Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,238 μέλη και 2,423,921 μηνύματα σε 75,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 400 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συλλογή από αγαπημένες και εντυπωσιακές διαφημιστικές καμπάνιες

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 08:12, 07-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
ιν δε καλ οφ λοουβ
in the call of law
Απ'όσο ξέρω είναι In the court of law!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 04:38, 12-06-06:

Όσο και να σας φαίνεται αστείο, η αγαπημένη μου διαφήμιση είναι του kinder Happy Hippo!!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 12:52, 18-06-06:

Κυρ Φαααν;
Φαααααααααν;
Φαααααααααααααν;
Φααααααααααααααααααν;

Αρ γιου λουκινγ φορ φαν;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sotiria

Νεοφερμένος

H Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Sotiria έγραψε: στις 13:29, 18-06-06:

Ενένα μου άρεσε και η καινούρια διαφήμιση του nirvana με το παγωτό!!
- Το λαμπατουέρ, το λαμπατέρ.....Το φως!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 11:16, 11-07-06:

Μια διαφήμιση αυτοκινήτου, δε θυμάμαι ποιο είναι γιατί γελάω απίστευτα και δεν προσέχω το προιον της διαφήμισης..!!!!

οκ, είναι η διαφήμιση με τον τύπο που ακούει το δελτίο καιρού που αναφέρει επιδείνωση και σταματάει να βάλει κασκόλ και τον υπόλοιπο εξοπλισμό..
''Αλάσκα'', ''Σιβηρία'' και όταν περνάει ο άλλος με ανοιχτή την οροφή ...'
'Να ένας Εσκιμώος''...Τρελό γέλιο..
Παράθεση

SAMURAi

Νεοφερμένος

Ο SAMURAi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web designer . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O SAMURAi έγραψε: στις 09:45, 07-09-06:

Είδαμε.... Και Λίίίγο τσόντα... 11 8 80
Παράθεση

Sotiria

Νεοφερμένος

H Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Sotiria έγραψε: στις 10:00, 07-09-06:

Phone, home!!!!!
Παραλλαγή της ταινίας με τον Ε.Τ. απο τη Vodafone!
Mονάδες γιοκ!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 12:03, 07-09-06:

Nike, a little less hurt με απιθανο cash. Και το little less gravity δεν κακο.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 22:44, 03-11-06:

http://www.youtube.com/watch?v=pGL0gdEPCtU
Εντυπωσιακό!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 22:55, 03-11-06:

http://www.youtube.com/watch?v=eitFOFNnKSI
Απο τις αγαπημένες μου. Πολύ καλή σκηνοθεσία, εικόνα και ήχος και ταιριάζει απόλυτα με το σύνθημα: "Keep Walking"

Γενικά μ'αρέσουν οι έξυπνες και οι καλαίσθητες διαφημίσεις. Υπάρχουν βέβαια και αυτές που με τραβάνε γιατί... δεν ξέρω. πχ έχω κολήσει με αυτή του Bacardi και όποτε την ακούω κουνιέμαι, σε ότι διάθεση και να είμαι!
http://www.youtube.com/watch?v=5RFxG...jito%20bacardi

Α και μην ξεχάσω τις διαφημίσεις με ωραία εφέ όπως πχ αυτή:
http://www.youtube.com/watch?v=ciiHy3-jBtw
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fandago : 03-11-06 στις 23:31.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 23:00, 03-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
http://www.youtube.com/watch?v=eitFOFNnKSI
Απο τις αγαπημένες μου. Πολύ καλή σκηνοθεσία, εικόνα και ήχος και ταιριάζει απόλυτα με το σύνθημα: "Keep Walking"
Κορυφαία
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:24, 04-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
...

Γενικά μ'αρέσουν οι έξυπνες και οι καλαίσθητες διαφημίσεις. Υπάρχουν βέβαια και αυτές που με τραβάνε γιατί... δεν ξέρω. πχ έχω κολήσει με αυτή του Bacardi και όποτε την ακούω κουνιέμαι, σε ότι διάθεση και να είμαι!
http://www.youtube.com/watch?v=5RFxG...jito%20bacardi

...
Αυτή είναι απίστευτη, πολύ σέξι και με τέλειο ρυθμό!!!
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 15:25, 04-11-06:

Ξέρετε τι παίζει με την καινούρια διαφήμηση του Γιάννη; Ολοι γι αυτήν μιλάνε.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:44, 04-11-06:

Δηλαδή;;;
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 15:47, 04-11-06:

Χθες μου έλεγαν δυο φίλοι μου για την διαφήμηση του Johnnie Walker, ιδέα δεν έχω.. Πήρε και βραβείο νομίζω.
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 16:50, 04-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Χθες μου έλεγαν δυο φίλοι μου για την διαφήμηση του Johnnie Walker, ιδέα δεν έχω.. Πήρε και βραβείο νομίζω.
Για αυτή εδώ λες:
http://www.youtube.com/watch?v=xWYiqu2Yer4
Καλογυρισμένη, αλλά μπορώ να πω ότι δεν με τράβηξε τόσο...
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 16:35, 07-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
Πουτ δι κοτσ νταουν σλόουλιοι. Όταν την πρωτοείδα το βρακί μου βράχηκε
συμφωνω
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 17:08, 07-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Αυτή είναι απίστευτη, πολύ σέξι και με τέλειο ρυθμό!!!
Όντως! Πολύ ωραία διαφήμιση!!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 17:11, 07-11-06:

αυτη της Vodafone, με τους δυο τυπαδες.

Γιατι δεν κανεις το ιδιο;
εμμμμμ δεν μου αρεσει η γυναικα σου και τοσο πολυ
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:02, 12-11-06:

http://www.youtube.com/watch?v=RLr48yCkLg8
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια