Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 352)
  • Αμιγώς ετεροφυλόφιλος

    Ψήφοι: 247 70.2%
  • Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 19 5.4%
  • Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα όχι αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Αμφιφυλόφιλος

    Ψήφοι: 21 6.0%
  • Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Ομοφυλόφιλος

    Ψήφοι: 26 7.4%
  • Κουμπάκιας :P

    Ψήφοι: 21 6.0%
  • Ασέξουαλ

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • Πανσέξουαλ

    Ψήφοι: 0 0.0%

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
Να στηρίξω και γω την επιλογή μου. Είμαι gay(ενεργητικός) και είμαι με ενα παιδί εδώ και ενάμιση μήνα και μπορώ να πώ πως περνάω την ωραιότερη φάση της ζωής μου. Βέβαια ηλικιακά απέχουμε κάπως αλλά τί σημασία έχει αυτό;;;


μπραβο σου που το λες, γιατι αρκετος κοσμος δεν νιωθει ανετα να εκφραστει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
τοσο καιρο πηγαινα με γυναικες.

βεβαια τωρα τελευταια με γλυκοκοιταζει η σκυλιτσα του γειτονα:hmm::hmm:


Και εμένα τις προάλλες μου την έπεσε μια γάτα.. :worry:
Τι γίνεται;; :worry:

Btw, είμαι ετεροφυλόφιλος.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
^Είναι αυτοί που ψηφίζουν, για να δουν τα αποτελέσματα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
η ψήφος μου στους άάαααανδρες :clapup: :redface:
- δεν νομίζω ότι μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου με κάποια γυναίκα..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Να στηρίξω και γω την επιλογή μου. Είμαι gay(ενεργητικός) και είμαι με ενα παιδί εδώ και ενάμιση μήνα και μπορώ να πώ πως περνάω την ωραιότερη φάση της ζωής μου. Βέβαια ηλικιακά απέχουμε κάπως αλλά τί σημασία έχει αυτό;;;
Μπράβο!! Χαίρομαι για σας :)


Όσο για μένα, guys pls :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
η ψήφος μου στους άάαααανδρες :clapup: :redface:
- δεν νομίζω ότι μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου με κάποια γυναίκα..:confused:

Έχει κολλήσει το γράμμα "α" στο πληκτρολόγιό σου.:P

Όσο για τις φαντασιώσεις με γυναίκα, μην ανησυχείς. Εσύ μπορεί να μη μπορείς να σε φανταστείς με γυναίκα, βάλε όμως καμιά μπικινάτη φωτό στο ξεκάρφωτο καμιά μέρα εδώ μέσα και θα βρείς πολλούς που μπορούν να σε φανταστούν με γυναίκα.:whistle: (κύριοι σας βλέπω ήδη να αγγίζεστε... ντροπή σας!:mad: )

Να επικαιροποιήσω κι εγώ την επιλογή μου, δηλώνοντας ότι προτιμώ γυναίκες και να τονίσω τη λεπτομέρεια του ότι με τον όρο γυναίκες εννοώ αυτές που πάει πρώτα το μυαλουδάκι τους και ύστερα το γκουχ γκουχ... παπάκι τους. (δεν προτιμώ ανώριμα θηλυκά δηλαδή)

Και κάτι άλλο αναφορικά με τη δημοσκόπηση:

Η λέξη "καθαρά" σας χάλαγε και γεμίσατε όλες τις επιλογές με την πιό εξεζητημένη "αμιγώς"; Μάλλον κάποιος (δεν ξέρω ποιός) ήθελε να μας πείσει ότι ξέρει να χρησιμοποιεί τη λέξη "αμιγώς".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
I bet this thread has ruined lots of fantasies.!!!

Εχω μπερδευτει λιγακι με τις επιλογες να πω την αληθεια. Αυτο το "αμιγως" πολυ confusing.

P.S.For the record...Straight.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
I bet this thread has ruined lots of fantasies.!!!

Εχω μπερδευτει λιγακι με τις επιλογες να πω την αληθεια. Αυτο το "αμιγως" πολυ confusing.

P.S.For the record...Straight.

Να στις κάνω ξεκάθαρες:

1. Ετεροφυλόφιλος
2. Ετεροφυλόφιλος αλλά μια στο τόσο πάω με δικούς μου.
3. Ετεροφυλόφιλος αλλά πολλές στο τόσο πάω με δικούς μου.
4. Πάω με όλους
5.Ομοφυλόφιλος αλλά πολλές στο τόσο πάω και με τους άλλους
6.Ομοφυλόφιλος αλλά μια στο τόσο πάω και με τους άλλους
7. Ομοφυλόφιλος
8. Περίεργος να δω τα αποτελέσματα.


Τόσο απλό. Το χουν κάνει και συμμετρικό το ρημάδι (Ετερο-Αμιγώς-Οχι αμιγώς- Αμφι- Οχι αμιγώς- Αμιγώς - Ομοφυλ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
οι σεξουαλικες προτιμησεις ειναι ομο - ετερο - ΒΙ
τωρα εμαθα και το ολιγον εγκυος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Στο scale του Κινσευ δε βασίζεται το νήμα ; Σιγά κάντε μια μετάφραση των scales ,μια σχετική έρευνα και ψηφίστε.Πάντως τα αποτελέσματα είναι οικτρά εκτός αν ο Κίνσευ έχει πέσει εντελώς έξω σε ότι αφορά την ανθρώπινη σεξουαλικότητα.Αυτό το ''αμιγώς'' το τιμάνε πολλοί βλέπω,φοβικά όμως θα υποθέσω σε πρώτη ταχύτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
εμενα παντως καποτε μου ειχαν βγαλει οτι ειμαι λεσβια,δεν μπορω να καταλαβω το λογο γαμωτο.(τριτη γυμνασιου ημουν και απλα συμπαθουσα μια κοπελα και της το ελεγα)
μονο με αντρες εχω παει ως τωρα,λογικα ειμαι στρειτ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Πω πω, τόσες κατηγορίες σεξουαλικών προτιμήσεων υπάρχουν;
Γιατί να κατηγοριοποιούμε ένα συναίσθημα ( ; ), τόσο ωραίο όσο αυτό του έρωτα; (δε λέω σε καμία περίπτωση ότι είναι κακό, απλώς λίγο υπερβολικό, κατ' εμέ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danai_clio

Νεοφερμένος

Η Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Μan..Man..Man... Δαγκωτο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
.Αυτό το ''αμιγώς'' το τιμάνε πολλοί βλέπω,φοβικά όμως θα υποθέσω σε πρώτη ταχύτητα.

Χωρις να ειμαι ψυχολογος, μεντιουμ, να ξερω τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του η τις φαντασιωσεις του θα συμφωνισω μαζι σου. Ειναι γνωστο οτι ειδικα οι αντρες εχουμε ενα θεμα με το ποσο αντρες ειμαστε και πιστευω πως αρκετοι μπορει να καταπιεζουν οτιδηποτε μη αμιγως-ετεροφυλικο νιωσουν.
Απο την μερια μου ομως δεν ειχα ποτε μου την οποιαδηποτε φαντασιωση η σκεψη με αλλων αντρα, οταν ετυχε (καταλαθος) να δω αντιστοιχη τσοντα με αφησε αδιαφορο σεξουαλικα, αλλα προκαλεσε αρκετα μεγαλο σοκ, και ουτε ποτε "αναψα" με αντικο σωμα η οτιδηποτε σχετικο. Αν ειχα την παραμικρη ταση προς κατι ομοφυλοφιλικο δεν θα το ηξερα;
Ειμαστε σιγουροι οτι ο Κινσευ εχει πεσει μεσα καταρχην; Και αν εχει πεσει μεσα, που ξερουμε αν φοβικα δεν το βλεπουμε εμεις οι ιδιοι οτι δεν ειμαστε "αμιγως";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dusk

Νεοφερμένος

Ο Dusk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
:thumbsup::thumbsup::vroum:Women. !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Panos_:
insufficient gayness in da raw data



πειτε οχι στο biased γατάκι τον Κίνσεϋ.
Χαβελλοκ Ελλις ζεις, εσύ μας οδηγείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Ο κουμπάκιας τι είναι..??:hmm::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Ο κουμπάκιας τι είναι..??:hmm::redface:
Είναι αυτός που δεν θέλει να απαντήσει ή βαριέται αλλά επειδή του αρέσει να πατάει "κουμπάκια", απαντάει στη δημοσκόπηση με αυτή την επιλογή. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Είναι αυτός που δεν θέλει να απαντήσει ή βαριέται αλλά επειδή του αρέσει να πατάει "κουμπάκια", απαντάει στη δημοσκόπηση με αυτή την επιλογή. :D
Πρώτη φορά την βλέπω αυτή την επιλογή...!!

Άντρες δαγκωτό...!!:huglove: Μπορεί να μας ταλαιπωρούν αλλά τελικά μπορεί και να μας αρέσει αυτό....!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top