Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,537 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 115 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 552 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 15:51, 14-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nana
Άλλη μία ερώτηση προς ΟΛΟΥΣ:

Έχετε πάει ποτέ σε νησί χωρίς να έχετε κλείσει προηγουμένως δωμάτιο; Πετυχαίνει αυτό το σύστημα; Μετά από πόση ώρα περίπου βρίσκετε; Αφού ΟΛΟΙ μου λένε τώρα ότι δεν έχουν, πώς είναι δυνατόν να έχουν όταν πάω εκεί;;; Παίζει κάποια απατεωνίτσα;;;
Δεν ξέρω αν παίζει καποια απατεωνίτσα αλλά εμείς κάθε χρόνο αυτό κάνουμε (πάμε έτσι στο αβλεπές και ψάχνουμε κατάλυμμα επί τόπου). Υπάρχει περίπτωση να ψιλοβασανιστείς αν δεν το συνηθίζεις (μπορεί ας πούμε να φτάσεις το πρωί και να βρεις δωμάτιο που να σ'αρέσει το βράδυ, μπορεί και να'σαι τυχερή και να βρεις με την πρώτη -μου'χουν τύχει και τα δύο) αλλά σίγουρα θα βρεις κάτι, εμείς ποτέ δεν ξεμείναμε κι ας μας λέγανε απ'τα τηλέφωνα πριν ΟΛΟΙ πως δεν είχανε (πηγαίνουμε διακοπές πάντα Αύγουστο που τα πράματα είναι φουλ, και ψάχνουμε πάντα τελευταία στιγμή από τηλέφωνα κ έτσι, δε βρίσκουμε κ πάραυτα, πηγαίνουμε! και ό,τι προκύψει, λολ)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 18:05, 14-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nana
Άλλη μία ερώτηση προς ΟΛΟΥΣ:

Έχετε πάει ποτέ σε νησί χωρίς να έχετε κλείσει προηγουμένως δωμάτιο; Πετυχαίνει αυτό το σύστημα; Μετά από πόση ώρα περίπου βρίσκετε; Αφού ΟΛΟΙ μου λένε τώρα ότι δεν έχουν, πώς είναι δυνατόν να έχουν όταν πάω εκεί;;; Παίζει κάποια απατεωνίτσα;;;
Δεν ειναι θεμα απατεωνιας απλα, μπορει να πεσεις πανω σε καποια ακυρωση.
Το εχω κανει αρκετες φορες, και καθε φορα εβρισκα δωματιο. Βεβαια, ειναι λιγο ταλαιπωρια να πηγαινοερχεσαι σαν τρελη (για μενα λεω) με τις βαλιτσες στο χερι, αλλα εμεις δεν ειχαμε προβλημα. Αν δεν αντεχεις να "συρθεις" βασικα μην το επιχειρησεις, διαφορετικα εχει και τον χαβαλε του.
Αυτο βεβαια δεν ξερω αν ισχυει για νησια οπως Μυκονος, Παρος κλπ (ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ΔΕΝ ισχυει) αλλα για πιο νορμαλ καταστασεις σιγουρα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 14:54, 22-07-06:

Σε λίγες ώρες σαλπάρω για Νάξο και στις 28 θα πάω Σαντορίνη! Καλές διακοπές σε όσους θα πάνε, καλά να περάσουν και όσοι θα μείνουν πίσω! Να είστε όλοι καλά και να χαμογελάτε πάντα!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:55, 23-07-06:

Α ρε τυχερό φουρνάκι, παρε με μαζί σου Σαντορίνηηη
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 21:27, 01-08-06:

Αποφασίστηκε! Σε μία βδομάδα φεύγουμε για Κέρκυρα
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 863 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:55, 30-05-07:

νομιζω ο τιτλος τα λεει ολα.... για πειτεεεεεεεεεε...που θα πατε;
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 09:58, 30-05-07:

Είναι πολύ νωρίς ακόμα, άλλωστε δεν σχεδιάζουμε σχεδόν ποτέ.
Φορτώνουμε τις σκηνές και τα παρελκόμενα στα αυτοκίνητα, και φεύγουμε πολλές φορές χωρίς συγκεκριμένο προορισμό.
Φέτος πάντως έχει πέσει στο τραπέζι η ιδέα για Νότια....
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 863 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:59, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Είναι πολύ νωρίς ακόμα, άλλωστε δεν σχεδιάζουμε σχεδόν ποτέ.
Φορτώνουμε τις σκηνές και τα παρελκόμενα στα αυτοκίνητα, και φεύγουμε πολλές φορές χωρίς συγκεκριμένο προορισμό.
Φέτος πάντως έχει πέσει στο τραπέζι η ιδέα για Νότια....

που νοτια πειρατη; κρητη;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:59, 30-05-07:

Μωρό μου για πες που θα με πας το καλοκαίρι να μάθω κι εγώ..
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 09:59, 30-05-07:

τον Νοεμβρη θα παμε γυρο της Πελλοπονησου..
τον Ιανουριο Καρδιτσα κ μπορει Θεσσαλονηκη
κ τον Φεβρουαριο... Παρισι
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 10:00, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
τον Νοεμβρη θα παμε γυρο της Πελλοπονησου..
τον Ιανουριο Καρδιτσα κ μπορει Θεσσαλονηκη
κ τον Φεβρουαριο... Παρισι
οταν ερθετε σαλονικα καρεκλακι να μη μας ξεχασετε

εμεις λεμε το γυρο της πελοποννησου τον ιουλιο.θα περασουμε τελεια!!!!
καρεκλακι θα σου δωσω πληροφοριες μια και θα πας μετα απο μενα
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 10:03, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
που νοτια πειρατη; κρητη;
Ναι, νότια κρήτη στα νησάκια που είναι απέναντι προς το Λιβυκό.
Αλλά ακόμα είναι νωρίς για κάποιον που δεν προγραμματίζει ποτέ και τίποτα.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 10:06, 30-05-07:

κεφαλονιά και καλάβρυτα...δυο βδομάδες ξενοιασιάς δε τις αλλάζω με τίποτα
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 10:09, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
κεφαλονιά και καλάβρυτα...δυο βδομάδες ξενοιασιάς δε τις αλλάζω με τίποτα
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 10:09, 30-05-07:

Ναι ρε αν ερθουμε σιγουρα...
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 10:14, 30-05-07:

στο χωριό μου μισή ώρα από τα καλάβρυτα, μη κάνεις έτσι παιδί μου. είναι ωραίο να ακούς προβατάκια το πρωί.....
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 10:25, 30-05-07:

Μωρέ μια χαρά είναι να ακούς προβατάκια το πρωί, κι άλλα πολύ όμορφα του βουνού, όμως δεν θα πω τίποτα, είναι το χωριό σου και το σέβομαι, αλλά μπορεί να γίνει κάτι επιτέλους και να μην ξαναπατίσω το πόδι μου εκεί πάνω.....!!!!!!!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 10:29, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Μωρέ μια χαρά είναι να ακούς προβατάκια το πρωί, κι άλλα πολύ όμορφα του βουνού, όμως δεν θα πω τίποτα, είναι το χωριό σου και το σέβομαι, αλλά μπορεί να γίνει κάτι επιτέλους και να μην ξαναπατίσω το πόδι μου εκεί πάνω.....!!!!!!!
εσύ το βλέπεις από άποψη δουλειάς, εγώ απλά αναρωτιέμαι που θα βρω καλύτερα κλαρίνα στα πανηγύρια
(ψήνω και τον νησιώτη σύζυγο σγα σγα και τα συνηθίζει)
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:34, 30-05-07:

Φέτος... πουθενά
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 10:35, 30-05-07:

γιατι κουεδινι; λογω του ωριωνα;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια