε να το κάνετε μέχρι και σήμερα το βράδυ.
Ευχαριστώ.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

RedCat

Νεοφερμένος

H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H RedCat έγραψε: στις 18:09, 01-04-08:

και εγω πριν λίγο το έμαθα....
Παράθεση

AGGELIKI

Νεοφερμένος

H AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H AGGELIKI έγραψε: στις 18:12, 01-04-08:

πως...???
Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Νεοφερμένος

H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε: στις 18:14, 01-04-08:

Παιδιά είναι δυνατόν;;;;;;;;;Τι κρίμα...Με ποιον θα τα λέμε τώρα...Έχω στενοχωρηθεί πολύ,δε γίνεται να κλεισει ένα site που προσφέρει τόσα...Michelle είμαι σίγουρη ότι έχεις τους λόγους σου,τι να πω...
Αν κάποιος σκόπευε να προωθήσει κάποια αγγελία,μπορεί να μου τη στείλει να τη φιλοξενήσω στο μπλογκ,το mail μου είναι moukelis@yahoo.com.Αν μπορώ να βοηθήσω με οποιονδήποτε τρόπο,ακούω...
Παράθεση

RedCat

Νεοφερμένος

H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H RedCat έγραψε: στις 18:18, 01-04-08:

και εγω εχω στεναχωρηθει πολύ, αλλα η Μισελ αποφασίζει τι να πω...
Παράθεση

drusilia

Νεοφερμένος

H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε: στις 18:19, 01-04-08:

Παιδια τι λέτε τώρα?!!!
Μα απο που κι ως που?
Ποιος ειναι δυνατον να σου κάνει μήνυση και για ποιο λόγο;;; Δεν στέκουν αυτά τα πράγματα, πραγματικά!
Είναι πολύ κρίμα, πραγματικά, γιατί αυτό το σάιτ το διαβάζει τόσος κόσμος και έχουν βρει σπιτι τόσα ζωάκια απο εδώ.
Παράθεση

μαγισσα

Νεοφερμένος

H μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H μαγισσα έγραψε: στις 18:26, 01-04-08:

Καλά τι λετε δεν είναι δυνατόν τόσοι φίλοι τόσσοι άνθρωποι που βρισκόμαστε εδω τι θα κάνουμε????
Παράθεση

Jeannine

Νεοφερμένος

H Jeannine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Jeannine έγραψε: στις 18:26, 01-04-08:

Δεν το πιστεύω... Μα καλά είναι δυνατόν;;; Αυτοί που το ήθελαν το κατάφεραν...
Κρίμα γιατί σε αυτό το site βρήκα φίλους, και ενδιαφέροντα άτομα να συζητούμε και να βοηθούμε τις γατούλες κυρίως... Φιλοξενούνται σε αυτό το site κοντά 4000 μέλη....
Τώρα έχω χάσει τα λόγια μου...
Αν ειναι αυτη η καλύτερη λύση για σένα Michelle, μιας και είναι δικό σου το site, κάνε το.
Λυπάμαι πάντως ειλικρινά.
Παράθεση

drusilia

Νεοφερμένος

H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε: στις 18:26, 01-04-08:

ΕΛΑ ΝΤΕ!??????
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 18:32, 01-04-08:

Εγώ απλά ΕΛΠΙΖΩ να ειναι ενα 1 Απριλιάτικο αστείο.....

Που δεν γελάμε ΚΑΘΟΛΟΥ...............
Παράθεση

stellak

Νεοφερμένος

H stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H stellak Frozen and broken but free έγραψε: στις 18:41, 01-04-08:

Δεν έχω λόγια...
Παράθεση

Elunitta

Νεοφερμένος

H Elunitta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Elunitta έγραψε: στις 18:43, 01-04-08:

Ουφ ευτυχώς που ανέφερες το πρωταπιλιάτικο julia και άρχισα να ελπίζω... Δεν είναι δυνατόν να κλείσει έτσι στα καλά καθόμουνα ένα τέτοιο site έτσι δεν είναι? Δεν είναι αστεία πράγματα αυτά πάντως Michele!!!
Παράθεση

myrtos (Αμαλια :))

Νεοφερμένος

H Αμαλια :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Πεντέλη (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H myrtos έγραψε: στις 18:43, 01-04-08:

.............................
Παράθεση

zeta

Νεοφερμένος

H zeta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H zeta έγραψε: στις 18:44, 01-04-08:

Michelle, εαν πραγματικά το εννοείς, μην το κάνεις αυτό. Υπάρχουν πολλά γατάκια που μας χρειάζονται, αλλά και πολλά άλλα ζωάκια. Κακεντρεχείς άνθρωποι θα υπάρχουν πάντα, αλλά ας μην τους δίνουμε μεγαλύτερη βαρύτητα από ότι πρέπει
Παράθεση

stellak

Νεοφερμένος

H stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H stellak Frozen and broken but free έγραψε: στις 18:49, 01-04-08:

Καλά, δεν έχετε ντροπή επάνω σας ΠΑΛΙΟΚΟΡΙΤΣΑ;;; Με σκάσατε, που να σκάσετε, και όχι τίποτε άλλο αλλά πήγαινε καλά η μέρα με τη μετάφρασή μου... Άντε να μη σας πω, και όποια συναντήσω ΚΑΗΚΕ!!! (Νότα και Aretha, ξέρω και που μένετε....)
Παράθεση

AGGELIKI

Νεοφερμένος

H AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H AGGELIKI έγραψε: στις 18:50, 01-04-08:

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H aretha έγραψε: στις 18:52, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από stellak
όποια συναντήσω ΚΑΗΚΕ!!! (Νότα και Aretha, ξέρω και που μένετε....)
Ορίστε μας, αρχίσαν τώρα και οι απειλές...
Εμ κερατάς, εμ δαρμένος δηλαδή
Παράθεση

gatouni

Νεοφερμένος

H gatouni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H gatouni έγραψε: στις 18:52, 01-04-08:

Αν και νέο μέλος ένιωσα πολύ χαρούμενη στο my cat. Δεν είναι δυνατόν! Μήπως είναι πρωταπριλιάτικο αστείο; Δεν γνωρίζω τι ακριβώς συνέβη (ως νέο μέλος) αλλά θέλω να πω ότι εδώ ένοιωσα απο την πρώτη στιγμή φιλικό κλίμα και καλή διάθεση. Λυπάμαι πολύ. Μόλις βρήκα κάποιους ανθρώπους και πρέπει να τους χάσω. Πιστεύω ότι το my cat προσφέρει πολλά. Αντιπροσωπεύει το "μαζί μπορουμε καλύτερα και περισσότερα".
Λυπάμαι πάρα πολύ
Παράθεση

Κείρα

Νεοφερμένος

H Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Κείρα έγραψε: στις 18:53, 01-04-08:

Παρότι είναι πρωταπριλιά μου ακουγεται πολύ σοβαρό για να είναι αστείο.
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 18:54, 01-04-08:

Εγώ ΔΕΝ ξέρω ακόμα να χαρώ ή να θυμώσω.....
και για τα 2 όμως θα σας ΑΜΟΛΥΣΩ ΤΟΝ ΚΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(ναι φωνάζωωωωωωωωωωωωωωωωω)

και μην ακούσω ότι δεν ενημέρωσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πρωταπριλιά - Από ninaki
      Το θέμα έχει λάβει 37 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-03-14 στις 22:25.
    • Πρωταπριλιά - Από nikosxdxd
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Chat and fun.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-04-13 στις 18:13.
    • Καλή πρωταπριλιά! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-06 στις 15:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα