Εκτυπωτής + Επεξεργαστής

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Giostau η ενσωματομένες κάρτες γραφικών από την ram δεν τραβάνε μνήμη; μηπως είναι λογικό τοτε τα 224mb ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
δεν ξέρω αν ισχύει πάντα αυτό...
σε μια μητρική που είχε παλιά το PC του πατέρα μου, η κάρτα γραφικών, ενώ ήταν ενσωματωμένη, είχε δικιά της μνήμη...
(όχι κάτι τρομερό βέβαια...64ΜΒ αν θυμάμαι καλά..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
προανέφερα πως όταν πήρα το pc δεν είχα ιδέα από υπολογιστές και κατ'επέκταση ούτε απαιτήσεις...οπότε δικαιολογούμαι!:) (όχι ότι τώρα έχω ιδέα... πάντως έχω απαιτήσεις!:P )

Νέο ερωτημά μου..: Πώς βλέπω τι κάρτες υποστηρίζει η μητρική μου..;
Έχετε να προτείνετε κάποια καλή κάρτα γραφικών..; αλλά με οικονομική σχετικά τιμή!(εώς 70-80 ευρώ το πολύ! ζητάω πολλά; :) )

Thanks a lot και συγγνώμη αν κλωνίζω το νευρικό σας σύστημα με τις απορίες-ερωτήσεις μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top