Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,565 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 120 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θέλω να αγοράσω κλιματιστικό

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:54, 24-04-06:

Για το δωματιο μου ... περιπου ποσο θα κοστισει; Αξιζει να δώσω κατι παραπάνω για μάρκα ή να πάρω το φτηνότερο;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 18:11, 24-04-06:

παρε ενα φτηνο μεχρι 180 ευρω κ αμα χαλασει το πετας κ περνεις αλλο μηχανημα ειναι
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:26, 24-04-06:

Αυτο που σκεφτομαι ειναι μηπως κανει υπερβολικο θορυβο
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 18:28, 24-04-06:

μπα οχι εχω 3 τετοια στο σπιτι μιοα χαρα δουλευουν το παλιο που ηταν μαρκας εκανε τρελλο θορυβο
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:32, 24-04-06:

Παντως εχω δει καποια της LG που ειναι απιστευτα ομορφα ... αλλα δεν τολμω να ρωτησω τιμη
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 18:33, 24-04-06:

αστο καλυτερα θα σου φυγει η μαγκια
Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 308 μηνύματα.

O kynofilos έγραψε: στις 19:56, 24-04-06:

Η ψυκτική απόδοση έχει σημασία, για ένα μικρό δωμάτιο 8-9000 BTU πρέπει να αρκούν και η τιμή για αυτή την απόδοση είναι χαμηλή.
Ένα πρακτικό πρόβλημα είναι ο εξαερισμός του χώρου... πρέπει από κάπου να έρχεται και φρέσκος αέρας στο χώρο.
Επίσης αν το δωμάτιο έχει ήδη θέρμαση, ίσως προτιμήσεις και ένα μόνο ψύξη, που είναι ακόμα οικονομικότερο.
Να είναι και οικολογικού φρέον με έγκριση ποιότητας της Ευρωπαϊκής Ένωσης.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:05, 24-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από kynofilos
Η ψυκτική απόδοση έχει σημασία, για ένα μικρό δωμάτιο 8-9000 BTU πρέπει να αρκούν και η τιμή για αυτή την απόδοση είναι χαμηλή.
Η τιμη των 180 ειναι μικρη για ενα 9000 btu ή μεγαλη;
Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 308 μηνύματα.

O kynofilos έγραψε: στις 20:33, 24-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Η τιμη των 180 ειναι μικρη για ενα 9000 btu ή μεγαλη;
Είναι πολύ καλή
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:55, 24-04-06:

όποιο και αν αγοράσεις τελικά, το νου σου στο πόσες ώρες το χρησιμοποιείς... πρώτον τα περισσότερα ξηραίνουν τον αέρα και δεύτερον, ΟΛΑ ανεβάζουν την ΔΕΗ στα ύψη!!!!! Προσπάθησε να μην το χρησιμοποιείς συνεχώς αλλά όταν πραγματικά το έχεις ανάγκη και δεν αντέχεις με τίποτα την ζέστη!
1
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:15, 24-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από kynofilos
Είναι πολύ καλή
δλδ να υπολογιζω γυρο στα 200 ... χμμ οσο για την ΔΕΗ ευτυχως που το καλοκαιρι θα ειμαι θεσ.
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 350 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 11:32, 28-04-06:

Αν κατάλαβα καλά χρειάζεσαι κλιματιστικό για θέρμανση....αν σωστά κατάλαβα τότε το κλιματιστικό θα πρέπει να είναι inverter δηλάδη να αποδίδει και σε χαμηλές θερμοκρασίες.....από οικονομικής απόψεως τα inverter δεν είναι φθηνά......ξεφεύγουν κατά πολύ από τα 200€.....από απόψεως ΔΕΗ είναι πολύ πιο οικονομικά από το πετρέλαιο.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:06, 28-04-06:

για ψυξη το θελω ...
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,894 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 18:11, 28-04-06:

ασε εξπ. επειδή ψάχνομαι και εγώ για ένα 9άρι, και ένα 18άρι, η LG είναι πολύ πιασοπωπέ. 1200 ευρά σύνολο (χωρίς τοποθέτηση). Μέχρι στιγμής βρήκα τα fidji με 780 ευρώ και τα δύο + τοποθέτηση, αλλά πολύ μούφα μου φαίνονται...

μάλιστα σκέφτηκα και το ενδεχόμενο της μειωμένης τιμής αν πρόκειται μόνο για ψύξη, αλλά δε. Δεν έχω πάει ακόμα κωτσόβολο, μπας και βρω κάτι πιο φτηνό, αν και δε νομίζω. Για να δούμε αν παίξει καμιά προσφορά τώρα που έρχεται καλοκαίρι.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:14, 28-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
ασε εξπ. επειδή ψάχνομαι και εγώ για ένα 9άρι, και ένα 18άρι, η LG είναι πολύ πιασοπωπέ. 1200 ευρά σύνολο (χωρίς τοποθέτηση). Μέχρι στιγμής βρήκα τα fidji με 780 ευρώ και τα δύο + τοποθέτηση, αλλά πολύ μούφα μου φαίνονται...

μάλιστα σκέφτηκα και το ενδεχόμενο της μειωμένης τιμής αν πρόκειται μόνο για ψύξη, αλλά δε. Δεν έχω πάει ακόμα κωτσόβολο, μπας και βρω κάτι πιο φτηνό, αν και δε νομίζω. Για να δούμε αν παίξει καμιά προσφορά τώρα που έρχεται καλοκαίρι.
Καλα άστο.... είχα πάει εγώ τον χειμώνα που ήθελα ένα 18άρι μόνο... μέσος όρος τιμής ήταν στα 1200 τοποθετημένο...
τα πήραμε και μεις κρανίο και δεν το πήραμε αλλά πήραμε τεράστια τηλεόραση με 800
Επειδή με ενδιαφέρει και μένα το θέμα 18, αν βρεις κάτι οικονομικό, σφύραμ καλομ νι?
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 350 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 18:15, 28-04-06:

Τσάμπα έγραφα δηλαδή!!!!
Οκ....για απλό κλιματιστικό δεν γνωρίζω και πολλά για να σε βοηθήσω!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 18:17, 28-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Επειδή με ενδιαφέρει και μένα το θέμα 18, αν βρεις κάτι οικονομικό, σφύραμ καλομ νι?
αν είναι το τελευταίο στο στοκ, όσι

αλλά νι

πιο φτηνά δεν έρχεται ο μαύρος με τα πλατανοφυλλα, ορέ συντρόφια?
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:24, 28-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo

1200 να υποθεσω για το 18αρι ετσι; Τα 9αρια απο τι καταλαβα ειναι γυρω στα 200-500? σωστα;
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 18:37, 28-04-06:

όλα μαζί 1200 (και το 9αρι και το 18αρι). το 9αρι είχε περιπου 300κατι.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:41, 28-04-06:

πολυ ομορφα ... ανετα μπορω να δωσω 300?

Παντως τα LG σε ομορφα ειναι τελεια ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια