Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,622 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 223 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρειάζομαι οπωσδήποτε PCI-E κάρτα

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:06, 09-04-06:

Πρόσφοτα έκανα μια παραγγελία για μητρικη ... αλλά είχα ξεχάσει ότι η κάρτα γραφικών μου είναι AGP ψάχνω μια φτηνή κάρτουλα PCI-E με τσιπάκι κατι σαν 9800se
Θελω η καρτα να υπάρχει στο e-shop.gr αλλά και να είναι ΑΤΙ μιας και εχω ασχημες εμπειριες απο ATI.

Καλλιτερα να μην κοστιζει πανω 100Ε αν και θα προτιμουσα μια στα 80
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 20:27, 09-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Θελω η καρτα να υπάρχει στο e-shop.gr αλλά και να είναι ΑΤΙ μιας και εχω ασχημες εμπειριες απο ATI.
Μας μπερδεύεις Πάνο!!
Τελικά θες να είναι ΑΤΙ ή όχι;
Αν ναι, στο e-shop είδα αυτήν που μου φαίνεται αρκετά καλή, και είναι μέσα στα χρήματα που ζητάς.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:50, 09-04-06:

ναι ATI ψαχνω ...

χμμμ οντως καλο ακουγεται ... μου αρεσε πολυ το AVIVO
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,324 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 22:25, 09-04-06:

Ναι αλλά για να δεις σε High Definition δεν θες και οθόνη που να το υποστηρίζει;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:35, 09-04-06:

Α ναι; ... βασικα δεν εχω ιδεα τι ειναι το AVIVO
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:59, 10-04-06:

Τελικά αγόρασα αυτή http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.513176 ωστε να μην εχω και το θορυβο του fan
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,324 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 18:10, 10-04-06:

ASUS??? Αντί της MSI προτίμησες ASUS; Χεχ.... Καλή υπομονή! Εγω έχω την ASUS N6600 και πάει για σούτα. Φυσικά αν βρω MSI χτυπάω αβέρτα αλλά άντε να δω που θα βρω τώρα σε AGP

Βέβαια επειδή μόνο εγω είμαι γκαντέμης με τις κάρτες γραφικών, ευχομαι καλορίζικη να σου είναι!

Λίγο άσχετο με το θέμα αλλά θα του ανάψω λαμπάδα αν ξέρει κάποιος την απάντηση: Αν παω την κάρτα γραφικών πίσω στο Πλαίσιο μπορώ να ζητήσω τα χρήματά μου πίσω ή έστω να αγοράσω κάποιο άλλο προϊόν με την ίδια τιμή (με πιστωτικό να παω να πάρω κάτι άλλο ισάξιο). Θέλω να προμηθευτώ κάρτα απο αλλού! (Δε φέρνουν MSI εκεί)
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:14, 10-04-06:

Λεφτα δεν δινουν, ωστοσο μπορεις να παρεις κατι αλλο με τα ιδια χρηματα εφοσον δεχτουν την αλλαγη ...

Υ.γ.: Δεν θελω να μου να αναψεις λαμπαδα
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 18:26, 10-04-06:

Θα τη δεχτούν για να μη τους πάρει και τους σηκώσει. Ξέρω δε φταίνε αυτοί, το τσιπάκι της Nvidia είναι ελλατωματικό στη σειρά 6 αλλά όπως και να χει, εγγύηση είναι αυτή Πάνο μου, τι να τους κάνω...

Ευχαριστώ για την απάντηση και άντε δε σου ανάβω λαμπάδα όπως ζητάς αλλά στην επόμενη εκπομπή μου θα σου αφιερώσω τραγουδάκι!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:46, 10-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Θα τη δεχτούν για να μη τους πάρει και τους σηκώσει. Ξέρω δε φταίνε αυτοί, το τσιπάκι της Nvidia είναι ελλατωματικό στη σειρά 6 αλλά όπως και να χει, εγγύηση είναι αυτή Πάνο μου, τι να τους κάνω...
Σου ευχομαι να βγαλεις ακρη
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια