zeitgeist των 90's

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
προχθες επεσα σε ενα τεραστιο πηγαδι τυχης και βρηκα την εμπνευση!! δηλαδη για να γραψω. που λετε, μου ηρθε ιδεα για μια καταπληκτικη πλοκη (να δω τι θα γινει βεβαια, παιζει και να μεινει σκετη ιδεα) και εχω αρχισει το γραψιμο. κυριος πρωταγωνιστης μου ειναι ο αλεξ, και πρωταγωνιστρια η νινα. μη ρωτατε για τα ονοματα, δεν ειχα καμια αναμειξη.αυτοι τα διαλεξαν.:confused:
τεσπα το θεμα ειναι ενα (βασικα ειναι δυο και για το αλλο θα αρχισω αλλο θρεντ): η υποθεση εξελισσεται στα 90's και θελω βοηθεια: επειδη εγω τοτε ημουν μικρουλα και αναισθητη, δεν ξερω ποιο και τι στιλ ηταν το zeitgeist (το πνευμα της εποχης). ξερει κανενας να μου πει;;
δεν ξερω αν καταλαβαινετε..........εννοω πως ζουσε ο κοσμος, τι σταση ζωης υπηρχε, τι αποψεις κυκλοφορουσαν......τι πραγματα συνεβαιναν και ποιες ηταν οι αντιδρασεις, γενικα, τετοια ερωτηματα...:hmm: ..βοηθειαααααααααααααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top