Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,805 μέλη και 2,441,312 μηνύματα σε 76,716 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 327 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Macromedia Flash MX

guabi (asterIOS)

Νεοφερμένος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O guabi έγραψε: στις 14:32, 03-03-06:

Δεν ξέρω αν πόσταρα το thread στη σωστή κατηγορία... αλλά αν έκανα λάθος παρακαλώ μεταφέρετέ το στη σωστή!

Ο λόγος αυτού του θέματος...; Η "παράκληση" για βοήθεια στην κατασκευή flash με το πρόγραμμα macromedia flash MX! Θέλω να μου μετάδωσετε τις όποιες γνώσεις σας... ή τουλάχιστον τα βασικά για έναν αρχάριο, αν αυτό είναι ευφικτό!

Ευχαριστώ και ελπίζω να σας έδωσα να καταλάβετε τι είναι αυτό που ζητώ..!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 04:47, 04-03-06:

Νομιζω οτι δεν ειναι εφικτο να αρχισει να μιλαει καποιος γνωστης ετσι γενικα και αοριστα για την κατασκευη flash.

Νομιζω οτι θα ειναι καλλιτερα να γραψεις καποιες αποριες σου, ετσι αν διαβασει το θεμα καποιος γνωστης να απαντηση
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:35, 04-03-06:

Κι εγώ θα χρειαζόμουν συμβουλες περι flash
Παράθεση

guabi (asterIOS)

Νεοφερμένος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O guabi έγραψε: στις 17:00, 04-03-06:

Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο νου μου... απλά δεν έχω ιδέα και θέλω ενημέρωση! Για παράδειγμα θα ήθελα να κάνω κινούμενες πατούσες σκύλου ή γάτας... και σταδιακή εμφάνιση γραμμάτων... (έχω κάνει κάτι ανάλογο αλλά σε .gif και δε μ'αρέσει!)...

οπότε θα παρακαλούσα για βοήθειά σας!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 17:02, 04-03-06:

Ίσως να βοηθήσει αν ανεβάσεις το gif
Παράθεση

guabi (asterIOS)

Νεοφερμένος

O guabi έγραψε: στις 17:16, 04-03-06:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  guabi-banner1sec.gif
Εμφανίσεις:  77
Μέγεθος:  21,6 KB Voila το .gif! Φυσικά αυτό που έχω τώρα στο μυαλό μου δεν έχει σχεδόν καμιά σχέση με το συγκεκριμένο... αλλά στο περίπου η ιδέα είναι όμοια! Τώρα έχω υψηλότερες απαιτήσεις από τον εαυτό μου...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 17:19, 04-03-06:

Εσύ το χεις φτιάξει βρε θηρίο το gueabi.gr?? Μπράβο!! Πολύ όμορφο! Σχεδόν επαγγελματικό!
Παράθεση

guabi (asterIOS)

Νεοφερμένος

O guabi έγραψε: στις 17:25, 04-03-06:

Εννοείς γενικά το site απ'ότι κατάλαβα,ε..? Ναι... εγώ το έκανα! εξ' ολοκλήρου..! Χαίρομαι που σου αρέσει...! Αν έβλεπες πώς ήταν πριν.. θα έλεγες... Χ Α Λ Ι Α ! (αν έχεις περιέργεια μπορώ να στο ποστάρω! ) Αλλά τώρα μου αρέσει κι εμένα... καμιά σχέση με πριν!

Γι'αυτό και τώρα θέλω να βάλω flash κι όχι .gif! Γιατί στοχεύω σε κάτι πιο επαγγελματικό... όχι όπως πριν..! έχουν αυξηθεί οι απαιτήσεις μου από τον εαυτό μου... και κατ' επέκταση προσπαθώ να διευρύνω και γνώσεις μου!

(*Μια διόρθωη... Είναι guabi.gr - Όχι gueabi.gr !)
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 17:27, 04-03-06:

Ναι! Θέλω να το δω το προηγούμενο! Ως γνωστόν είμαι πολύ περίεργη
Παράθεση

guabi (asterIOS)

Νεοφερμένος

O guabi έγραψε: στις 17:36, 04-03-06:

Δυστυχώς θα σ'αφήσω με την περιέργια... Δεν έχω τα files στο pc! Τα έχω σβήσει.. Φαντάσου δηλαδή πόσο μου άρεσε..! Πάντως είχε ένα μπλε-πράσινο backgroun(φτιαγμένο με το photoshop) - απαίσιο... Μια φώτο με κάτι κοριτσάκια κι ένα σκύλο.. - ωραία σχετικά... και ένα menu με όχι καλή γραμματοσειρά και δίπλα τις πατούσες σκύλου..! Αυτά..!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:12, 04-03-06:

Το thread μεταφέρθηκε
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:22, 06-03-06:

Καλά φοβερό ε??
τώρα το ειδα κι εγώ

Τα συγχαρητήρια μου πραγματικά
Παράθεση

guabi (asterIOS)

Νεοφερμένος

O guabi έγραψε: στις 21:39, 06-03-06:

Να υποθέσω λαγουδάκι ότι απευθύνεσαι σε μένα και εννοείς το site..?!

Αν ναι... ευχαριστώ πολύ! Έβαλα τα δυνατά μου για το καλύτερο αποτέλεσμα..!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • firefox @ usb flash disk - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-05-10 στις 19:02.
    • Εθιστικά online Flash Games και διάφορα Flash Anims - Από thanosf
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-01-10 στις 15:48.
    • Οριστικό κλείσιμο του flash.gr και του ραδιοσταθμού flash. - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-02-07 στις 00:59.
    • Flash!!! - Από Founes
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-06-06 στις 18:35.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα