Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντως εμένα τα Λαλάρια δεν μου άρεσαν. Η αγαπημένη μου παραλία ήταν η Βρωμόλιμνος με το beach bar. Καθόμασταν μέχρι να βραδιάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πέρασα τέλεια και αρνούμαι να δεχτώ ότι τελείωσε!!!!! Ακόμα κοιτάω τις φωτογραφίες, ξανά και ξανά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν θέλω ηττοπάθειες!!!! :pfff:
Δεν έχει τελειώσει ακόμα το καλοκαίρι!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Όχι όχι όχι όχι όχι όχι!:clapup:
Κρίμα πάντως! Κάθε καλοκαίρι περνάει πιο γρήγορα από το προηγούμενο...
...και αυτό γιατί περνάμε καλά... ξεκινάνε και τα σχολεία*...

*νόμισμα με 2 όψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia_del2

Νεοφερμένος

Η Ναταλία... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μπορεί να γυρίσει πίσω ο χρόνος να έχω έναν ακόμα μήνα...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Όσο δεν ευχόμαστε καλό χειμώνα, το καλοκαίρι δε φεύγει! Τ'ακούς Μπόρατ; :P :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όσο δεν ευχόμαστε καλό χειμώνα, το καλοκαίρι δε φεύγει! Τ'ακούς Μπόρατ; :P :mad:




Kαλό χειμώνα λέμε!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
ΚΑλό χειμώνα είπαμε!!!!!?:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
για μένα δεν έχουν σημασία πχια οι εποχές:P
Ομολογώ πάντως ότι το ελαφρύ αεράκι και η θερμοκρασία στους 28-30 βαθμούς μου αρέσει πολύ!!!
για πρώτη φορά σε ΟΛΟΚΛΗΡΟ το φετινό καλοκαίρι, καθίσαμε στο μπαλκόνι το απόγευμα και κάναμε ποδηλατάκι την Πίκυ πέρα -δώθε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το καλοκαίρι δεν έχει τελειώσει και δεν θα τελειώσει μέχρι να το πούμε εμείς.- :rant:







:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Το πιστεύετε ότι πέρασε κιόλας το καλοκαίρι ?

Βρε δεν είναι ότι τελείωσε το καλοκαίρι...απλά αρχίζει το φθινώπορο!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν ξερω τι λετε εσεις, αλλα εγω ειμαι ακομα σε αδεια και θα παω θαλασσα!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν ξερω τι λετε εσεις, αλλα εγω ειμαι ακομα σε αδεια και θα παω θαλασσα!:devil:
:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
To καλοκαίρι θα τελειώσει μόλις ανοίξουν τα σχολεία!!!
Κι αυτό δηλαδή...άμα θέλετε το ξανά συζητάμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Δεν το πιστευω, αλλα ο καιρος απεξω κανει ο,τι μπορει για να με πεισει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia_del2

Νεοφερμένος

Η Ναταλία... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Και να ΄ταν μόνο ο καιρός...μουτζούφληδες τύποι στο θυμίζουν συνεχώς..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
όχι όχι όχι και πάλι όχι...παιδιά αυτό το καλοκαίρι ήταν ένα από τα καλύτερα της ζωής μου...γύρισα απο τις ξέφρενες διακοπές μου την περασμένη Δευτέρα,κι ακόμη δεν έχω προσαρμοστεί..καλά κι ούτε κάτι τέτοιο προβλέπεται στην επόμενη βδομάδα τουλάχιστον...
λοιπόν,αυτό το καλοκαίρι ήταν το πρώτο που έκατσα σπίτι μου μόλις 5 μέρες!!κι αυτές σκορπισμένες κι όχι όλες μαζί..φανταστείτε γύρες που έριξα...
από την μια πλευρά πιστεύω ότι πέρασα τόοσο τέλεια,γνώρισα τόοοσο νέο και άκρως ενδιαφέροντα κόσμο,έριξα τόσο γέλιο και τόοοσο χορό που μετά από κάποιο σημείο θα έπρεπε να σταματήσω..
Από την άλλη όμως,αυτό είναι το κακό με το καλοκαίρι.ότι και δεν καταλαβαίνεις για πότε περνάει και μετά από λίγο καιρό κάθεσαι και λες ααχ και να'χα μια ακόμη μέρα εκεί με αυτούς να κάνω αυτό κι εκείνο...εγώ ήδη αναπολώ και δεν λέω να διαβάσω για την εξεταστική που έρχεται..ουπς!!κακό αυτό ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
όχι καλέ, κάτσε απόλαυσέ το :D
όταν στενέψουν τα περιθώρια θα στωθείς ούτως ή άλλως να διαβάσεις
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
μπααα...αμα κρίνω από την εξεταστική του Ιουνίιιου...μάλλον ούτε όταν στενέψουν τα περιθώρια δεν θα στρωθώ...χαχαχα.ε δεν πειράζει,άλλωστε το πολύ να μου μείνει ένα μάθημα και μπαίνω τρίτο έτος,είμαι πολύ χαλαρά :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top