[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγώ έκανα 1 συνεδρία laser στο πρόσωπο(παρειές, πηγούνι, ελάχιστο λαιμό) και τα αποτελέσματα εντυπωσιακά. Ήταν τη προηγούμενη εβδομάδα να πάω για τη 2η, αλλά το ανέβαλα επειδή έπαθα μία δερματίτιδα από κάποιο άλλο λόγο. Να είχα τα λεφτά να το έκανα και στα πόδια και όπου ήθελα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Νηρηις ενδιαφέρομαι! Πόσες συνεδρίες θα κάνεις; Πόσο σου κοστίζει; Έχεις ερεθισμενο δέρμα μετά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
για gel eyelinner τι πινελο προτεινετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
τι γνωμη εχετε για https://www.e-shop.gr/product?id=HAP.310804 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Κορίτσια γεια σας.
Το eyelinner από τα H&M το μαρκαδοράκι σας αρέσει;
Εμένα μου φαίνεται μια βλακεία. Μυρίζει σαν μελάνι και τσούζει τα μάτια μου απίστευτα πολύ.
Έχετε να μου προτείνετε τίποτα αλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μα αγορασες eyeliner από τα H&M?
Αν πας στο Χόντο, θα βρεις ένα σωρό μάρκες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Μα αγορασες eyeliner από τα H&M?
Αν πας στο Χόντο, θα βρεις ένα σωρό μάρκες!

Γεια σου.
Δεν έχω ξανα πάρει eyeliner και είπα να πάρω αυτό μιας και είναι οικονομικό να δω αν λέει.
Η αλήθεια είναι πως δεν είναι τίποτα σπουδαίο σας αποτέλεσμα και μαύρο μολύβι να βάλεις το ίδιο καλό αποτέλεσμα θα έχει.
Εκτός αν αυτό δεν έχει καθόλου καλό αποτέλεσμα. Εγώ το πρόβλημα το εντόπισα στην ποιότητα.
Ποιο μου προτείνεις να πάρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κοίτα, αφού ξεκινάς τώρα, και θέλεις να κάνεις πειράματα, καλό είναι ναμην δώσεις πολλά χρήματα.
Αλλα να μην δώσεις και ψίχουλα, γιατί μπορεί να πάθει τίποτα το μάτι σου.
Πήγαινε μια βόλτα στην L' oreal να πάρεις κάποιο σαν στυλό, για να είναι σταθερό, και όταν το μάθεις να το κάνεις καλά, πας και σε πιο καλές μάρκες.
Καλή επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω οποτε ειχα κανει κερι στα ποδια, εκλαιγα... Και στο ανω χειλος που κανω επισης κλαιω... Ποναω παρα πολυ :(

Κορίτσια γεια σας.
Το eyelinner από τα H&M το μαρκαδοράκι σας αρέσει;
Εμένα μου φαίνεται μια βλακεία. Μυρίζει σαν μελάνι και τσούζει τα μάτια μου απίστευτα πολύ.
Έχετε να μου προτείνετε τίποτα αλλο;


Κι αντε να παθεις καμια ζημια στα ματια σου να τρεχεις μετα... Μην το ξαναβαλεις! Δοκιμασε ενα μαλακο μαυρο μολυβι, ετσι ζητησε το. Στα χοντος πραγματι θα βρεις. Πες στις κοπελες τι ακριβως θελεις και θα σουν προτεινουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γεια σου.
Δεν έχω ξανα πάρει eyeliner και είπα να πάρω αυτό μιας και είναι οικονομικό να δω αν λέει.
Η αλήθεια είναι πως δεν είναι τίποτα σπουδαίο σας αποτέλεσμα και μαύρο μολύβι να βάλεις το ίδιο καλό αποτέλεσμα θα έχει.
Εκτός αν αυτό δεν έχει καθόλου καλό αποτέλεσμα. Εγώ το πρόβλημα το εντόπισα στην ποιότητα.
Ποιο μου προτείνεις να πάρω;
Να μου επιτρέψεις αλλά θα γίνω λιγάκι κακιά. Ο λόγος που πήρες eyeliner από κατάστημα ρούχων ήταν ο ...;
Ρε παιδιά είπαμε μπορεί να πάρουμε κάποιο προϊόν μακιγιάζ το οποίο λόγω τιμής δεν μπορούμε να αγοράσουμε την κανονική κορφή και παίρνεις ένα άλλο προϊόν με ίδιο αποτέλεσμα. Αλλά συγγνώμη,πρέπει να πάθετε μόλυνση ή καμία αλλεργία για να καταλάβουμε ότι δεν παίρνουμε ό,τι κι 'ο,τι;:confused:
Για δική σου πληροφόρηση είχα πάρει κάτι σκιές μία φορά από ένα μαγαζί (στο εξωτερικό όμως) και έτρεχα με μία ωραιότατη αλλεργία και 2 εβδομάδες κολλήριο.:yes:
Εγώ ξεκίνησα με αυτό το eyeliner που είναι σε μορφή στυλό και σου το προτείνουν όταν είσαι αρχάρια.
Αν και εγώ κάνω λεπτή γραμμή και μέχρι να την πετύχω κάνω 20 λεπτάκια.:P
Κοίτα, αφού ξεκινάς τώρα, και θέλεις να κάνεις πειράματα, καλό είναι ναμην δώσεις πολλά χρήματα.
Αλλα να μην δώσεις και ψίχουλα, γιατί μπορεί να πάθει τίποτα το μάτι σου.
Πήγαινε μια βόλτα στην L' oreal να πάρεις κάποιο σαν στυλό, για να είναι σταθερό, και όταν το μάθεις να το κάνεις καλά, πας και σε πιο καλές μάρκες.
Καλή επιτυχία :)
Εγώ τη L'oreal δεν την παραδέχομαι τόσο σε προϊόντα μακιγιάζ όσο σε αφρούς και λακ.:P
Και είναι ακριβά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν είναι ακριβή, εξαρτάται πως το βλέπει κανείς. Εγώ την πρότεινα επειδή αγοράζω τα πιο ακριβά (Dior, Shiseido, Estee Lauder κτλ), και τη L oreal τη θεωρώ πιο οικονομική μάρκα. Επίσης δεν είναι κακή στο μακιγιάζ, τα χρησιμοποιούσα πιο μικρή, και δεν είχα μείνει δυσαρεστημένη. Ας τα δοκιμάσει και αποφασίζει μόνη της. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunmoom

Νεοφερμένος

Η sunmoom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
κοριτσια ποια body lotion προτεινετε; εννοω ποιας εταιρειας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
κι εγώ πιστεύω πως είναι μια χαρά τα προιοντα της λορεαλ, αξιόπιστα και οικονομικά. Πολύ συχνά μπορείς να πετύχεις και καλές προσφορές.
Γενικά στα καλλυντικά ευρείας μπορείς να βρεις κάποια που να είναι καλύτερα από τις ακριβές μάρκες- που για τους περισσότερους από μας είναι δυσπρόσιτες οι τιμές τους(εκτός αν πας να ψωνίσεις με το 35% :D ). Αλλά παιδιά όχι στα πολύ φθηνά που δεν ξέρεις τι βάζουν μέσα. Δεν κάνει να παίζουμε με την υγεία μας. Μου αρέσει αρκετά το h&m για ρούχα, αλλά με το δέρμα - πόσο μάλλον με τα μάτια- δεν παίζουμε. Καλύτερα να πληρώσεις κάτι παραπάνω και να είσαι ασφαλής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
κοριτσια ποια body lotion προτεινετε; εννοω ποιας εταιρειας;;

Έχω πάρει της Apivita (γιασεμί και λευκό τσάι) και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη :)
Αφήνει απαλό το δέρμα, και η μυρωδιά της ειναι τέλεια και κρατάει πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
κοριτσια ποια body lotion προτεινετε; εννοω ποιας εταιρειας;;
Εγώ χρησιμοποιώ μία του Κορρέ με βανίλια και κανέλα. Εξίσου ωραίο άρωμα με αυτή που σου πρότεινε η Gilda.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
κοριτσια ποια body lotion προτεινετε; εννοω ποιας εταιρειας;;
η αγαπημένη μου, βούτυρο κακάο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Νηρηις ενδιαφέρομαι! Πόσες συνεδρίες θα κάνεις; Πόσο σου κοστίζει; Έχεις ερεθισμενο δέρμα μετά;
Πληρώνω 60Ε τη φορά και μου είπε πως από τη τρίτη συνεδρία και μετά θα μου χρεώνει 50Ε. Το διάστημα ανάμεσα στη 1η και 2η συνεδρία ήταν 40 ημέρες, αλλά λόγω μίας δερματίτιδας το ανέβαλα για μεγάλο διάστημα κατά το οποίο δεν είχαν καμία σχέση οι τρίχες του προσώπου με την κατάστασή τους προ συνεδριών. Δεν μου είπε συγκεκριμένες συνεδρίες, γιατί το πρόσωπο είναι ορμοεξαρτώμενη περιοχή, αλλά νομίζω μέχρι 10 μου είχε αναφέρει με επιφύλαξη και πως με τον καιρό θα πηγαίνω σε πιο αραιά διαστήματα. Εγώ είμαι υπερευχαριστημένη πάντως (και μία ξαδέρφη μου από τη Κύπρο που κάνει laser στο πρόσωπο, όπως εγώ, εκεί είναι εξίσου ευχαριστημένη).:) Μετά την συνεδρία η περιοχή θα είναι κοκκινισμένη, αλλά φεύγει σε κάτι λιγότερο από ώρα. Εμένα λίγα σπυράκια μου εμφανίζονται στην επιδερμίδα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εμένα για full face laser μου παίρνει 30€ τη συνεδρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εμένα για full face laser μου παίρνει 30€ τη συνεδρία.
Είσαι τυχερή μάλλον, γιατί τέτοιες τιμές δεν έχω ακούσει.:P Πάντως για την επιδερμίδα μου δεν θα το κινδύνευα ποτέ και πήγα σε μία που μου συνέστησαν.:)

-

Μεταξύ άλλων πήρα αυτό. Τέλειο!:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top