Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,794 μέλη και 2,440,684 μηνύματα σε 76,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 324 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι όνειρο είδατε χθες;

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 19:47, 10-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
ήταν κάπως καυτό και σέξι το χθεσινό όνειρο
+1
Λες να με επηρεασε η πανσεληνος?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:18, 10-08-06:

Ειδα οτι ειχα παει σε ενα σηγκεκριμενο οργανοπολειο στην Ροδο και εκει ειχα ξεχασει απο την προιγουμενη φορα μια τσαντα. Επισα εκει περα μια-μια ολες της κιθαρες που ειχε και της δοκιμαζα εγω, επιασα και μερικα μπασσα. Μετα κατι αγορασα (δεν θυμαμε τι) και οταν εφευγα τα ξεχασα και γυρισα μετα με τον πατερα μου να τα παρω...

Αλλου και αλλου βοσκο μου φενετε... ο κατεγισμος πληροφοριων της τελευτεες μερες με εχει αποσυντωνισει
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 12:57, 28-09-06:

Λοιπόν το όνειρο που είδα την τελευταία φορά που κοιμήθηκα (δηλαδή το βράδυ!) είχα την ανάγκη να το πω.
Ειδα λοιπόν οτι είχα έναν αδεφρό στην ηλικία μου (δεν έχω αδέρφια) και οτι είμασταν εγώ, ο αδερφός μου και οι γονείς μου στο αυτοκίνητό μας και κάπου πηγαίναμε. Ξαφνικά κάτι έγνισε στο δρόμο, το οποίο μας ανάγκασε να βγούμε από το δρόμο και με μεγάλη ταχύτητα να πέσουμε πάνω σε μια κολώνα. Με αποτέλεσμα να σκωτωθούν ο πατέρας μου και ο αδερφός μου. Εγώ με τη μητέρα μου βγήκαμε έξω και κλαίγοντας πήραμε το δρόμο για το σπίτι, γιατί το συμβάν είχε γίνει σε μέρος της Αθήνας (ακόμα προσπαθώ να θυμηθώ ποιό ήταν).
Αυτά
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:17, 28-09-06:

Εγώ πάλι χτες είδα ένα που θυμόμουν και μετά. Διαπίστωσα λέει οτι η πρώην του φίλου μου του έκανε αναπάντητες κάθε εβδομάδα και αυτός της απαντούσε κιόλας! Και όταν του έκανα παράπονα μου λέει "ε αφού ξέρεις οτι τη γουστάρω". Μπρρρ, ξύπνησα 4 η ώρα απο αυτό και δεν κατάφερα να ξανακοιμηθώ
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 16:21, 28-09-06:

Αμαν παιδί μου, πολύ ζηλιάρα μου φαίνεσαι
Coolare λίγο, ο Εχp σε αγαπάει ακόμα
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:25, 28-09-06:

εγώ είδα ένα εφιάλτη ...
Με κατηγορούσε ένα ανήλικο κοριτσάκι για παιδεραστία

Ξύπνησα εντελώς σαλταρισμένη
Πρέπει να είναι μακράν το χειρότερο όνειρο που έχω δει ποτέ μου
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 16:27, 28-09-06:

Όλοι κακά όνειρα είδατε σήμερα?
Ευτυχώς εγώ που δεν τα θυμάμαι ποτέ δηλαδή
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:36, 28-09-06:

Εγω το θυμομουν το πρωι αλλα μετα το ξεχασα, κατι καλο με την κοπελα μου ητανε..
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 16:40, 28-09-06:

Να μαντέψω ελεύθερα?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:45, 28-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
Να μαντέψω ελεύθερα?
Να μαντεψεις, αλλα εγω δεν θυμαμε τι ητανε για να σε επιβεβεωσω...
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 09:23, 29-09-06:

εγώ δεν θα δώσω τόσο βάση στο τι είδα όσο στο ότι αυτό που είδα,την επόμενη κιόλας ημέρα (χθες δηλαδή,γιατί δεν έχω κοιμηθεί έκτοτε..) έγινε στην πραγματικότητα..πρώτη φορά μου συνέβη αυτό..!!!
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 10:03, 29-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εγώ είδα ένα εφιάλτη ...
Με κατηγορούσε ένα ανήλικο κοριτσάκι για παιδεραστία

Ξύπνησα εντελώς σαλταρισμένη
Πρέπει να είναι μακράν το χειρότερο όνειρο που έχω δει ποτέ μου
Κοριστάκι κατηγορούσε γυναίκα για παιδεραστία? ΚΟΥΕ δεν μας τα λες καλά
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 10:16, 29-09-06:

τωρα τελευταια βλεπω ολο εφιαλτες.. τη μια οτι με κηνυγανε να με βιασουνε, την αλλη οτι πανε να με χτυπησουν με πυροσβεστηρα (!) στο κεφαλι.. βαρεθηκα πια..

το μονο καλο ειναι οτι τωρα τελευταια εχω αρχισει να μπορω να αντιδρω σε αυτα τα ονειρα.. δλδ ενω παλια δεν μπορουσα ουτε να τρεξω ουτε να φωναξω (οπως και στους περισσοτερους εφιαλτες) τις τελευταιες φορες τρεχω σαν σιφουνας οταν ειναι να ξεφυγω.. ασε που στο ονειρο με τον πυροσβεστηρα προσπαθουσα να φωναξω "μαμα" και ενω τις δυο πρωτες φορες δεν μπορουσα, την τριτη το φωναξα κανονικα και μαλιστα ξυπνησα απο τη φωνη μου..
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 10:21, 29-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
τωρα τελευταια βλεπω ολο εφιαλτες.. τη μια οτι με κηνυγανε να με βιασουνε, την αλλη οτι πανε να με χτυπησουν με πυροσβεστηρα (!) στο κεφαλι.. βαρεθηκα πια..
Μήπως μετακόμισες πρόσφατα? Εγώ έβλεπα πολύ συχνά τέτοιους εφιιάλτες όταν μετακόμισα.
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 10:30, 29-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Μήπως μετακόμισες πρόσφατα? Εγώ έβλεπα πολύ συχνά τέτοιους εφιιάλτες όταν μετακόμισα.
σοβαρα μιλας;;; δεν μετακομισα αλλα προκειται να μετακομισω μεσα στον επομενο 1-1,5 μηνα.. λες να ειναι απο αυτο;;; πώς το εξηγεις ομως;;;
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 10:33, 29-09-06:

Η (μελλοντική) αλλαγή περιβάλλοντος είναι μάλλον. Θυμάμαι πριν μετακομίσω εγώ είχε μετακομίσει μια φίλη μου, η οποία μου έλεγε οτι έβλεπε συνέχεια εφιάλτες οτι κάποιος θα έμπαινε στο σπίτι, οτι κάποιος την κυνηγούσε και άλλα τέτοια. Γενικά πιστεύω οτι μια μετακόμιση επηρεάζει πάρα πολύ τον άλλον, ακόμη κι αν πρόκειται να μείνει με τα ίδια πρόσωπα που έμενε και στην ίδια περιοχή (όπως εγώ πχ).
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 10:40, 29-09-06:

ναι μαλλον θα εχεις δικιο.. ποσο μαλλον που εγω το φερω βαρέως που θα φυγω και θα αφησω τη μαμα μου και τον αδερφο μου.. (φαντασου να πηγαινα και μακρυα, 10 λεπτα δρομος θα ειναι..)

εμενα μου εκανε εντυπωση παντως και το οτι ξαφνικα αρχισα να μπορω να αντιδρω..
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 15:47, 29-09-06:

Είδα ότι είχα πάει σε μια φοβερη παραλία κι έκανα μπάνιο,και στην ακρογιαλιά ήταν ένα πολύ ωραίο μπαράκι αλλά μετά ήρθαν κάτι τεράστιες σαρανταποδαρούσες (ο φόβος μου) και έγιναν όλα μαύρα και τέλος το όνειρο εξελίχθηκε σε έναν εφιάλτη
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 413 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 15:52, 29-09-06:

Εγώ είδα ενα προφειτικό όνειρο ... Περπατούσα στην Πατησίων και ξαφνικά βλέπω τον Παπανδρέου δίπλα σε ένα αυτοκίνητο να με χαιρετά. Ίσως είμαι στα τελευταία μου ...
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 19:58, 29-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
Εγώ είδα ενα προφειτικό όνειρο ... Περπατούσα στην Πατησίων και ξαφνικά βλέπω τον Παπανδρέου δίπλα σε ένα αυτοκίνητο να με χαιρετά. Ίσως είμαι στα τελευταία μου ...
Χαχαχαχαχχα!!! Ίσως έχεις επηρρεαστεί από τις εκλογές που έρχονται....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm