Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,815 μέλη και 2,441,795 μηνύματα σε 76,735 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 260 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

firefox @ usb flash disk

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:58, 17-03-06:

Αν εγκαταστησω τον firefox στον υπολογιστη και μετα παρω τον φακελο και τον κανω cut and paste θα εχω το επιθυμητο αποτελεσμα, δλδ θα εχω ενα firefox που σε οποιον υπολογιστη και αν κατσω θα εχω μεσα bookmarks, extension κτλ κτλ ;

Μετα τα coockies τι γινεται;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O cuto έγραψε: στις 14:53, 17-03-06:

δεν χρειαζεται να το κανεις αυτο.υπαρχει αντιστοιχη εκδοση firefox http://portableapps.com/apps/internet/browsers/portable_firefox
(γιατι δεν μου ζητησε να βαλω ονομα στο λινκ?)
οταν το κατεβασεις πες μας εντυπωσεις

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:15, 17-03-06:

Αν και ειναι αυτο που ζηταω, δεν ειναι κατι καινουργιο στην ουσια ειναι το ιδιο ο firefox μονο που δεν εχει setup. Το ιδιο ισχυει και το thunderbird που κατεβασα απο το παραπανω site
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 19:02, 25-05-10:

Και chrome.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια