_Unin_.exe

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Από προχθές το νόρτον μου βρισκει τον παραπάνω ιό στον φορητό που λέει ότι ανήκει στην κατηγορία adware top search αλλά δεν τον σβήνει..Δοκίμασα και με adaware και spybot αλλά και πάλι τίποτα..:( Μήπως ξέρει κανένας τι ακριβώς είναι και πως να τον σβήσω? Δεν παρατήρησα κάποιο πρόβλημα στην λειτουργία του γενικότερα...Το γεγονός ότι είναι exe με προβληματίζει ιδιαίτερα μπορώ να πω..Any ideas από τους experts του site???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
δοκιμασε της λυσεις που προτεινουν εδω

https://www.geekstogo.com/forum/index.php?showtopic=21995
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εγω παλι οσο εψαξα στο google δεν βρηκα τπτ αξιολογο ... τελικα τι εκανες με το θεμα diddle
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
κ εγώ το είχα ψάξει στο google αλλα δεν είχα βρει τίποτα.Τον πήγα στο multirama και σήμερα πήγα και τον πήρα ακριβώς όπως ήταν και πριν.Τίποτα δεν έκαναν...Επαγγελματίες σου λένε μετά...Οχι πως δεν το περίμενα αλλά τέσπα..Μια άλλη φορά,παλιά βέβαια που δεν ήταν και πολύ γνωστός ο DSO EXPLOIT,τον είχε κολλήσει πάλι ο φορητός, τον είχα πάει λοιπόν για να μου τον σβήσουν και τελικά μου έκαναν φορμάτ για να τον σβήσουν!ενώ από τον κανονικό υπολογιστή τον έσβησα μόνη μου τις προάλλες...Δεν ξαναπατάω σε αυτούς.Ούτε καν απέξω απ το μαγαζί τους δε θα περνάω:mad: ..Ουφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ευχομαι να μην πληρωσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
ευχομαι να μην πληρωσες

Φυσικά και πλήρωσα!Ντάξει οχι κανα τεραστιο ποσό 15ευρουδάκια αλλά το δικαιολόγησαν ότι βρήκαν κάποιο άλλο worm και τρόγιαν που ήθελε σβήσιμο. Βέβαια το δικό μου νορτον,adaware και spybot δεν αναγνώριζαν τίποτα τώρα πως τα δικά τους το βρήκαν δεν ξέρω...(για φορμάτ παίρνουν κανα 30ευρω αλλά δεν είμαι σιγουρη δεν το θυμάμαι καλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αν έχεις λίγο χρόνο δοκίμασε να Postαρεις το πρόβλημά σου εδώ
Κάθε περίπτωση αναλαμβάνεται ξεχωριστά και τα παιδιά είναι ιδιαίτερα πρόθυμα να βοηθήσουν!
Εμένα με έχουν βοηθήσει επανειλημμένα.
Θα χρειαστεί να περιμένεις μια-δυο μέρες για απάντηση, αλλά κανένα post δεν περνάει απαρατήρητο και αν υπάρχει λύση, εκεί την ξέρουν ΣΙΓΟΥΡΑ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top