Καλή πρωταπριλιά!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σήμερα όσοι μπήκατε στο στέκι μάλλον θα χρειαζόσασταν καθρέφτη ως ...απαραίτητο αξεσουάρ για να διαβάσετε τα γραφόμενα. Ειδικά οι χρήστες του Internet Explorer βίωσαν την φάρσα ακριβώς όπως την εμπνευστήκαμε. Σε firefox ήταν κάπως ...ευκολότερα τα πράγματα. Πάντως το αξιοπερίεργο είναι οτι έγιναν μηνύματα παρά τις αντίξοες συνθήκες!
Βέβαια απο το μεσημέρι και μετά οι περισσότεροι το καταλάβαιναν αλλά το πρωί έλαβα πόσα μηνύματα στο msn για το "πρόβλημα που έχει το στέκι" :rofl:
Για να μην μακρυγορώ, σε όσους το έχαψαν, σε όσους μίλαγαν για συνομωσία της αλκαιντα για να μας εξοντώσει αλλά και σε όσους εκνευρίστηκαν...
ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ!

Ψ. Επυσινάπτω screenshot για όσους το έχασαν. Το screenshot είναι απο Internet Explorer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • april_fools.gif
    april_fools.gif
    184.7 KB · Εμφανίσεις: 315

astrapogiannos

Νεοφερμένος

Ο astrapogiannos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Νot funny at all, αλλά καλή προσπάθεια...
Και του χρόνου με κάτι πιο έξυπνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πρωτότυπο ήταν,αλλά άπο ένα σημείο και μετα έγινε κουραστικό:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
Βασικά αρκούντως αισχρό ήταν!:redface: Άντε και του χρόνου! :clapup:

ΥΓ: Υπάρχει ακόμα άνθρωπος που χρησιμοποιεί ΙΕ;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κι εγώ firefox έχω,αλλά το δοκίμασα και στον ΙΕ να δω πώς ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Για να μην μακρυγορώ, σε όσους το έχαψαν, σε όσους μίλαγαν για συνομωσία της αλκαιντα για να μας εξοντώσει αλλά και σε όσους εκνευρίστηκαν...

ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ!
Κρίμα, κι εγώ που πραγματικά νόμισα ότι θα μας έλεγε και το αλ τζαζίρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Πρωτότυπο ήταν,αλλά άπο ένα σημείο και μετα έγινε κουραστικό:/:
E έπρεπε να το αφήσουμε κάποιες ώρες για να το δουν όλοι! Αλλιώς δεν θα είχε νόημα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εμένα μ'άρεσε! :) ήταν αρκετά έξυπνο κι ας ήταν λιγάκι κουραστικό..!είχε πλάκα!!:clapup: χεχεε!καλή Πρωταπριλιά σε όλους!!! :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Ωραιο ηταν το αστειακι σου! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Kαλό μήνα λοιπόν σε όλους μας:clapup: :clapup: :clapup:
Κι ελπίζω να μην συνεχιστεί τόσο ανάποδα όσο μπήκε:P :P :D :D
Θεωρώ ότι παρόλο που ήταν "ασυνήθιστο" καθώς έγινε κουραστικό ή εκνευριστικό ή απέτρεψε την διμιουργία πολλών μηνυμάτων ήταν αρκετά πρωτότυπο και χρειάστηκε κότσια και απο τους δύο αντμιν προκειμένου να ρισκάρουν να εκνευρίσουν κάποια μέλη για να μην καταλήξουν να κάνουν κάτι κοινότυπο(εξάλλου τώρα κατέχουμε και παγκόσμια αποκλειστικότητα ως το μοναδικό σαιτ που οι χρήστες του διάβαζαν και κάποιοι πιο "γενναίοι" πόσταραν κιόλας ανάποδα επι 24 ώρες).:)

Μάλλον εγώ είμαι ο τλτ άνθρωπος που χρησιμοποιεί ΙΕ ε;:(
Πάντως όταν άνοιξα την σελίδα το πρωί πέθαινα στα γέλια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αντε καλο μηνα σε ολους μας παιδια και οπως ειπε το "κλεφτρονι και τζεντλεμαν κλεφτρονι" μπηκε ναποδα το στεκι αλλα ας συνεχισει στα ισια και ομοραφα τοσο ο μηνας οσο και το καλοκαιρι που μας ερχεται...
Οσο για το αστειο....:mad: Ενα εχω να πω...τοσο στην Μισελ οσο και στον αντρα της μεσα στις επομενες μερες θα αποσταλει εξωδικο για να μου πληρωασουν επισκεψη σε οφθαλμιατρο, ψυχικη οδυνη γιατι νομισα οτι κατεβηκαν εξψγηιοινοι και εφεραν τα πανω κατω (ΝΑΙ!κυκλοφορουσα με καπελακι απο αλουμινοχαρτο για να μην μου διαβασουν την σκεψη), οσο και γιατι με εκανε να μην ξερω που παν τα τεσσερα!:P :D :tongue: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ δεν το δοκίμασα σε IE :(, οπότε δεν κατάλαβα πλήρως το αστείο της υπόθεσης.. :P Κουράστηκα ακόμη και σε firefox όμως...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
είμαι η μόνη που χτες το πρωί τα είδε όλα κανονικά :D (σας την έσκασα:P)

ηθικόν δίδαγμα: ξυπνάτε νωρίς:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
είμαι η μόνη που χτες το πρωί τα είδε όλα κανονικά :D (σας την έσκασα:P)

ηθικόν δίδαγμα: ξυπνάτε νωρίς:bleh:
Πόσο νωρίς??Απ'τις 9 ήμουν steki χτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό μπήκε κατα τις 8-8:30. Η dooo μπήκε πιο νωρίς, την είχα δει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ πάλι απόρησα που ξύπνησε η Μισέλ τόσο πρωί για να μας κανει πλάκα:P :P :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
A τις τελευταίες μέρες ξυπνάω πολύ νωρίς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
A τις τελευταίες μέρες ξυπνάω πολύ νωρίς!


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο γιατρός τι σου είπε;:P :P :P :D :D :D

Ξυπνάς που ξυπνάς μήπως να πάταγες και σε κανένα μάθημα;
Ευκαιρία είναι μιας και ούτως ή αλλως σηκώνεσαι νωρίς.
Φιλική συμβουλή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στα ειπα και απο τον msn michele! ΠΟλυ καλη φαρσα, μαλλον η καλητερη που μου εοχυν κανει! Καλοσκεμενει και καλαοδουλεμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
καλό ήταν εγώ postαρα ανάποδα ωραίο αλλά μου βγήκαν τα μάτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top