Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,068 μηνύματα σε 75,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 348 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

adsl και ΟΤΕ

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 10:13, 19-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Εγω για καποιο διαστημα ειχα 512 γραμμη και 384 συνδεση ... ε ειχα γυρω στα 5kb/s διαφορα απο τοτε που ειχα και τα 2 384
τα 5kb/s με συγχωρεις αλλα σιγα την αξιοποιηση!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:54, 19-08-06:

συμφωνω αλλα τοτε αξιοποιουσα πληρως την 384 συνδεση μου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 17:02, 19-08-06:

ναι οκ κατι ειναι και αυτο αλλα αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι οταν μιλησα για αξιοποιηση ενοουσα εχεις 768 απο τον isp εχεις και γραμμη 768. και δεν πιστευω να κανουν μονο το ενα απο τα δυο 768,1mb αναλογα κλπ και μετα να σου πουν ξερεις πληρωσε τον isp εμεις σου βαλαμε μονο γραμμη...ελπιζω τουλαχιστον!
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:11, 21-08-06:

Αξίζει οι ενδιαφερόμενοι να διαβάσουν το σημερινό δελτίο τύπου του οτε
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 20:20, 21-08-06:

Αν όντως ισχύει θα είναι πολύ καλό αυτό!!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 03:33, 22-08-06:

Όντως ισχυει
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:39, 22-08-06:

Επιτελους και κατι καλο!
Εμεις δλδ με τα modem που εχουμε θα πιανουμε διπλασιες ταχυτιτες; Δεν θα χρειαστε να παρουμε καινουργια;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 03:40, 22-08-06:

Όχι! δεν θα χρειαστει
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:42, 22-08-06:

Παλι καλα! Μα καλα δεν μπορει... ολο και καπου θα εχει καναι καπια λαδια ο ΟΤΕ...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 03:50, 22-08-06:

Μπα, μην ανησυχεις ... εγω το μονο που θελω να δω ειναι τι θα γινει με τις isp
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 04:03, 22-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Μπα, μην ανησυχεις ... εγω το μονο που θελω να δω ειναι τι θα γινει με τις isp
Αρσενικοί είναι οι παροχείς υπηρεσιών διαδικτύου σαν ορολογία (ο παροχέας)!

Η Forthnet θα αναβαθμίσει δωρεάν, το ίδιο και η ΟΤΕνετ.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 04:11, 22-08-06:

στις 5 η ωρα το πρωι επιτρεπεται να κανω καποιο λαθη φανταζομαι ....

Ευχομαι και οι υπολοιπες εταιριες να ακολουθησουν το ιδιο
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 20:17, 22-08-06:

Μου έστειλε e-mail η Forthnet ότι μόλις γίνει αναβάθμιση από τον ΟΤΕ θα γίνει και από τη Forthnet!!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 21:22, 22-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Jason93
Μου έστειλε e-mail η Forthnet ότι μόλις γίνει αναβάθμιση από τον ΟΤΕ θα γίνει και από τη Forthnet!!
Εγω είμαι με γραμμή ΟΤΕ 768/192 αλλά η Forthnet με έχει ακόμα στα 384/128. Θα αναβαθμίσει τους πελάτες της από Σεπτέμβρη. Η δικαιολογία είναι ότι θέλει να πληροφορηθεί πρώτα από τον ΟΤΕ για το ποιές γραμμές αναβαθμίστηκαν αλλά υποθέτω ότι η πραγματική αιτία είναι ότι θέλει να γλυτώσει bandwidth.

Η ΟΤΕνετ από την άλλη μεριά έχει ήδη αναβαθμίσει όλες (; ) τις συνδρομές της.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:04, 25-08-06:

Ρε παιδια συγουρα δεν πρεπει να αλλαξουμε modem router η κατι σχετικο; Εμενα με τις ιδιες ταχυτιτες συνεχιζει να πηγενει...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:08, 25-08-06:

H αναβαθμηση μπορει να αργησει να γινει στην ροδο ... αν θες παρε τον οτε μπας και σου πουν ποτε ακριβως
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:18, 25-08-06:

Νομιζα οτι ειχε γινει παντου, κατι τετιο ειχε αναφερθει εδω. Τεσπα, σε πιο τηλεφωνω να τον παρω; Στην εξυπιρετιση πελατων;
Παράθεση

Ακατέργαστος

Νεοφερμένος

Ο Ακατέργαστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Ακατέργαστος έγραψε: στις 15:40, 25-08-06:

Παιδιά εμένα μου είπε άτομο εμπιστοσύνης πως αυτό δεν θα είναι μόνιμο...! Θέλουν να δοκιμάσουν ένα καινούργιο δύκτιο, ή κάτι τέτοιο και θα γίνουν όπως πρώτα οι ταχύτητες στο τέλος του χρόνου...!!! Τώρα δεν ξέρω... συγνώμη αν σας ξενέρωσα ή σας έβαλα σε σκέψεις...
Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε....!!!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:07, 25-08-06:

Κοιτα στις 1/6 ξεκινησε το πιλοτικο προγραμμα που επελεγαν καποιους χρήστες που θα δοκιμασουν τις νεες ταχυτητες ... ΤΩΡΑ ομως αυτο ειναι μονιμο 100% ... διαβασε και τα δελτια τυπου ...
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 02:39, 01-09-06:

Αρχίσανε τα μπουκώματα. 768/192 γραμμή ΟΤΕ και συνδρομή Forthnet αναβαθμισμένη από σήμερα και πιάνω μόνο μέχρι 550-660kbps.

Στα 2Mbit δηλαδή οι άλλοι τι παίρνουν; Τα ... του Καράμπελα;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • ADSL και Caller ID - Από dooo
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-10 στις 08:08.
    • ADSL internet - Από integral
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-08-09 στις 21:53.
    • Τηλεφωνο-ADSL - Από Dark_kronos
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-04-09 στις 19:24.
    • Σύνδεση adsl - Από Fosa
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-09-08 στις 21:35.
    • Και εγένετο ... adsl - Από BReaTHeR
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-07-07 στις 17:27.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα