• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα (ΣΜΝ)

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Nα και μια φορά που συμφωνώ με τον Valder :rolleyes:

Bunny αν δεν μπορείς να είσαι σίγουρη/ος για τον σύντροφο σου τότε για μένα δεν έχει νόημα και η σχέση... :/:

Αν έχεις με κάποιο άτομο σχέση για μικρό χρονικό διαστημα καλό είναι να παίρνει προφυλλάξεις.Δεν ξέρεις ακόμα πως σκέφτεται ο άλλος. Εδω σχέσεις που κρατάνε χρόνια και δεν γνωρίζεις καλά τον άλλον.
Δυστυχώς όπως και να το κάνουμε τα αντισυλληπτικα απο ΣΜΝ δεν προφυλάσσουν και το ξέρουμε όλοι αυτό.
Αν λοιπόν είσαι μαζί του και αυτός παέι με άλλες ταυτόχρονα ενω εσύ είσαι στο ροζ συννεφάκι τόετ την πάτησες όπως και ο άντρας απο την γυναίκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Αν έχεις με κάποιο άτομο σχέση για μικρό χρονικό διαστημα καλό είναι να παίρνει προφυλλάξεις.Δεν ξέρεις ακόμα πως σκέφτεται ο άλλος. Εδω σχέσεις που κρατάνε χρόνια και δεν γνωρίζεις καλά τον άλλον.
Δυστυχώς όπως και να το κάνουμε τα αντισυλληπτικα απο ΣΜΝ δεν προφυλάσσουν και το ξέρουμε όλοι αυτό.
Αν λοιπόν είσαι μαζί του και αυτός παέι με άλλες ταυτόχρονα ενω εσύ είσαι στο ροζ συννεφάκι τόετ την πάτησες όπως και ο άντρας απο την γυναίκα

Μα αυτό δε θα είναι σχέση.... Η απάτη η ίδια θα είναι...:confused: Και σαφώς τα αντισυλληπτικά δεν προφυλάσσουν απο ΣΜΝ. Επίσης αν θεωρείς οτι μέσα στον 1 χρόνο δεν έχεις μάθει τον σύντροφό σου, αρκούντως ικανοποιητικά για να μπορείς να νιώθεις σε ενα βαθμό ασφάλεια δίπλα του (σεξουαλική και γενική), τότε τι σόι σχέση είναι αυτή;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Μα αυτό δε θα είναι σχέση.... Η απάτη η ίδια θα είναι...:confused: Και σαφώς τα αντισυλληπτικά δεν προφυλάσσουν απο ΣΜΝ. Επίσης αν θεωρείς οτι μέσα στον 1 χρόνο δεν έχεις μάθει τον σύντροφό σου, αρκούντως ικανοποιητικά για να μπορείς να νιώθεις σε ενα βαθμό ασφάλεια δίπλα του (σεξουαλική και γενική), τότε τι σόι σχέση είναι αυτή;:confused:

Δεν σου μιλάω για εμένα προσωπικά μιλάω γενικά και πίστεψε με έχω φίλη η οποία τα έχει μαζί του απο 3 Λυκείου έχει φάει το κέρατο της ζωης της και αυτή δνε έχει καταλάβει τίποτα απολύτως.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Δεν σου μιλάω για εμένα προσωπικά μιλάω γενικά και πίστεψε με έχω φίλη η οποία τα έχει μαζί του απο 3 Λυκείου έχει φάει το κέρατο της ζωης της και αυτή δνε έχει καταλάβει τίποτα απολύτως.:worry:

Ο καθένας παίρνει οτι του αξίζει στην τελική (άσχετα απο το αν ενδιάμεσα θα έχει πάρει και μη αντάξια του πράγματα). Η ζωή είναι ενας μεγάλος δρόμος και είμαστε υπεύθυνοι για τα λάθη μας και τις δυστυχίες μας και όσες φορές κι αν σκοντάψαμε ή μας έβαλαν τρικλοποδιά σε αυτό το δρόμο, φταίμε κι εμείς.

Αυτό μη το ξεχάσεις ποτέ. Καλύτερα να το μάθεις απ το δικό μου πόστ και να προσέχεις, παρά από την εμπειρία και να πονέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Το ξέρω άρχοντα
Απλα όταν απαντάω στο φόρουμ, απαντάω σύμφωνα με την λογική τί θεωρώ σωτό εγώ(αυτό δεν σημαίνει πως και οι άλλοι θα το θεωρήσουν σωστό) και δεν απαντάω μόνο με τις δικες μου προσωπικές εμπειρίες αλλά και αυτά που βλέπω γύρω μου.


Σε αυτό το θέμα αν πήγαινα μόνο με τις δικες μου εμπειρίες και την τωρινή σχέση μου που δοξα το Θεο όλα είναι οκ είμαστε μαζί 19 μήνες θα σου έλεγα τα προφυλλακτικά είναι περιττα,τον γνωρίζω πολύ καλά απο την καλή και απο την ανάποδη(όσο καλά μπορεί να γνωρίζω κάποιον) όμως δεν γνωρίζεις εσύ και ο καθε ενας εδω μεσα το δικό μου παρελθόν όυτε του συντρόφου μου όυτε πως τα φτιάξαμε γενικά τίποτα ωστε να θεωρήσει πως είναι λογικό αυτό που λέω, όχι στο συγκεκριμένο θέμα αλλα γενικα. Έτσι λοιπόν απαντάω σαν τρίτο μάτι απο αυτα που έχω ακούσει απο φίλες απο φίλους απο συναδέλφους γενικά απο άτομα που συναναστρέφομαι και μαθαίνω τί γίνεται σε άλλους ανθρώπους, φυσικά και με δικες μου εμπειρίες και βγάζω ένα συμπέρασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μην ξεχνάμε ότι όταν κάνουμε έρωτα με κάποιον, κάνουμε αυτόματα και με τους προηγούμενους συντρόφους του/της...Όσο εμπιστοσύνη και να υπάρχει δεν σημαίνει ότι επειδή υπάρχει και τη νιώθουμε να μην φοράμε προφυλαχτικό...Απλό και κατανοήτο 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Μην ξεχνάμε ότι όταν κάνουμε έρωτα με κάποιον, κάνουμε αυτόματα και με τους προηγούμενους συντρόφους του/της...Όσο εμπιστοσύνη και να υπάρχει δεν σημαίνει ότι επειδή υπάρχει και τη νιώθουμε να μην φοράμε προφυλαχτικό...Απλό και κατανοήτο 8)


με πιάνεις τελικά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
AN έχει προηγούμενους συντρόφους. Στην περίπτωση του Κωστάκη ΔΕΝ έχει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Η Βίκυ νομίζω μίλησε γενικά όχι συγκεκριμένα για τον Κωστάκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχει δικιο η Βικυ αλλα αμα ειχανε κατι οι προηγουμενοι συντροφοι μετα απο καπιον καιρο θα ειχε εμφανιστει καπιο προβλημα. Οποτε αν εισαι με καπιον/καπια για εναν χρονο αμα ειχε κατι θα το ειχε καταλαβει, οποτε δεν ειναι σαν να κανεις και με τους προηγουμενους συντροφους...

Η μηπος δεν τα λεω καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εχει δικιο η Βικυ αλλα αμα ειχανε κατι οι προηγουμενοι συντροφοι μετα απο καπιον καιρο θα ειχε εμφανιστει καπιο προβλημα. Οποτε αν εισαι με καπιον/καπια για εναν χρονο αμα ειχε κατι θα το ειχε καταλαβει, οποτε δεν ειναι σαν να κανεις και με τους προηγουμενους συντροφους...

Η μηπος δεν τα λεω καλα;

Δεν είναι όλα ορατά ,μερικά τα βρίσκεις μόνο με εξέταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εχει δικιο η Βικυ αλλα αμα ειχανε κατι οι προηγουμενοι συντροφοι μετα απο καπιον καιρο θα ειχε εμφανιστει καπιο προβλημα. Οποτε αν εισαι με καπιον/καπια για εναν χρονο αμα ειχε κατι θα το ειχε καταλαβει, οποτε δεν ειναι σαν να κανεις και με τους προηγουμενους συντροφους...

Η μηπος δεν τα λεω καλα;

Συμφωνώ απόλυτα και συμπληρώνω: Θα το είχε καταλάβει και αντιμετωπίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αποφασιστε, θα τα ειχε αντιμετωπισει η δεν ειναι ολα ορατα; :P
Αλλα σορυ ρε παιδια, θα εχει καπια αρρωστια (απο απλους μυκιτες μεχρι AIDS) και δεν θα το εχει καταλαβει; Τι σοΐ αρωστια ειναι; Συμπτωματα δεν εχει; Τοτε δεν ειναι αρωστια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κρόνε εγώ μιλάω γενικά
Συγκεκριμένα για τον Κώστα καλό είναι να παέι σε κάποιον δερματολόγο να δει τί είναι αυτες οι κοκκινίλες για να ηρεμήσει κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μα και εγω γενικα μιαλαω
Απλος δεν μπορω να διανοηθω αστενια που να μην την καταλαβενεις... Αμα δεν την καταλαβενεις τοτε λογικα δεν σου κανει και καπια ζημια, αρα τι αρωστια ειναι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κρόνε και Λυκ κάνετε λάθος...Το AIDS και τα κονδυλώμματα δεν έχουν συμπτώματα! όπως και τα χλαμμύδια αν θυμάμαι καλά!Από την άλλη μπορεί να είσαι φορέας χωρίς να το έχεις εκδηλώσει ποτέ...Οπότε όχι...αν δεν κάνεις εξετάσεις για ΣΜΝ ποτέ δεν θα είσαι σίγουρος για εσένα ή το σύντροφό σου...Βρε παιδιά ρωτήστε κανένα γιατρό...Η παραπληροφόρηση δεν είναι καλή!

@) Κρόνος Όταν εκδηλωθεί τότε θα δεις τι μπορεί να σου κάνει 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δλδ αυτοι που εχουν AIDS το καταλεβενουν οταν πεθανουν αμα δεν κανουν εξετασεις; Ο_Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Για το AIDS είναι περίπλοκα τα πράγματα...Μπορεί να είσαι απλά φορέας και να πεθάνεις απο φυσικά αίτια αλλά να έχεις κολλήσει το μισό πληθυσμό της γης ή να το εκδηλώσεις, να πέσει κατά πολύ το ανοσοποιητικό σου σύστημα και να αρχίζεις να ψάχνεσαι...8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
η freak ξερει καποια πραγματα για μενα..οποτε να σας το επαληθευσω κ εγω..οτι ειμαι γενικως μονο με μια κοπελα..1η και καλη :)
παρθενα ηταν και η ιδια οπως κ εγω..οποτε για aids χλωμο το κοβω..ποσο μαλλον στα 15,5..(εκτος και αν παιζει ρολο η ηλικια,εννοω οτι καποιες ασθενεις εμεις τα μικρα μπορουμε να τις αντιμετωπισουμε,σε αντιθεση με καποιους μεγαλυτερους)..

αλλα παιδια,νομιζω το παρατραβαμε λιγο..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leviathan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Leviathan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Μα και εγω γενικα μιαλαω
Απλος δεν μπορω να διανοηθω αστενια που να μην την καταλαβενεις... Αμα δεν την καταλαβενεις τοτε λογικα δεν σου κανει και καπια ζημια, αρα τι αρωστια ειναι;:hmm:

Ειναι αρρωστια που μπορει να σου κανει ζημια αργοτερα... (Μπορει και ποτε ομως.) Ειναι αρρωστια που μπορει να μεταδωσεις (εν αγνοια σου) σε καποιον αλλον, στον οποιο θα κανει οντως ζημια.(ενω σε σενα οχι..)

Γιατι, φυσικα υπαρχουν 'ασθενειες' που δεν εχουν συμπτωματα. Μπορει να κουβαλας εναν ιο χωρις να εχεις συμπτωματα. Και μπορει να μην το χαρακτηριζεις ασθενεια αλλα βασικα εισαι φορεας, και οχι ασθενης. Και υπαρχουν συμπτωματα που δεν τα βλεπεις ή αισθανεσαι (χρειαζονται ειδικες εξετασεις απο τον γιατρο για τα συμπτωματα αυτα. Μπορει επισης να μην υπαρχουν καθολου συμπτωματα και να ανιχνευονται στο αιμα αντισωματα απλως.) Νομιζω υπαρχουν ασθενειες που 'κολανε' μονο οταν εχεις 'συμπτωματα'. πχ ερπης νομιζω. Αλλες κολλανε ανευ συμπτωματων (πχ HIV). Επισης οι γυναικες ειναι πιο ευαλωτες. πχ Προσoχη, HPV !! Παρα πολυ διαδεδομενος, ακριβως επειδη δεν υπαρχουν συμπτωματα (που να τα βλεπει ή να τα αισθανεται κανεις). Ομως τους αλλους/ες τους κολλαει και ας μην εχει παρει χαμπαρι... Και ο συγκεκριμενος ιος στους αντρες συμπτωματα (ορατα) γιοκ, ποτέ. (οποτε δεν πειραζει). Στις γυναικες μπορει να προκαλεσει καρκινο του τραχηλου ομως. Αρα αν εχουμε οποιοδηποτε συμπτωμα (που το βλεπουμε/αισθανοναστε ακομα και εμεις) παμε στο γιατρο. (αντρες και γυναικες). Οι γυναικες παμε στο γιατρο ουτως ή αλλως ανα τακτα χρονικα διαστηματα (για να δει αν υπαρχει κατι απο αυτα που εμεις δεν ειμαστε σε θεση να παρουμε χαμπαρι). Επισης οι αντρες πανε γιατρο (ανευ ορατων/αισθητων) συμπτωματων, οταν η συντροφος τους διαγνωστηκε οτι ειχε το οτιδηποτε (το οποιο μπορει να/μαλλον κουβαλαν και οι ιδιοι και αρα να να μολυνουν αλλες η να επαναμολυνουν την συντροφο).

Αρα βασικα Dark_kronos, 1ον μη ξεχνας τον χρονο επωασης του ιου (μερες, βδομαδες, μηνες κλπ και στο μεταξυ γιοκ συμτωμα) και 2ον στον Α (πχ αντρας) ο ιος δεν εχει αρνητικες συνεπειες, ενω στον Β (πχ γυναικα) εχει. πχ εσυ καρκινο του τραχηλου της μητρας δεν προκειται να παθεις ποτε! Οπως και κανενας άντρας. Αν ομως κουβαλαει ενας αντρας καποιο απο τα συγκεκριμενα στελεχη του ιου HPV μπορει να τον κολλησει σε καποια/ες ή και αρκετες απο τις συντροφους του ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top