Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,254 μηνύματα σε 76,714 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 226 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σύντομη διακοπή στις 3:00 (8/5/2008)

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 19:23, 07-05-08:

Σήμερα (ή άυριο, όπως το πάρει κανείς ) στις 3 τα ξημερώματα θα διακόψουμε τη λειτουργία μας για 2 ώρες το πολύ (εκτός απροόπτου), για να πραγματοποιήσουμε μια σημαντική αναβάθμιση στην έκδοση της PHP που τρέχει ο server.
Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και ελπίζουμε η διακοπή να είναι όσο γίνεται πιο σύντομη.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 04:42, 08-05-08:

Η αναβάθμιση ολοκληρώθηκε επιτυχώς.
Αν παρατηρήσετε οποιαδήποτε δυσλειτουργία, παρακαλώ να την αναφέρετε, ούτως ώστε να διορθωθεί.
Παράθεση

Raisa

Νεοφερμένος

H Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Raisa έγραψε: στις 20:47, 09-05-08:

Από το μεσημέρι μέχρι και τις 17.30 που προσπάθησα τελευταία φορά δεν μπορούσα να ανοίξω τη σελίδα.....μόνο εγώ; ή έχει να κάνει κάτι με τη σελίδα;;
Παράθεση

popi

Νεοφερμένος

H popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H popi έγραψε: στις 20:59, 09-05-08:

Κι εγώ δεν μπορούσα να μπω έτσι στα κλεφτα,έμπαινα στο site,πάταγα νεα μηνύματα και μετά μου έβγαζε ο internet Explorer δεν μπορεί να εμφανήσει τη σελίδαΑυτό ήταν;δεν το είχα προσέξει καν το θέμα!
Παράθεση

Raisa

Νεοφερμένος

H Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Raisa έγραψε: στις 21:01, 09-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από ποπι
Κι εγώ δεν μπορούσα να μπω έτσι στα κλεφτα,έμπαινα στο site,πάταγα νεα μηνύματα και μετά μου έβγαζε ο internet Explorer δεν μπορεί να εμφανήει τη σελίδαΑυό ήταν;δεν το είχα προσέξει καν το θέμα!

Ναι ακριβώς έτσι....επομένως δεν είχα μόνο εγώ το πρόβλημα να υποθέσω
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 21:58, 09-05-08:

Υπήρξε ένα σύντομο πρόβλημα το μεσημέρι, άσχετο με την προαναφερθείσα αναβάθμιση, nothing to worry about.
Παράθεση

popi

Νεοφερμένος

H popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H popi έγραψε: στις 22:03, 09-05-08:

ok boss
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια