Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,625 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 137 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

tanos56

Δραστήριο Μέλος

Ο tanos56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O tanos56 έγραψε: στις 14:14, 29-08-06:

Σε έναν χωρισμό -από την μοναδική γυναίκα της ζωής μου, που θυμάμαι με συγκίνηση και νοσταλγία-, άκουσα το "με ταπείνωσες...".

Τώρα δεν ξέρω που είναι... δεν μπορώ να την βρω, για να τις πω πόσο με πονούν αυτές οι λέξεις και πόσο δίκιο είχε....

Έχω μείνει με τις τύψεις μου.....
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:49, 01-09-06:

"είσαι η μόνη πρώην με την οποία θέλω να μείνω φίλος".

μιλάμε, κολλητάρια είμαστε, ουουου..!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 14:06, 15-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από tanos56
Σε έναν χωρισμό -από την μοναδική γυναίκα της ζωής μου, που θυμάμαι με συγκίνηση και νοσταλγία-, άκουσα το "με ταπείνωσες...".

Τώρα δεν ξέρω που είναι... δεν μπορώ να την βρω, για να τις πω πόσο με πονούν αυτές οι λέξεις και πόσο δίκιο είχε....

Έχω μείνει με τις τύψεις μου.....

Καλέ μου φίλε "tanos56",
οι τύψεις... είναι ένα εντελώς άχρηστο... συναίσθημα, το οποίο δεν μας προσφέρει τίποτα περισσότερο, από πόνο...
Προσπάθησε, όσο μπορείς φυσικά, να δεις διαφορετικά..., την ιστορία σου αυτή, ώστε να γίνει μια ανάμνηση εποικοδομητική..., για την επόμενη συμματική σχέση..., που θα κάνεις...

Μην ξεχνάς, ότι οι άνθρωποι δεν τελειώνουν ποτέ... και ότι, αποδίδουμε τιμή..., σ' ότι αγαπήσαμε, όταν θυμόμασθε πάντα με νοσταλγία... τις όμορφες στιγμές που μας χάρισε και μόνο.

Με τις τύψεις..., δεν βοηθάς ούτε τον εαυτό σου, αλλά ούτε και την ανάμνηση αυτή..., να είναι όπως πραγματικά της αξίζει...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 13:10, 16-09-06:

Αναρωτιέμαι και τι δεν με σημάδεψε από αυτό το χωρισμό...???

Κάθε του λέξη.. και μια ανίατη πληγή...
Κάθε του φράση... και ένας αγιάτρευτος πόνος...

Τι σημασία όμως, μπορεί να έχει τώρα πια...???
Ας είναι πάντα καλά, εκεί που επέλεξε να είναι... και δεν πειράζει...,
ακόμα κι΄ αν δεν το μετανιώσει ποτέ..., γιατί δεν θα ήθελα να πονάει...
για κανένα λόγο στον κόσμο.
Εμένα μου αρκεί, να ξέρω, πως είναι καλά και μόνο.

Άλλωστε, η αγάπη μετριέται..., με ότι μπορεί να απαρνηθεί κανείς, γι΄ αυτήν...
Ακόμα κι΄ αν αυτό... είναι, η ίδια η αγάπη...

.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lilith : 16-09-06 στις 13:13. Αιτία: διόρθωση...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lawnmower man (Νίκος)

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O Lawnmower man έγραψε: στις 01:36, 03-06-07:

"Είσαι ο τύπος που θα παντρευόμουνα αλλά τώρα ψάχνω κάτι άλλο..."
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 18:13, 03-06-07:

εισαι πολυ καλη για μενα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 18:36, 03-06-07:

Το κλασσικο αλλα ταυτοχρονα και πιο "ασχημο"
Σ'αγαπαω αλλα δεν μπορουμε να ειμαστε μαζι.
Ή σε αγαπαω αλλα πρεπει να χωρισουμε.

Σαν να μου λεει βουτηξα στην θαλασσα αλλα δεν ηθελα να βραχω.
Δεν υπαρχει πιο ασχημη διακιαολογια ή μαλλον ατακα.
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,264 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε: στις 19:54, 03-06-07:

Κάπου πρέπει να το έχω ξαναγράψει αλλά πρέπει να αποθανατιστεί στο σωστό post: "Ήσουν η καλύτερη σχέση που είχα ποτέ!"

Sorry, αλλά πρέπει να δανειστώ τώρα κάτι απ' τη MIchelle: DOOOOOING BOOOOOING!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,364 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:06, 04-06-07:

"Αφού εσύ δεν μου κάθεσε είπα να πάω με εκείνην" ευτυχώς που τον σακάτεψα στο ξύλο και έφυγε απο το μυαλό μου άλλα όπως και να είναι ο συγκεκριμένος δεν ήξερε ούτε να φιλήσει και του τα έμαθα εγώ και όταν τα έμαθε αυτά μου πήγε με άλλη;

Μάυρος έφυγε απο το ξύλο και το χάρηκα πάααααρααα πολλύ
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 527 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 18:20, 04-06-07:

τα πάντα, δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι που να μην με έχει πονέσει από αυτόν τον χωρισμό...

" μου είχες πει ότι θα μαγαπάς για πάντα..."
" ναι αγάπη μου, πάντα, αλλά εξελισσόμαστε, κ δεν σε αγαπώ πια όπως θα ήθελες να σ'αγαπώ. έχω άλλες προτεραιότητες..."

(με τσάκισε. κ με τσακίζει κάθε φορά που βλέπω στα μάτια του τόση αγάπη, αλλά κ τόσο φόβο..."
Παράθεση

avenger... (...)

Νεοφερμένος

H ... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H avenger... έγραψε: στις 17:05, 10-06-07:

"Τελικά δεν ήσουνα τόσο δυνατή, όσο πίστευα".

"Μάλλον είσαι για εύκολα και όχι για τα δύσκολα".

Και τα δύο από τον ίδιο... η απόφαση του χωρισμού δική μου. Δεν το έχω μετανιώσει ούτε λεπτό, αλλά δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι αυτές του οι φράσεις (γραμμένες σε γράμμα) με πόνεσαν πολύ.
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 15:14, 11-06-07:

"είσαι πολύ μικρή για μένα..είσαι κοριτσάκι ακόμα...εγώ ψάχνω μια γυναίκα"
και ο τύπος ένα χρόνο μεγαλύτερος από μένα....
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 15:17, 11-06-07:

χαχα τι τελειο τοπικ
λοιπον, το πρωτο γκομενακι που ειχα στη ζωη μου με ειχε πει τα εξης οταν με εριξε χυλοπιττα:

<< λοιπόν "νιντζακι" θα ηθελα να σταματησουμε γιατι θα ηθελα μια σχεση με παθος >>

και γω γυρναω και του λεω: ντοινκ τι λες βρε βληματεξ! μωρο ειμαι τι περιμενεις ελεος αντε γεια σε βαρεθηκα κ γω
Παράθεση

*marouli* (Μαρία με τα κιτρινα!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H *marouli* έγραψε: στις 15:17, 11-06-07:

"Είσαι απο τα καλύτερα πράγματα που είχα ποτέ..."

Εγώ πάλι ξέρω ότι τα καλά πράγματα τα κρατάς,δεν τα διώχνεις..Που ζω??

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 15:20, 11-06-07:

όπως και νάχει αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι τα νεαρά αγόρια στην ηλικία των 18-23 θέλουν να τα φτιάχνουν με μεγαλύτερες και θέλουν η κοπέλα να έχει εμπειρία στα σεκς κ τα σχετικά..

αντε γεια ρε
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 19:31, 17-06-07:

Κλάσσικα πράγματα: "Πρέπει να μείνουμε φίλοι..."!!!
Φυσικά και δε μείναμε ποτέ φίλοι...
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 20:35, 17-06-07:

Αυτό το "θέλω λίγο καιρό μόνος να σκεφτώ" ελεος! Καραμέλα το χουν μερικοί! Και όταν ξέρεις οτι αυτός δεν θέλει χρόνο να σκεφτεί αλλα χρόνο να κάνει κατάσταση με την καινούρια, έχοντας κι εμενα καβάτζα!!! εκεί κι αν τα παίρνεις και του σπας τα γυαλικά και μη στο κεφάλι!
Παράθεση

T_Lord

Νεοφερμένος

Ο T_Lord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O T_Lord έγραψε: στις 01:05, 19-06-07:

Παιδια ειμαι 15 χρονον και δεν νωμιζω πωσ εχω και πολθ γνωμγη εδω αλλα θα το πω....Μου λεει λιπον ...θελω να χωρισουμε αλλα σε θελω ακομα
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 01:15, 19-06-07:

Μου λέει:-Θέλω να χωρίσουμε γιατι...μπλα μπλα μπλα
-Δηλαδή με μισείς για ότι έγινε.
-Ρε γαμώτο σ αγαπώ ακόμη αλλά δεν γίνεται ποια το γυαλί έσπασε και δεν ξανακολλά....

Σχόλιο:Πως λες σ αγαπώ ακόμα σε κάποιον που τον χωρίζεις και (συμφωνα με αυτήν) φταίει για ότι έγινε?
Ε.Λ.Ε.Ο.Σ
Γιατί οι περισσότερες δεν έχουν ειλικρίνια και ορθότητα στο λόγο τους?

Ένα ακόμα κουλό που άκουσα:

-Χωρίζουμε
-Γιατι?
-Ετσι δεν υπάρχει λόγος..

Σχόλιο:Δεν γίνεται ο ανθωπος να κάνει κάτι χωρίς να υπάρχει η αιτία που το οδηγεί...
Ρε σεις γυναικες τί ειναι αυτά που λέτε??????????
Η ειλικρίνια και η αλήθεια δεν βλάπτει.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WhiteDrum : 07-06-09 στις 02:17. Αιτία: αρχαίο merge
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,995 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 01:26, 19-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από *marouli*
"Είσαι απο τα καλύτερα πράγματα που είχα ποτέ..."

Εγώ πάλι ξέρω ότι τα καλά πράγματα τα κρατάς,δεν τα διώχνεις..Που ζω??

Εγω θα τσαντιζομουν πιο πολυ που θα μ'ελεγε πραγμα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια