Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,554 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 301 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:02, 09-06-06:

διαφορά όμως ε? στο λονδίνο, δεν σου μίλαγε καμιά στο body shop. Αλώνιζες ελεύθερα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 12:12, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Μπορεις να πεις απλα οτι ψαχνεις κατι συγκεκριμενο.
A δε φαντάζεσαι για τι κόλλημα μιλάμε!ενα σκραμπ πήγα να πάρω,τους το ζήτησα μου το εδωσαν πάω στο ταμείο να πληρώσω, ΕΕεπππ μισο λεπτό μου λέει να σου δείξω και το γαλάκτωμα της ιδιας σειράς..Αντε κ το βλέπω..δεν το θέλω της λέω.Α οκ λέει τότε να σου δείξω τις καινούριες καλοκαιρινές ιριδίζουσες σκιές..Πάει να με βάψει της λέω δε θέλω να με πασαλείψει γιατί είχα να πάω στη σχολή μου,ξαναπάω στο ταμείο να πληρώσω και παέι και μου φέρνει κάτι ειδικά γάντια λέει για το σώμα..Ούτε αυτά τα θέλω της λέω ,ε τα βάζει στη θέση τους και μου φέρνει ενα σφουγγάρι!εχω της λέω!α καλά λεει!ερχεται να το πληρώσω και αρχιζει να μου βάζει δειγματάκια και μου δινει και μια κάρτα για να παω οποτε θελω να με βαψει τσάμπα!!Δεινοπάθησα για να βγω εξω!δεν πρόκειται να ξαναπάω σε αυτο το μαγαζί..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 12:18, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από diddle
A δε φαντάζεσαι για τι κόλλημα μιλάμε!ενα σκραμπ πήγα να πάρω,τους το ζήτησα μου το εδωσαν πάω στο ταμείο να πληρώσω, ΕΕεπππ μισο λεπτό μου λέει να σου δείξω και το γαλάκτωμα της ιδιας σειράς..Αντε κ το βλέπω..δεν το θέλω της λέω.Α οκ λέει τότε να σου δείξω τις καινούριες καλοκαιρινές ιριδίζουσες σκιές..Πάει να με βάψει της λέω δε θέλω να με πασαλείψει γιατί είχα να πάω στη σχολή μου,ξαναπάω στο ταμείο να πληρώσω και παέι και μου φέρνει κάτι ειδικά γάντια λέει για το σώμα..Ούτε αυτά τα θέλω της λέω ,ε τα βάζει στη θέση τους και μου φέρνει ενα σφουγγάρι!εχω της λέω!α καλά λεει!ερχεται να το πληρώσω και αρχιζει να μου βάζει δειγματάκια και μου δινει και μια κάρτα για να παω οποτε θελω να με βαψει τσάμπα!!Δεινοπάθησα για να βγω εξω!δεν πρόκειται να ξαναπάω σε αυτο το μαγαζί..

Πάντως εδώ και στα 2 καταστήματα που έχει στο κέντρο δεν έχω παρατηρήσει το φαινόμενο αυτό.....με το που μπαίνω μέσα φυσικά με ρωτάνε αν μπορούνε να με βοηθήσουνε, αλλά με το που τους λέω πως μια ματιά θέλω να ρίξω.....τσουυυυπ....τραβιούνται .....δεν είναι τόσο πιεστικοί όσο περιγράφετε.....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:29, 09-06-06:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ SOS!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΛΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΣΕ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΠΙΚΙΝΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ Η ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ (είναι του Αγίου Πνεύματος)!!
ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!!!

(Το μήνυμα θα αυτοκαταστραφεί μόλις βρώ αισθητικό )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 09-06-06 στις 14:48.
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 14:31, 09-06-06:

Σε ποια περιοχή;
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:32, 09-06-06:

Όποια να'ναι!! Αρκεί να είναι εύκολα προσβάσιμη με λεωφορείο!
Κατα προτίμηση κέντρο ή Φάληρο μεριά.

ΥΓ: Α, μην ειναι και πανάκριβη!
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia έγραψε: στις 14:33, 09-06-06:

Σε μισο ..... να σκεφτώ....και να....ρωτήσω.....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:35, 09-06-06:

Thaaanks!!
Τρίτη πάω στο φίλο μου και μόλις τώρα έμαθα οτι η αισθητικός μου δεν είναι ανοιχτά ούτε σάββατο ούτε τη δευτέρα (λόγω αργίας) και έχω φρικάρει!
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia έγραψε: στις 14:42, 09-06-06:

Σου βρήκα!!!!!
Βρίσκεται Αιγαίου 13 στην Καλαμαριά.....το τηλ. είναι 2310 444782.....Σάββατα δεν είναι ανοιχτα....αλλά την Δευτέρα θα είναι.....πάρε σήμερα κλείσε ραντεβού....έχει κενό για Δευτέρα (πήρα τηλ. και ρώτησα)....να πεις πως πας εκ μέρους της ****** (φίλη που κάνει εκεί αποτρίχωση).....κάνουν παντού......μόνο που δεν ρώτησα για τιμές.....
Πάρε και πες μου πλζζζζζζ.....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 09-06-06 στις 15:20.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:47, 09-06-06:

Σε ευχαριστώωωω τόσο πολύυυυυυυυ!!!!!!!!!
23 ευρώ είναι για πόδια και μπικίνι! Μια χαρά, πιο φτηνά απο τη δική μου (η δική μου είναι 27) και λέει είναι πολύ κοντά στη στάση Αιγαίου του 3 και του 39!
Και πάλι ευχαριστώωωω!!!

(πάω τώρα να κάνω μια επεξεργασία στο μήνυμα μου, μην γίνουμε και ρόμπες έτσι και το διαβάσει κανένα απο τα αγοράκια της παρέας )
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:49, 09-06-06:

Η ***** εσύ είσαι; Αμα με ρωτήσει τίποτα για τη ***** τι να πω;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 09-06-06 στις 15:20.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:52, 09-06-06:

Για συντόμευε με τα edit... και σβηστε και τα τηλεφωνα και τα ονόματα απ τη δημόσια θέα
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia έγραψε: στις 14:53, 09-06-06:

Τίποτα, καλό μου! Χαρά μου που βοήθησα!
Επλίζω μόνο να μείνεις και ευχαριστημένη, διαφορετικά θα την ξεμαλλιάσω την *******!!!!

Εδιτ: τσεκ τα πμ σου
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:56, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Για συντόμευε με τα edit... και σβηστε και τα τηλεφωνα και τα ονόματα απ τη δημόσια θέα
Γιατί καλέ; Τσάμπα διαφήμιση της κάνουμε, δεν νομίζω να την πείραζε
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:59, 09-06-06:

Κι αν πλακώσουν τα τηλ στην κοπελα τπτ ανώμαλοι που θα βρουν τυχαια το νουμερο της εδω?

(αν το τρολευ ήταν κοκκινο και ειχε μονο μια κεραια θα ήταν βεβαια κερασι.... )
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 15:02, 09-06-06:

δεν θα ήταν η γιαγιά μου?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 15:05, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Κι αν πλακώσουν τα τηλ στην κοπελα τπτ ανώμαλοι που θα βρουν τυχαια το νουμερο της εδω?

(αν το τρολευ ήταν κοκκινο και ειχε μονο μια κεραια θα ήταν βεβαια κερασι.... )
Μπορούν να το βρουν και απο το Χρυσό Οδηγό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:06, 09-06-06:

Εντασει λοιπον!

Ντουλινα την πήρα τηλ τη μαμυ.. περιμενω να με παρει πισω
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 15:07, 09-06-06:

ναι αλλά εκεί δε λέει για τη *********.

ΚΑΝΤΕ ΕΔΙΤ ΜΕ ΤΟ name ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

και το δικό μου.

εδιτ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 09-06-06 στις 15:28.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 15:21, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
ναι αλλά εκεί δε λέει για τη ******.

ΚΑΝΤΕ ΕΔΙΤ ΜΕ ΤΟ ***** ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

και το δικό μου.
Done.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες