[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιατι καλε Μουν θεωρεις τρελλο το να μη φορεσει καποια στο εσωρουχο της?:worry:

Δεν είπε ότι το θεωρεί τρελό καλέ- απλά φαντάζομαι πως της φαντάζει περίεργο, επειδή ίσως εκείνη (όπως ούτε κι εγώ) δεν θα το έκανε :)


πς. συν το ότι ήθελε να πειράξει τη Μελιώ :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατι καλε Μουν θεωρεις τρελλο το να μη φορεσει καποια στο εσωρουχο της?
μην το φορατε εσεις και ολα καλα θα πανε ..να ειστε σιγουρες..:D;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Απο την αλλη το να μη φορεσεις εσωρουχο δεν ειναι ουτε χοντρο αλλα ουτε και ασχημο, αφου ουτως ή αλλως δε θα το ξερει κανεις, εκτος απο εσενα. Στην τελικη, σε κανει να νοιωθεις και σεξυ...:devil: Το μονο αρνητικο ειναι μη σηκωθεις απο την καρεκλα σου και εχεις μια σταμπα "να" στη φουστα σου...εαν καταλαβαινεις τι εννοω:P
Εαν συνοδευεσαι απο τον φιλο σου, εγω ψηφιζω το "καθολου εσωρουχο" :devil: και θα με θυμηθεις!;)
Μην υποτιμάτε ποτέ το εξασκημένο ανδρικό μάτι κυρίες μου...;):D

Που για αυτο,η απουσια / παρουσια / ταυτοποιηση του γυναικειου εσωρουχου γίνεται σχεδόν αυτόματα.

Συνεπώς,αν μια γυναικα ειναι α-σώρουχη (:D),θα το ξερουν,εκτός απο εκεινη και ολοι (οι ανδρες) οσοι τη θωπεύουν με τα ματια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Hept, υπαρχουν πλεον εσωρουχα που δε διαγραφουν ουτε στο ελαχιστο. Οσο εξασκημενο να ειναι το ματι του οποιουδηποτε, εν προκειμενω δε θα μπορεσει να καταληξει στο συμπερασμα που ανεφερες...Ειναι τεσταρισμενο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Hept, υπαρχουν πλεον εσωρουχα που δε διαγραφουν ουτε στο ελαχιστο. Οσο εξασκημενο να ειναι το ματι του οποιουδηποτε, εν προκειμενω δε θα μπορεσει να καταληξει στο συμπερασμα που ανεφερες...Ειναι τεσταρισμενο. :)

γτεν!....δε μπορει να εχω μεινει τόοοοοσο πίσω!!!:worry::):eek:

Πρεπει σφόδρα να παω για επιμόρφωση!!!!:D:):D:eek::eek:

Τωρα το να υπαρχουν εσωρουχα που δε διαγραφονται καθολου,δυσκολευομαι να το πιστεψω,ειδικα οταν το παντελονι ή η φουστα ειναι λεπτα και εφαρμοστα και ανοιχτου χρωματος. Καποιο απο τα στρινγκοκόρδονα θα φαινεται καπου,θα σφιγει σιγουρα το λαστιχο σε καποια σημεια τη μεση,αναγκαζοντας την γειτονική σαρκική χώρα να τονίζεται / ξεπροβαλλει περισσότερο...τα τελειώματα του θα φαινονται / διαγραφονται καποια στιγμή αναγκαστικα,οσο περιτεχνα και αν κρυφτουν πισω απο τις εσωτερικες φόδρες.......δε μπορει να ειναι αορατο! :confused::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
γτεν!....δε μπορει να εχω μεινει τόοοοοσο πίσω!!!:worry::):eek:

Πρεπει σφόδρα να παω για επιμόρφωση!!!!:D:):D:eek::eek:

Τωρα το να υπαρχουν εσωρουχα που δε διαγραφονται καθολου,δυσκολευομαι να το πιστεψω,ειδικα οταν το παντελονι ή η φουστα ειναι λεπτα και εφαρμοστα και ανοιχτου χρωματος. Καποιο απο τα στρινγκοκόρδονα θα φαινεται καπου,θα σφιγει σιγουρα το λαστιχο σε καποια σημεια τη μεση,αναγκαζοντας την γειτονική σαρκική χώρα να τονίζεται / ξεπροβαλλει περισσότερο...τα τελειώματα του θα φαινονται / διαγραφονται καποια στιγμή αναγκαστικα,οσο περιτεχνα και αν κρυφτουν πισω απο τις εσωτερικες φόδρες.......δε μπορει να ειναι αορατο! :confused::D

Υπαρχουν εκεινα που ειναι απο λεπτο υφασμα, χωρις ραφες και εαν επιλεξεις το σωστο νουμερο και οχι αυτο που θα ηθελες, τοτε δε θα σε σφιγγει, αλλα ουτε και θα διαγραφεται.

Να ενα απο αυτα:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Υπαρχουν εκεινα που ειναι απο λεπτο υφασμα, χωρις ραφες και εαν επιλεξεις το σωστο νουμερο και οχι αυτο που θα ηθελες, τοτε δε θα σε σφιγγει, αλλα ουτε και θα διαγραφεται.

Να ενα απο αυτα:



sloggi ειναι νεραιδα μου ετσι? γιατι και γω σ'αυτα αναφερομουν και τα χω δοκιμασει σε μπεζ χρωμα/του δερματος το καλοκαιρι με λινα και ειναι τρομερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Μην υποτιμάτε ποτέ το εξασκημένο ανδρικό μάτι κυρίες μου...;):D

Που για αυτο,η απουσια / παρουσια / ταυτοποιηση του γυναικειου εσωρουχου γίνεται σχεδόν αυτόματα.

Συνεπώς,αν μια γυναικα ειναι α-σώρουχη (:D),θα το ξερουν,εκτός απο εκεινη και ολοι (οι ανδρες) οσοι τη θωπεύουν με τα ματια....
you have a point ;)

παιδιά έχει δίκιο, κάποιοι άντρές είναι τόσο καλά εκπαιδευμένοι που ξεχωρίζουν τι βρακί φοράς απο χιλίομετρα :eek:
παθούσα από πρώην:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
κάτι που ποτέ δεν κατάλαβα..
στο κομμωτήριο ποια είναι η διαφορά από το φορμάρισμα με το χτένισμα-ίσιωμα?

(προβλήματα που έχει ο κόσμος..:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
10 euros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νομιζω οτι το φορμαρισμα ειναι ενα απλο στεγνωμα...και δε νομιζω οτι χρεωνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Λεπόοον :)
κοριτσούδια μου καταρχήν ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις σας
όμως ... εννοείται πως για να προβληματιστώ πάει να πει πως τα στριγκ με τη συγκεκριμένη φούστα
κάνουν αυτό ακριβώς που περιέγραψε ο .... Κωστέτσος είπαμε ?:P


Καποιο απο τα στρινγκοκόρδονα θα φαινεται καπου,θα σφιγει σιγουρα το λαστιχο σε καποια σημεια τη μεση,αναγκαζοντας την γειτονική σαρκική χώρα να τονίζεται / ξεπροβαλλει περισσότερο...τα τελειώματα του θα φαινονται / διαγραφονται καποια στιγμή αναγκαστικα,οσο περιτεχνα και αν κρυφτουν πισω απο τις εσωτερικες φόδρες.......δε μπορει να ειναι αορατο!
Καλά μιλάμε έχεις κάνει διατριβή στο θέμα :P:D


Εξ ου λεπόν , και ο προβληματισμός μου :hmm:
επίσης σιχαίνομαι τα ανοιχτόχρωμα και δη τα εκρού του νεκρού εσώρουχα -κάλτσες
θα συμφωνήσω με τη Σίμπυ που είπε πως θα φαίνεται και η κάλτσα το δοκίμασα σήμερα και το είδα
χάλι .. τελείως ήταν !

Το εσώρουχο που παραθέτει η νεραιδα είναι κομματάκι μεγάλο και πιστεύω πάλι θα φαίνεται
τελικά ... κι εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω αφου άκουσα πως θα βρέχει κιόλας

τεςπα μου φαίνεται θα βάλω ένα άλλο φόρεμα που δεν είναι και τόσο στενό σε σημείο σκασμού :P
ίδωμεν :D

υγ : Άγγελε τι ακριβώς θέλει να πει το ποιητή ? :hmm:
πως το μέγεθος του σώβρακου είναι αντιστρόφως ανάλογο με την ... ηθική μας ?
χα !

Λοιπόν επειδή μάλλον δεν θα φορέσω κάλτσες και δεν πα' να βρέχει έχετε να μου προτείνετε
καμιά καλή μποντυ-κριμ μαυρίσματος για τα πόδια που να είναι και αδιάβροχη ?
γιατί ...φυσικά πλεον ....φυσικό μαυρισμα δεν υπάρχει
Ευχαριστώ τσούπρες !!:D

υγ2 : νερ .. ξέρω πως το είπε η μουν .. αφού ξέρει πως είμαι "τρελόγκα" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:hmm: βρε φιλενας μ'εκανες να προβληματισθω τωρα... υπαρχουν τοσο αραχνουφαντα στρινγκ πια που μαλλον για σφεντονες κανουν παρα για σλιπ :P ποσο στενη ειναι πια αυτη η φουστα!!

ρε συ θα βαλεις κριμ κιολας?:clapup: μια βολτα στα χοντος ποιος στη χαρη σου!! να ρθω να παμε μαζι ψωνια??:redface:


υγ. ο γιες γουι αρ μποουθ τρελλογκες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
ναι το φορμαρισμα ειναι απλο στεγνωμα, απλα επειδη δε μπορουνε να σε αφησουνε να φυγεις σαν τρελη, συνηθως ειναι κανονικο στεγνωμα-ισιωμα! αναλογα με το κομμωτηριο φυσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

li-li-ka

Νεοφερμένος

Η li-li-ka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.


Άσχετο αλλά μ' αρέσει πολύ το πώς βάφει τα μάτια της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άσχετο αλλά μ' αρέσει πολύ το πώς βάφει τα μάτια της.
Δεν ταιριάζει σε όλες.
Αυτό το στυλ πηγαίνει περισσότερο σε ανοιχτόχρωμα μάτια.
Eye liner και πειραματίσου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Δεν ταιριάζει σε όλες.
Αυτό το στυλ πηγαίνει περισσότερο σε ανοιχτόχρωμα μάτια.
Eye liner και πειραματίσου!:D

Δεν έχω ανοιχτόχρωμα μάτια, αλλά και με το eyeliner δεν μπορώ να κάνω τη γραμμή αυτή. Βγαίνω πολύ άγρια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν έχω ανοιχτόχρωμα μάτια, αλλά και με το eyeliner δεν μπορώ να κάνω τη γραμμή αυτή. Βγαίνω πολύ άγρια...:(
Ε γι΄αυτο σου λέω ότι ταιριάζει σε ανοιχτόχρωμα μάτια.
Το χρώμα με αυτό το στυλ κάνει το βλέμμα γατίσιο.
Έχεις δει καμιά γάτα καστανομάτα :P

Εμένα πάντως, όοοταν βάφομαι, είναι το μοναδικό στυλ που νιώθω ότι μου ταιριάζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Ε γι΄αυτο σου λέω ότι ταιριάζει σε ανοιχτόχρωμα μάτια.
Το χρώμα με αυτό το στυλ κάνει το βλέμμα γατίσιο.
Έχεις δει καμιά γάτα καστανομάτα :P

Αδικία γαμώτο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top