Συνέχεια μετά από "φάση"

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν τον κοβω να πολυενδιαφερεται...
Μωρο μου οταν ενας αντρας σε γουσταρει κοβει το σβερκο του.
Πανε βρες εναν τετοιο.:)

Με κομμένο σβέρκο;;;; :eek:
Είπαμε, το κεφάλι δεν είναι το ισχυρό τους σημείο, ... αλλά όχι κι έτσι!!! :P:P

Χωρίς πλάκα τώρα ... κι εγώ "χλιαρό" τον βλέπω.
Όταν γουστάρει κάποιος, όχι μόνο δεν βρίσκει εμπόδια, μη σου πω ότι τα περνάει, όπως θα πέρναγε η Ισιμπάγιεβα τον πήχη στο ένα μέτρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
περσι το καλοκαιρι που γνωριστηκαμε εδειχνε καθαρα το ενδιαφερον του με το βλεμμα του την συμπεριφορα του μεχρι και την αγκαλια του....μαλιστα επειδη εφυγε πρωτος απο το μερος που κανουμε διακοπες με επαιρνε συνεχεια τηλεφωνο και μηνυματα εστελνε και μου ειχε πει οτι ειχε ηρεμησει η ψυχη του μαζι μου....αυτο ειχε συνεχιστει για περισοοτερο απο οσο πιστευα....ομως φετος αλλαξε την συμπεριφορα του γενικοτερα...ομως αυτος αρχισε να μου κανει νοηματα και διαφορα τετοια για να μου τραβηξει την προσοχη και γενικα μια μερα πριν φυγει φαινοταν νευρικος και δν ηξερε τι ακριβως να κανει....επειδη ομως τωρα εφυγε και ειναι σε ενα νησι με παρεα δεν θελω να τον ενοχλησω και να το παρει και πανω του και σκεφτηκα την μερα που θα φευγω για αθηνα και αυτος επιστρεφει ξανα εδω να τον παρω και να του πω να βγουμε για ενα καφε....αλλα δεν ξερω πως να τον πεισω να ερθει γιατι μπορει να μου πει πως ειναι και κουρασμενος.....θελω και την γνωμη των αγοριων αν το δει κανεις....και κανα τροπο να ξεκολλησω αν τα πραγματα δεν πανε καλα....γιατι το ειχα καταφερει και τωρα που εγινε οτι εγινε τον σκεφτομαι παλι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
μιληστε και προτεινε του να βρεθειτε
αν πει οχι, πες του τοτε οτι θελεις κατι να συζητησετε ή κατι να του δωσεις
ελπιζω να τσιμπησει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
αυτο σκεφτομαι και γω...πριν εμαθα ομως κατι αν και δεν ειναι σιγουρο...ειχαμε μαζευτει ολοι μαζι εγω η αδερφη μου αυτος και η παρεα μας και καποια στιγμη που εγω ειχα φυγει λιγακι ο φιλος του ακουσε η αδερφη μου να του λεει να βαλει το νερο στο αυλακι και μετα ηρθε και με βρηκε αυτος και μου ειπε να παμε μια βολτα μαζι και οταν πηγαμε μαζι με τους αλλους λεει αυτος υστερα απο λιγο ποιος θα ερθει μαζι μου και ειπε ο φιλος του να πας εγω τι σημαινει αυτο που του ειπε ο φιλος του αν ειναι για μενα οπως καταλαβε απο το υφος του η αδερφη μου και ειναι καλο? α και κατι ακομη!καποια στιγμη για αρκετη ωρα εγω τον πειραζα και αυτος ειχε ενα πλατυ χαμογελο και του αρεσε και του ειπε ο φιλος του ρε συ γιατι εχεις αυτο το ηλιθιο χαμογελο ειναι καλο αυτο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ε και γιατι δεν ρωτας την αδερφη σου τι συμβαινει μπας και ξερει τιποτα??αν και μου φαινεται καλη εξελιξη:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
δεν ξερει κατι παραπανω γιατι την ρωτησα..παντως και αυτης της φανηκε οτι ειναι καπως διαφορετικος απο περσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι αμα ηθελε θα σου ειχε ζητησει ηδη σχεση και εφοσον δεν το χει κανει δεν θελει!αρα θα ελεγα να μν του κανεις συζητηση περι τουτου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
τελικά τι έγινε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top