Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,806 μέλη και 2,441,392 μηνύματα σε 76,720 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 225 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλύτερο εξώφυλλο δίσκου;

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 21:32, 10-02-06:

Ποιο εξώφυλλο θεωρείτε κορυφαίο; Εγώ σπεύδω στην δισκοθήκη (1 μέτρο μακριά) και θα απαντήσω μετά
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 21:35, 10-02-06:

Pink Floyd - The Dark Side of the Moon
Μακράν το καλύτερο που έχω δει αισθητικά. Λιτό, απλό και με νόημα.
Πολύ όμορφο ακόμα και στις επανεκδόσεις που ήταν ελαφρώς παραλλαγμένο.
1
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 21:38, 10-02-06:

Συμφωνώ! Δεν είναι μόνο μουσικά τέλειο! Βέβαια στην επανέκδοση που το έχω εγώ (30th anniversary, 2003) με χαλάει το μωβάκι... Τεσπά
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 21:46, 10-02-06:

Κι εγώ αυτή την έκδοση έχω... Νταξ στάνταρ καλύτερο το πρωτότυπο αλλά κι αυτό δεν με χαλάει και τόσο...
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 21:46, 10-02-06:

πφ, τι να πρωτοαπαντήσεις εδώ πέρα...

promised land... όποιος το χει δει στην παλιά έκδοση, ξέρει
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 21:48, 10-02-06:

Mαλλον θα συμφωνισω μαζι σας, πολα μου αρεσουν βεβαια αλλα μαλλον το The Dark Side Of The Moon ειναι το καλυτερο
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 22:18, 10-02-06:

Tool - Lateralus
Δυσκολεύτηκα πολύ, αλλά σε αυτούς κατέληξα
Λοιπόν το εξώφυλλο του δίσκου αποτελείται από 6 διαφανείς σελίδες, και είναι αυτό εδώ:
Και οι σελίδες του booklet: http://toolshed.down.net/pix/lat/lateraluscdslev1.jpg http://toolshed.down.net/pix/lat/lateraluscdslev2.jpg http://toolshed.down.net/pix/lat/lateraluscdslev3.jpg http://toolshed.down.net/pix/lat/lateraluscdslev4.jpg http://toolshed.down.net/pix/lat/lateraluscdslev5.jpg http://toolshed.down.net/pix/lat/lateraluscdslev6.jpg (Hint: Προσέξτε την 5η )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ]ifrit[ : 10-02-06 στις 22:23.
1
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 21:31, 11-02-06:

Metallica - ...And Justice For All για την ωρα... μπορει να βαλω κι αλλο μετα
Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε: στις 03:55, 12-02-06:

Το πρωτο εξωφυλλο που μου εκανε εντυπωση ηταν του Youthanasia.

Νομιζω οτι θα πω απο Demonoid το Riders Of The Apocalypse
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 20:57, 23-02-06:

καλό και το δαρκ σιδε οφ τηε μοον αλλά καλύτερο κατά τη γνώμη μου είναι το "wish you were here" ... σκεφτείτε ότι είναι το έτος 1975 και στο εξώφυλο είναι δύο άνθρωποι που κάνουν χειραψία και ο ένας έχει πάρει φωτιά.
Επισις στο εσωτερικού του δίσκου (γιατί εγω τον έχω και σε βινίλιο ) είναι ένα μαντήλι που αιωρείται .. πίσω βρίσκεται ένα λιβάδι και μια σειρά δέντρων ... είναι πραγματικά πολύ ωραίο και αξιοθαύμαστο για τα μέσα της εποχής
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 21:20, 23-02-06:

Ναι αλλά το wishi you were here αν το προσέξεις φαίνεται οτι είναι μούφα. Ενώ το darkside δεν έχει τέτοιες "ατέλειες"
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 21:36, 23-02-06:

hipgnosis η εταιρεία που χει σχεδιάσει το ξώφυλλο στο wish you where here. έχει σχεδιάσει πολλά πετυχημένα ακόμα, κάτι scorpions μου ρχονται κατά νου
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 21:39, 23-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ναι αλλά το wishi you were here αν το προσέξεις φαίνεται οτι είναι μούφα. Ενώ το darkside δεν έχει τέτοιες "ατέλειες"
Μουφα??? Δεν ξερω τι λετε ρε παιδια παντως για την αφεντια μου το εξωφυλλο του Wish You Were Here ειναι πολυ καλυτερο....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 21:53, 23-02-06:

Μούφα εννοώ οτι κάνει μπαμ οτι δεν καίγονται στ'αλήθεια
Παράθεση

vaguraw (Βαγγέλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O vaguraw έγραψε: στις 23:58, 23-02-06:

Steal this album-> απλα ιδιοφυές.
1
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:25, 24-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από vaguraw
Steal this album-> απλα ιδιοφυές.
Να μπει κανεις με IQ ραδικιου στο μαγαζι και να το αρπαξει να φυγει και να βαρανε οι συναγερμοι μετο που βγαινει απο το μαγαζι
Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε: στις 00:21, 25-02-06:

Αν ειναι να το παμε οσο πιο παλιο τοσο πιο καλο. τοτε για μενα κορυφαιο ειναι απο Uriah Heep το "Look at your Self" σε βινυλιο...

Σε CD δεν καταλαβαινεις πως ηταν το εξωφυλλο καθως ο καθρεφτης εχει αντικατασταθει με ασημι μπογια...
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 17:01, 03-03-06:

Metallica - Black Album. Ομορφο ε?
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 18:45, 03-03-06:

αχαχαχαχ. άσε ρε . το φίδι γιουρισμένο ανάποδα κάνει ενα ωραιότατο 666 χιελ γιέα.
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 09:24, 05-03-06:

Iron Maiden - A real dead one.

Με τρελαίνει το συγκεκριμένο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια